Radio Station Of Już zgasło słońce

 • desc

  Już zgasło słońce - pieśń pogrzebowa

  Już zgasło słońce - pieśń pogrzebowa

 • desc

  Popatrz jak prędko mija czas.wmv

  Popatrz jak prędko mija czas... Opracowanie: Sofia1k Muzyka: Oj Longin Plachta

 • desc

  bardzo smutna piosenka

 • desc

  Anielski orszak

 • desc

  W mogile ciemnej

  Hauptwerk- Sample Wildervank Ze względu na dużą ilość próśb o nuty zamieszczam link-

 • desc

  Życie przemija.wmv

  Popatrz, jak prędko mija czas, Życie twe też przeminie wraz. Życie, to jedno, które Bóg ci dał. Wszystko przeminie tak jak sen. Troski, kłopoty skończą się, Powiedz, szczęśliwy będziesz ty? Powiedz, czy ty Jezusa znasz? Powiedz, czy szczęście wieczne masz. Pomyśl, jak spędzasz życia czas. Powiedz, gdy życie skończysz bieg, Przejdziesz na tamten drugi brzeg. Powiedz, szczęśliwy będziesz tam? Popatrz, jak prędko mija czas, Życie twe też przeminie wraz. Życie, to jedno, które Bóg ci dał. Wszystko przeminie tak jak sen. Troski, kłopoty skończą się, Powiedz, szczęśliwy będziesz ty? Może jest smutna dusza twa, Może pokoju w niej jest brak, Może też trwoga dręczy cię? Jezus twój każdy widzi krok, Jezus rozjaśni każdy mrok, Jezus ukoi serca ból. Popatrz, jak prędko mija czas, Życie twe też przeminie wraz. Życie, to jedno, które Bóg ci dał. Wszystko przeminie tak jak sen. Troski, kłopoty skończą się, Powiedz, szczęśliwy będziesz ty? Przyjdź do Jezusa cudnych rąk, Powiedz Mu, co cię gnębi wciąż, On ci Swe szczęście, radość da. Przyjdź do Jezusa cudnych rąk, Powiedz Mu całą winę swą, On ci Swój pokój, szczęście da. Popatrz, jak prędko mija czas, Życie twe też przeminie wraz. Życie, to jedno, które Bóg ci dał. Wszystko przeminie tak jak sen. Troski, kłopoty skończą się, Powiedz, szczęśliwy będziesz ty?

 • desc

  Dziś moją duszę w ręce Twe powierzam

  Jest to pieśń na "ostatnie pożegnanie" według zwyczajów diecezji Katowickiej.

 • desc

  Dziś moją duszę - ostatnie pożegnanie

  Pieśń na ostatnie pożegnanie wykonana na pogrzebie w Parafii M.B.N. Pomocy w Łowiczu. Organy Kamil Janicki.

 • desc

  Popatrz jak prędko mija czas

  Czas pamięci i refleksji dzień palącego się znicza okres kwitnącej chryzantemy i naszego własnego ludzkiego oblicza. Prawdę mówiąc to nikt nie odgadnie co przechowuje człowiek w swojej pamięci na dnie. Jak ciernia kolec wbity w serce moje przechowuje pamięć o bliskich swoich. I tych wszystkich którzy odeszli do krainy wieczności tylko obraz wspomnień po nich w mojej pamięci żywo gości. Pochylam z szacunkiem głowę nad mogiłami Ojca i Mamy nad grobem męża oddanego przyjaciela mojej życiowej wędrówki. Patrząc na te wszystkie cmentarne krzyże, które znaczą nasze polskie groby. I te okryte mgłą zapomnienia przez najbliższe osoby i tylko te białe brzozy niemi świadkowie tej cmentarnej ciszy osłaniając liścia powiewem palące się jasno znicze. Oddając się zadumie tak myślę sobie, że los nasz, toczy się zamknięty w kole własnego przeznaczenia między życiem i śmiercią ludzkiego istnienia. /z sieci/

 • desc

  **ANIELSKI ORSZAK**

  Przybądźcie z nieba na głos naszych modlitw, mieszkańcy chwały wszyscy święci Boży; Z obłoków jasnych zejdźcie aniołowie, Z rzeszą zbawionych spieszcie na spotkanie. Ref. Anielski orszak niech twą duszę przyjmie, Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba, A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi, Aż przed oblicze Boga Najwyższego. Niech cię przygarnie Chrystus uwielbiony, On wezwał ciebie do królestwa światła. Niech na spotkanie w progach Ojca domu Po ciebie wyjdzie litościwa Matka. Promienny Chryste, Boski Zbawicielu, jedyne światło, które nie zna zmierzchu, bądź dla tej duszy wiecznym odpocznieniem, pozwól oglądać chwały Twej majestat.

 • desc

  KIEDY W JASNA ,SPOKOJNA ,CICHA NOC

  KIEDY W JASNA ,SPOKOJNA ,CICHA NOC

 • desc

  Uroczystości pogrzebowe śp. Marianny Popiełuszko, matki bł. ks. Jerzego Popiełuszki | TV Trwam

  Uroczystości pogrzebowe śp. Marianny Popiełuszko, matki bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Mszy św. pogrzebowej w kościele świętych apostołów Piotra i Pawła w Suchowoli przewodniczył będzie ks. abp. Edward Ozorowski, metropolita białostocki.

 • desc

  ,,Pij ten kielich ,,

  ,,Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna,,. CZESŁAW MIŁOSZ

 • desc

  André Rieu - Cisza

  Cisza w wykonaniu orkiestry André Rieu. Wyjatek z koncertu na wyspie Mainau

 • desc

  PRZYBĄDŹCIE Z NIEBA, śpiew pogrzebowy

  Śpiew pogrzebowy z harmonizacją opracowaną na organy, zainspirowaną opracowaniem wokalno - instrumentalnym, wykonanym podczas XIII Warsztatów Liturgiczno-Muzycznych "Pieśni o Aniołach" w Gietrzwałdzie. Wykonuje Arkadiusz Popławski na organach cyfrowych Gloria Klassik 350. Do nagrania wraz z głosami z instrumentu, użyto również głosów organowych programu Hauptwerk, który współpracuje z instrumentem.

 • desc

  O BOŻE, O BOŻE - Kiedy w jasną spokojną cichą noc...

  "Wieczór Dla Jezusa" - Fragment, po uwielbieniu swoim świadectwem podzielił się pastor Zbigniew Kalinowski z Konina. Mozesz je wysłuchać i obejrzeć na www.pkpe.com

 • desc

  Łzy Matki

  Jest to jedyne takie i jedyne oryginalne nagranie tego utworu! Utwór jest częścią płyty CD zawierającą w sobie piękne kościelne pieśni, zapraszamy do sklepu by zorientować się w naszej sporej ofercie. Kopiowanie, nagrywanie, rozpowszechnianie bez zgody właściciela (tj.spółka Gamma) zabronione.

 • desc

  POWIEDZ LUDZIOM

 • desc

  Kiedy w jasną

  Kiedy w jasną spokojną cichą noc...

 • desc

  Na smętarzu mieszkać będe - pieśń pogrzebowa

  Na smętarzu mieszkać będe - wspaniała pieśń pogrzebowa - ocalona od zapomnienia dzięki wydaniu jej na płycie " Kurpie Puszcza Zielona - Muzyka Źródeł (Source Of Polish Folk Music) - Adam Strug. Na smętarzu mieszkać będę a na chwilę tu pobędę aż Pan Chrystus wszystkich ludzi głosem trąby z martwych zbudzi. Nuż tu mieszkać i przebywać a cichuchno będę śpiewać pewien tego i bezpieczny że mi dany żywot wieczny. Krótki czas życia mojego nie uznałem świata tego wziął mnie Pan Bóg z tego świata bym w niebie używał lata. Tam kwitną róże z leliją, tam niezwiędłe wianki wiją z Barankiem się cieszyć mają co bez grzechu umierają. Idę do mego Jezusa w Nim spoczywa moja dusza z ciałem mojem rozwiązana do aniołów przyrównana. Teraz się od was umieram krótki mój żywot zabieram ciało w ziemi odpoczywa dusza wiecznie w niebie śpiewa. I jeszcze: Strofa żałobna Czym mierzyć wielkość człowieka? Żałobą Którą umarły zostawia za sobą. Żalem, co sprawia, że każda rodzina W nim płacze ojca i brata i syna. Jakby ten jeden, którego stracili, Umarł milionem śmierci. W jednej chwili Świat opustoszał z bliska i z daleka, Choć stracił tylko jednego człowieka. (Marian Hemar)

 • desc

  ZAPADA ZMROK - OSTATNIE POŻEGNANIE JANA PAWŁA II Z OJCZYZNĄ

  ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONĘ

 • desc

  Czy oni byli tam potrzebni... ŁWD - 10.08.2013

  Setki osób pożegnały podczas ceremonii pogrzebowej w Trębaczewie czwórkę rodzeństwa, które utonęło w Warcie. 7-letnia Hania, 11-letnia Kasia, 14-letni Mieczysław i 15-letni Andrzej zostali porwani przez nurt warty w miejscowości Zalesiaki. 36-letnia matka, która była na brzegu z piątym dzieckiem -- 5-letnią Ewą i asystentką rodzinną, próbowała ratować pozostałą czwórkę, ale nie mogła im pomóc.

 • desc

  Barka-ukochana pieśń Jana Pawła II

  ukochana pieśń Ojca Świętego Jana Pawła II w wykonaniu Krzysztofa Krawczyka i...nie tylko;) UPRZEJMIE PROSZĘ O ZAMIESZCZANIE KULTURALNYCH I NIE OBRAŹLIWYCH KOMENTARZY.KOMENTARZE Z PRZEKLEŃSTWAMI BĘDĄ USUWANE

 • desc

  WIECZORNY DZWON - MEMENTO MORI HD

  Co to jest śmierć...? Dla przyrodnika -- jest chyba zagadką, jak życie. Dla fizyka -- przeistoczeniem tylko materii. Dla wierzącego -- to odrodzenie w innym bycie. Dla cierpiących -- wyzwoleniem. Nie masz się więc czego bać...

 • desc

  Psalm responsoryjny - m. Szymon Kowalczyk i Aklamacja wielkopostna

  Autor muzyki Szymon Kowalczyk. Wykonane przez organistę Kamila Janickiego w Parafii M.B.N. Pomocy w Łowiczu.

 • desc

  Już zgasło słońce

  pieśń pogrzebowa

 • desc

  PSALM POGRZEBOWY WYKONANY NA POGRZEBIE 29.12.2010r PARAFIA ŚW. BARTŁOMIEJA W STAWISZYNIE

  ZOSTAWCIE SLAD PO SOBIE POZDRAWIAM

 • desc

  DOBRA MATKO - ELENI HD

 • desc

  Piękna pieśń maryjna - Wśród tylu dróg

  Piękna pieśń maryjna - Wśród tylu dróg, w wykonaniu Paulina O. Mariusza Małkińskiego oraz parafian z parafii Złotoria. Nagrania dokonano w dniu 29 sierpnia 2012 r. podczas Peregrynacji kopii Cudownego Obrazu w parafii Złotoria - Diecezja Toruńska. Nagranie audio opublikowano za zgodą wykonawcy - O. Mariusza, "szofera Matki Bożej", jak sam siebie określił. Nagranie to przypomina wspaniałe chwile, kiedy Matka Boża była razem z nami w znaku Cudownego Obrazu z Jasnej Góry. Miłego oglądania ! Link do filmu o parafii pw. Św. Wojciecha w Złotorii: Zapraszamy na stronę naszej parafii: www.parafia.zlotoria.eu - link poniżej: Zapraszamy na kanał You Tube:

 • desc

  Oprawa wokalna ślubu - Panie proszę przyjdź - Agnieszka Sztabnik-Baran

  Wykonanie Agnieszka Sztabnik-Baran, akompaniuje Anna Koźniewska Usługa wykonywana jest główne na terenie woj. mazowieckiego, w szczególnych wypadkach (wolny termin) wyjeżdżam dalej. Dla chętnych oprawa muzyczna wesel 790-648-645 Zapraszam do polubienia:

 • desc

  Życzymy, życzymy, górale dla Papieża. Tekst piosenki - napisy

  Tekst piosenki dla Jana Pawla II Wszystkiego dobrego, życzymy, życzymy I zdrowia i szczęścia i błogosławieństwa Przez ręce Maryi. Przez ręce Maryi, za Kingi przyczyną Niech strumienie łaski (bis) Na ciebie popłyną. Na Ciebie popłyną, Ojcze ukochany, Boś Ty nam od Boga (bis) Jako pasterz dany. Jako pasterz dany w tysiąclecie nowe Poprowadź nas Ojcze (bis) Wskaż ku wierchom drogę. SUBSCRIBE:

 • desc

  OSTATNIA DROGA.

  Trumna z ciałem abp seniora Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej Zygmunta Kamińskiego zostaje przewieziona z pod ołtarza do krypty,gdzie zostanie złożona obok trumny abp seniora Mariana Przykuckiego.

 • desc

  ANNA GERMAN - AVE MARIA

  Сделала как просила душа..! -------------------------------------------------------

 • desc

  Już idę do grobu ciemnego, smutnego - Spotkania z tradycją 2010 - Wiązownica cz. VII

  Pieśń pogrzebowa "Już idę do grobu ciemnego, smutnego"

 • desc

  Anielski orszak

  Pieśń pogrzebowa Zoom H1 recording test

 • desc

  Dziekuję Rodzicom-Zespół weselny-AUTOR Zespół JACK-www.zespoljack.pl

  Autor tekstu i muzyki Jacek Hucz Wykonanie: Agnieszka Krasoń I Jacek Hucz Wszystkie prawa zastrzeżone!!!!!!!!!!!! JEST JUŻ NOWY TELEDYSK TEJ PIOSENKI NA NASZEJ STRONIE Dla rodziców www.zespoljack.pl W podziękowaniu dla rodziców Zespół muzyczny JACK z Lublińca

 • desc

  Wierzę w Ciebie Panie

  Szukasz w życiu czegoś więcej? Odwiedź nas:

 • desc

  Ks Paweł Popatrz jak szybko mija czas

 • desc

  Matko przed Twoim obrazem

  Matko przed Twoim obrazem

 • desc

  Ks Paweł To Matka ukoić może

 • desc

  hen za chmurami tam

 • desc

  Wieczny odpoczynek - Psalm 51

  Psalm 51 (50) Procesja do kościoła z domu lub kaplicy Wieczny odpoczynek

 • desc

  Mirosław Szołtysek Wspomnienie o Józku

  JEDYNY TAK SZLAGIEROWY SKLEP 32 7 900 900, 507 177 337

 • desc

  Już zgasło słońce nad horyzontem + Wieczmy odpoczynek racz im dać Panie

 • desc

  Pieśń o Matce - wszystkim Mamom dedykuje Zawadzki Duet

  Pieśń z okazji Dnia Matki wykonana przez "Zawadzki Duet" - ks. Proboszcz Roman Imiołczyk i Arkadiusz Popławski - z dedykacją dla wszystkich Matek. Tekst poniżej: 1) Tak wiele w życiu przeszłaś, tak wiele wybaczyłaś Najdroższa moja Mamo, Ty nigdy nie zwątpiłaś. Pamiętasz, jak to było, gdy pierwszy raz ujrzałaś Maleńkie me serduszko - do swego przytulałaś. Ref. Dziś w mojej duszy wspomnienia, tęsknota z nadzieją wciąż się splata Broniłaś życie moje przez wszystkie długie lata. Dziś w mojej duszy jak w lustrze odbicie wszystkiego, co mi dałaś Kochana moja Mamo, na zawsze pokochałaś. 2) Do Ciebie moje myśli każdego dnia wysyłam Dziękuję za Twą dobroć, za wszystko, co zrobiłaś Za wszystko, co dobrego spotkało mnie od Ciebie Najdroższa moja Mamo, tak bardzo kocham Ciebie Ref:) Dziś w mojej duszy... 3) Przed nami przyszłość długa, trzymajmy się za ręce By zdrowie nam sprzyjało i spotkań było więcej By razem, moja Mamo, lat późnych dożyć z Tobą By dalej iść przed siebie tą samą wspólną drogą. Ref: Dziś w mojej duszy...

 • desc

  Transmisja: 02.01.2013 | Pogrzeb śp. abpa Ignacego Tokarczuka w Przemyślu

 • desc

  Przemijanie - spiewa organista parafii Gostycyn

  Piesn nagrana w kosciele parafialnym w Gostycynie, w 1994 roku.

 • desc

  LIŚĆ

 • desc

  Mój odkupiciel - pieśń pogrzebowa

  Mój odkupiciel pieśń pogrzebowa gra i spiewa Marcin Chojnacki. organy johannus opus 15 (nagranie domowe)

 • desc

  Przybądźcie z nieba na głos naszych modlitw - Katedra Frombork

  Liturgia pogrzebowa. Śpiew na ostatnie pożegnanie. Katedra we Fromborku. Wyk. Arkadiusz Popławski

 • desc

  Pieśń o Matce - ks. Lech Gralak

  Pieśń o Matce - ks. Lech Gralak