Radio Station Of Rati Ohdi Photo Dekhi Facebook Te Main

 • desc

  Himatjeet Singh Facebook Password Punjabi Song

  3:23

  Friends! i wrote this song Facebook on our punjabi friends who keep adding girls on facebook but have to face problem when their girlfriend ask for password.
  Hope u all like it !

  Singer & lyrics- Himatjeet Singh
  mob-98153-11531, email-himatjeetsingh@yahoo.com

 • desc

  BISMILLAH KARAN - NADEEM ABBAS LUNEWALA - OFFICIAL VIDEO

  4:47

  SONG - BISMILLAH KARAN
  SINGER - NADEEM ABBAS LUNEWALA
  ALBUM - BISMILLAH KARAN
  LABEL - HI-TECH MUSIC LTD

  Out Now - iTunes Link -

  Keep up with HI-TECH MUSIC LTD on
  FACEBOOK -
  TWITTER -
  WEBSITE -
  SUBSCRIBE -

 • desc

  Most expressive Malayalam song, Facebook viral song

  1:27

  Urumi film song sung by a beautiful girl.
  selfie song
  Remix edition.
  Urumi is a Malayalam historical film directed by Santosh Sivan, written by Shankar Ramakrishnan, and produced by Prithviraj, Shaji Natesan, and Santosh Sivan under their new production company, August Cinema.Urumi gets a dubbed release in Tamil as Padhinaitham Nootrandu Uraivaal and English as Vasco da Gama. The film has received international attention with the screening of its trailer at the Hong Kong film festival.

 • desc

  Deep Dhillon - Something Different Official Song Album Hullara punjabi hit song 2012-2014

  4:24

  For all updates subscribe our channel. Visit :


  Song - Something Different
  Artist - Deep Dhillon
  Album - Hullara
  Label - SMI


  Punjabi Music
  Punjab, a beautiful tiny place on earth, lies in North-West India and North-East Pakistan. The culture of Punjab is very rich in every sense by the ages. Today the one of biggest trait of Punjab is music, Punjabi music. Punjabi folk music is highly rhythmic and very diverse. The contemporary Punjabi music not just enriched by mixing up new tunes and beats of foreign music to Punjabi music but it is extremely enriched by its origin. Though, new dimensions have been added to folk Punjabi music, in order to make Punjabi music an International music. Punjabi people are very hard working and possessive, Punjabi music artist and singers do hard work and researches on music.
  The history of Punjab has clear evidence of great music of Punjab. Punjab has produced many enormous, folk Punjabi artists that rocked the whole world not just India and Pakistan some of the greatest singers are Aman Hayer, Amar Arshi, Amit Rai, Amrinder Gill, Amrit Saab, Amrita Virk, Anita erche, Arif Lohar, Arshpreet, AS Kang, Ashok Masti, Atma Budhewal, Babbu Chaudhary, Babbu Maan, Bai Amarjit, Baljinder Kaur, Baljinder Rimpy, Balkar Ankila, Balkar Sidhu, Balli Bajwa, Bally Jagpal, Bally Singh, Bally Sagoo, Balvir Boparai, Banny A, Baz Singh, Bhinda Aujla, Bhotu Shah, Bhupinder Gill, Bikram Singh, Bill Singh, Binder Bajwa, Bohemia, Bonafide, BukanJatt, Chamkaur, Chamkila, D-Boy, Daljit Bittu, Daljit Mattu, Dalvinder Singh, Darshan Khella, Davinder Kohenoor, DCS, Debi Makhsoospuri, Deep Dhillon, Deepak Dhillon, Deepak Hans, Des-C, Desi Vibes, Devinder Deol, Dharampreet, Diljit, Dilraj Kaur, Dilshad Akhtar, Dippa Dosanjh, DJ H, DJ Harry, DJ Sanj, DJ Vix, DJH and RAGS, Dr. Zeus, Durga Rangila, E.M.G, E=MC, Feroz Khan, G Deep, G Sandhu, Geeta Zaildar, Gill Balkar, Gill Hardeep, Gippy Grewal, Gubi Sandhu, Gunjit Singh, Gurbaksh Shonki, Gurdas Maan, Gurkirpal Surapuri, Gurlej Akhtar, Gurmeet Bawa, Gurmeet Maan, Gurpreet, Gurpreet Dhat, Gurpreet Gogi, Gursewak Maan, Gursewak Soni, Gursharan Bindrakhia, Gurvinder Brar, H Dhami, Hadiqa, Hans Raj Hans, Happy Ghotra, Harbans Sahota, Harbhajan Maan, Harbhajan Shera, Harbhajan Talwar, Hardeep Cheema, Hardev Mahinangal, Harinder Sandhu, Harjit Harman, Harjit Sidhu, HarpreetDhillon, Harry Bajwa, Inderjit London, Inderjit Nikku, J Many, J Skillz, Jagpal Sandhu, Jagjit Singh, Jasbir Jassi, Jashandeep, Jassi J, Jassi Sidhu, Jassi Sohal, Jaswinder Brar, Jaz Dhami, Jazzy Bains, Jeet, Jeet Bhogal, Jeet Jagjit, Jelly, Jinder Bath, Jinx, JotiDhillon, Juggy D, Jus Ritz, K S Bhamra, Kailash Kher, Kaler Kanth, Kally, Kamal Chamkila, Kamal Grewal, Kamal Heer, Kanwar Pal, Kaptan Laadi, Karamjit Anmol, Karran Jesbir, KS Makhan, Kulbir, Kulbir Gurdaspuri, Kuldeep Manak, Kuldeep Purewal, Kuldeep Rasila, Kulwinder Bhola, Kulwinder Dhanoa, KulwinderDhillon, Labh Janjua, Laddi Bath, Lakwinder Wadali, Lali Wanjara, Lally, Legacy, Lehmber Hussainpuri, Lovely Nirman, Lucky Chamkila, M R Rajan, Madan Maddi, Major Sandhu, Malika n Jyoti, Malkit Singh, Manak-E, Mandeep Randhawa, Mangal Singh, Mangi Mahal, Maninder Manga, Maninder Shinda, Manj Banwait, Manjeet Pappu, Manjeet Singh, Manjit Rupowalia, Manmohan Waris, Manny Khaira, Manpreet Akhtar, Manpreet Kaur, Manpreet Sandhu, Manpreet Shergill, Master Saleem, Mehi, Mehsopuria, Micky Singh, Mika, Milan, Miss Pooja, Mohammad Sadiq, Mona Singh, Mukhtar Sahota, Nachattar Gill, Navtej Randhawa, Nidhi Kohli, Nindy Kaur, Nirmal Sidhu, Nooran, Northern Lights, NotoriousJatt, NRI, Nusrat Idu, Ominious DJ, Palli Banga, Pamma, Pammi Bai, Parveen Bharta, PBN, Preet Brar, Preet Harpal, Preet Mangat, Punjabi Hit Squad, Punjabi MC, Rabbi Shergill, Rahsi, Rai, Rai jhujhar, Raj Brar, Raj Ranjhodh, Raminder Bhuller, Rani Randeep, Ranj B, Ranjit Raana, Ranvir Dusanj, Ravi Bhullar, Ravinder Grewal, RDB, Resham, Rishi Rich, Romey Gill, Roshan Prince, Rupinder Handa, S R Armaan, Sabar Koti, Sabi Nahal, Sanamdeep, Sarbjit Cheema, Sardool Sikander, Satinder Sartaj, Satinder Satti, Satwinder itti, Satwinder Bugga, Shael, Shankar Sahney, Shazia Manzoor, Sheera Jasvir, Shelly Gill, Shin, Shinda Shonki, Shubra, Silinder Pardesi, Simon Nandra, Simran Goraya, Singh is King, Sippi Gill, Soni Pabla, Sonu Gill, Stereo Nation, Sudesh Kumari, Sukh Sarkaria, Sukhbir, Sukhdev Bitta, Sukhdev Darapuria, Sukhdev Sukha, Sukhi Lally, Sukhi Pawar, Sukhjit Khaira, Sukhshinder Shinda, Sukhwinder Sukhi, Sunny Babbar, Sunny Brar, Surinder Laddi, Surinder Shinda, Surinder Maqsoodpur, Surjit Bhullar, Surjit Bindrakhia, Surjit Khan, Surjit Patar, Tahir Rizvi, Taj-E, Tajinder Maan, Teji Sandhu, Tigerstyle, Uday Singh, USR, Veer Davinder, Vinaypal Buttar, Yudhvir Manak and many more. sorry if any name left.

 • desc

  Facebook New Funny Songs

  4:17

  facebook new funny songs by Pakistani Boys..Must listen and share best funny songs on facebook :)

 • desc

  Munde UK De - Munde U.K. De | Jimmy Shergill & Neeru Bajwa | Labh Janjua | Sukshinder & Babloo

  5:01

  Watch Jimmy Shergill & Neeru Bajwa in the song 'Munde UK De' from the movie 'Munde U.K. De'.


  Song Credits:
  Singer(s): Ravinder Grewal, Sudesh Kumari & Gurpreet Guggi
  Music Director: Sukhshinder Shinda, Babloo Kumar
  Lyricist: Babu Singh Maan

  Movie Cast & Crew:
  Producer: Kamal Mukut
  Director: Manmohan Singh
  Cast: Jimmy Shergill, Gurpreet Ghuggi, Arun Balli, Deep Dhillon, Neeru Bajwa & Rana Ranbir

  To download the music album on iTunes, click on the link below.


  Nokia mobile users, to download the music album click on the link below. (India Only)


  Saavn users, to listen to music album click on the link below.


  Dhingana users, to listen to music album click on the link below.  For more details,
  'Subscribe' on YouTube:
  'Like' us on Facebook:
  'Follow' us on Twitter:
  Add us to your circle on Google+ :
  'Follow' us on Instagram:

 • desc

  Facebook.mp4

  4:46

  Jad raati ohdi photo dekhi facebook te main...... :-P

 • desc

  Nepal Hindu Rastra HD

  7:56

  Music & Lyrics : Shambhu Silwal
  Direction : Deepsagar

  Rights for this video for YouTube Platform is with Music Nepal: provided by Floreena Films

  A World of Nepali Music & Entertainment
  Keep Loving Nepali Music and Movies!!!!

  Subscribe Music Nepal Channel Directly for unlimited Nepali entertainment

  Like us on Facebook

  Follow us on Twitter

  Circle us on G+

 • desc

  facebook laddi satveer / funny punjabi

  2:35

  laddi satveer ,alawalpur

 • desc

  Facebook .flv

  6:10

  Rati teri photo vekhi FAKEBOOK te main......... :-)

 • desc

  FaceBook Song Urdu

  4:17

 • desc

  aaj hi uske photo dekhi facebook pe maine by haku

  3:41

  video uploaded from my mobile phone

 • desc

  10 VJETORI I FACEBOOK RRJETI SOCIAL NUMERON 1 23 MILIARD PERDORUES AKTIVE LAJM

  1:24

  7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV  Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive dixhitale Tring TV.
  Lajmet më të fundit vijnë tek ju në kohë rekord, nga gazetarët tanë në terren 24 orë gjatë 7 ditëve të javës.

 • desc

  Rati oudi photo tooba

  3:33

 • desc

  rati photo facebook 9166747480

  1:06

  This video was uploaded from a mobile phone.

 • desc

  A1 Report - Facebook feston 10 vjetorin. Sot 1 miliardë përdorues. Flet Zuckerberg

  1:49

  SHBA- Sot, Facebook feston 10-vjetorin e tij. Një rrjet social shumë i përdorur, që ka bërë të ëndërrojnë, të nxehen, të duan, të urrejnë, të diskutojnë dhe të indinjohen shumë persona në mbarë botën.

  Me rastin e datëlindjes së idesë dhe prodhimit të tij, themeluesi Mark Zuckerberg, ka dhënë edhe një mesazh për të gjithë njerëzit në të gjithë botën, duke u shprehur se:
  Facebook ka qenë deri më tani një eksperiencë e pabesueshme dhe jam shumë krenar që jam pjesë e tij. Është e pabesueshme teksa shoh njerëzit që përdorin Facebook-un, duke krijuar një komunitet të vërtetë dhe duke duruar njëri-tjetrin në mënyra nga më të ndryshmet. Në 10 vitet e ardhshme, do të kemi mundësinë dhe përgjegjësinë për të afruar një numër edhe më të madh personash. Gjithashtu do të vazhdojmë të ofrojmë një shërbim në mënyrën më të mirë të mundshme.

  Facebook, ka bërë shumë rrugë që nga krijimi i tij, në dhomën e një konvikti në Harvard më 4 shkurt të vitit 2004.

  Ai mbetet ende një nga rrjetet sociale më spektakolare, që është gjithnjë në progres edhe pse ekziston një konkurencë e madhe nga rrjete të tjera sociale.

  I realizuar fillimisht si thefacebook, themeluesi Mark Zuckerberg, në atë kohë student në vitin e dytë të kolegjit, e nisi si një faqe interneti dhe si një `social networking`, ekskluzivisht për Universitetin. Më pas, Facebook pati një zhvillim të shpejtë derisa u kthye në faqen më të klikuar në të gjithë botën.

  Nga krijimi i tij, është marrë shkas edhe realizimi i një filmi në vitin 2010-të i titulluar The Social Network, një film që u vlerësua edhe me çmim `Oscar`. Tashmë janë 1 miliardë përdorues aktivë të këtij rrjeti social dhe gjithashtu është kthyer edhe në hapësirë për planifikimin e aktiviteteve të grupeve të organizuar.

 • desc

  photo mester fouad de facebook

  1:05

  Created using

 • desc

  Rati ohdi Photo Vekhi.mp4

  5:41

 • desc

  Change your Facebook username

  1:24

  When Facebook first announced that users could register their own usernames, it was very clear that once you chose one, it would be impossible to
  change your Facebook username
  . A Internet breaking news video by butterscotch.com.