Radio Station Of Już zgasło słońce

 • desc

  Już zgasło słońce - pieśń pogrzebowa

  Już zgasło słońce - pieśń pogrzebowa

 • desc

  Anielski orszak

 • desc

  ,,Pij ten kielich ,,

  ,,Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna,,. CZESŁAW MIŁOSZ

 • desc

  Popatrz jak prędko mija czas.wmv

  Popatrz jak prędko mija czas... Opracowanie: Sofia1k Muzyka: Oj Longin Plachta

 • desc

  W mogile ciemnej

  Hauptwerk- Sample Wildervank Ze względu na dużą ilość próśb o nuty zamieszczam link-

 • desc

  Dziś moją duszę w ręce Twe powierzam

  Jest to pieśń na "ostatnie pożegnanie" według zwyczajów diecezji Katowickiej.

 • desc

  bardzo smutna piosenka

 • desc

  Życie przemija.wmv

  Popatrz, jak prędko mija czas, Życie twe też przeminie wraz. Życie, to jedno, które Bóg ci dał. Wszystko przeminie tak jak sen. Troski, kłopoty skończą się, Powiedz, szczęśliwy będziesz ty? Powiedz, czy ty Jezusa znasz? Powiedz, czy szczęście wieczne masz. Pomyśl, jak spędzasz życia czas. Powiedz, gdy życie skończysz bieg, Przejdziesz na tamten drugi brzeg. Powiedz, szczęśliwy będziesz tam? Popatrz, jak prędko mija czas, Życie twe też przeminie wraz. Życie, to jedno, które Bóg ci dał. Wszystko przeminie tak jak sen. Troski, kłopoty skończą się, Powiedz, szczęśliwy będziesz ty? Może jest smutna dusza twa, Może pokoju w niej jest brak, Może też trwoga dręczy cię? Jezus twój każdy widzi krok, Jezus rozjaśni każdy mrok, Jezus ukoi serca ból. Popatrz, jak prędko mija czas, Życie twe też przeminie wraz. Życie, to jedno, które Bóg ci dał. Wszystko przeminie tak jak sen. Troski, kłopoty skończą się, Powiedz, szczęśliwy będziesz ty? Przyjdź do Jezusa cudnych rąk, Powiedz Mu, co cię gnębi wciąż, On ci Swe szczęście, radość da. Przyjdź do Jezusa cudnych rąk, Powiedz Mu całą winę swą, On ci Swój pokój, szczęście da. Popatrz, jak prędko mija czas, Życie twe też przeminie wraz. Życie, to jedno, które Bóg ci dał. Wszystko przeminie tak jak sen. Troski, kłopoty skończą się, Powiedz, szczęśliwy będziesz ty?

 • desc

  **ANIELSKI ORSZAK**

  Przybądźcie z nieba na głos naszych modlitw, mieszkańcy chwały wszyscy święci Boży; Z obłoków jasnych zejdźcie aniołowie, Z rzeszą zbawionych spieszcie na spotkanie. Ref. Anielski orszak niech twą duszę przyjmie, Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba, A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi, Aż przed oblicze Boga Najwyższego. Niech cię przygarnie Chrystus uwielbiony, On wezwał ciebie do królestwa światła. Niech na spotkanie w progach Ojca domu Po ciebie wyjdzie litościwa Matka. Promienny Chryste, Boski Zbawicielu, jedyne światło, które nie zna zmierzchu, bądź dla tej duszy wiecznym odpocznieniem, pozwól oglądać chwały Twej majestat.

 • desc

  Popatrz jak prędko mija czas

  Czas pamięci i refleksji dzień palącego się znicza okres kwitnącej chryzantemy i naszego własnego ludzkiego oblicza. Prawdę mówiąc to nikt nie odgadnie co przechowuje człowiek w swojej pamięci na dnie. Jak ciernia kolec wbity w serce moje przechowuje pamięć o bliskich swoich. I tych wszystkich którzy odeszli do krainy wieczności tylko obraz wspomnień po nich w mojej pamięci żywo gości. Pochylam z szacunkiem głowę nad mogiłami Ojca i Mamy nad grobem męża oddanego przyjaciela mojej życiowej wędrówki. Patrząc na te wszystkie cmentarne krzyże, które znaczą nasze polskie groby. I te okryte mgłą zapomnienia przez najbliższe osoby i tylko te białe brzozy niemi świadkowie tej cmentarnej ciszy osłaniając liścia powiewem palące się jasno znicze. Oddając się zadumie tak myślę sobie, że los nasz, toczy się zamknięty w kole własnego przeznaczenia między życiem i śmiercią ludzkiego istnienia. /z sieci/

 • desc

  WIECZORNY DZWON - MEMENTO MORI HD

  Co to jest śmierć...? Dla przyrodnika -- jest chyba zagadką, jak życie. Dla fizyka -- przeistoczeniem tylko materii. Dla wierzącego -- to odrodzenie w innym bycie. Dla cierpiących -- wyzwoleniem. Nie masz się więc czego bać...

 • desc

  PRZYBĄDŹCIE Z NIEBA, śpiew pogrzebowy

  Śpiew pogrzebowy z harmonizacją opracowaną na organy, zainspirowaną opracowaniem wokalno - instrumentalnym, wykonanym podczas XIII Warsztatów Liturgiczno-Muzycznych "Pieśni o Aniołach" w Gietrzwałdzie. Wykonuje Arkadiusz Popławski na organach cyfrowych Gloria Klassik 350. Do nagrania wraz z głosami z instrumentu, użyto również głosów organowych programu Hauptwerk, który współpracuje z instrumentem.

 • desc

  André Rieu - Cisza

  Cisza w wykonaniu orkiestry André Rieu. Wyjatek z koncertu na wyspie Mainau

 • desc

  Łzy Matki

  Jest to jedyne takie i jedyne oryginalne nagranie tego utworu! Utwór jest częścią płyty CD zawierającą w sobie piękne kościelne pieśni, zapraszamy do sklepu by zorientować się w naszej sporej ofercie. Kopiowanie, nagrywanie, rozpowszechnianie bez zgody właściciela (tj.spółka Gamma) zabronione.

 • desc

  Na smętarzu mieszkać będe - pieśń pogrzebowa

  Na smętarzu mieszkać będe - wspaniała pieśń pogrzebowa - ocalona od zapomnienia dzięki wydaniu jej na płycie " Kurpie Puszcza Zielona - Muzyka Źródeł (Source Of Polish Folk Music) - Adam Strug. Na smętarzu mieszkać będę a na chwilę tu pobędę aż Pan Chrystus wszystkich ludzi głosem trąby z martwych zbudzi. Nuż tu mieszkać i przebywać a cichuchno będę śpiewać pewien tego i bezpieczny że mi dany żywot wieczny. Krótki czas życia mojego nie uznałem świata tego wziął mnie Pan Bóg z tego świata bym w niebie używał lata. Tam kwitną róże z leliją, tam niezwiędłe wianki wiją z Barankiem się cieszyć mają co bez grzechu umierają. Idę do mego Jezusa w Nim spoczywa moja dusza z ciałem mojem rozwiązana do aniołów przyrównana. Teraz się od was umieram krótki mój żywot zabieram ciało w ziemi odpoczywa dusza wiecznie w niebie śpiewa. I jeszcze: Strofa żałobna Czym mierzyć wielkość człowieka? Żałobą Którą umarły zostawia za sobą. Żalem, co sprawia, że każda rodzina W nim płacze ojca i brata i syna. Jakby ten jeden, którego stracili, Umarł milionem śmierci. W jednej chwili Świat opustoszał z bliska i z daleka, Choć stracił tylko jednego człowieka. (Marian Hemar)

 • desc

  WŚRÓD TYLU DRÓG... HD

 • desc

  KIEDY W JASNA ,SPOKOJNA ,CICHA NOC

  KIEDY W JASNA ,SPOKOJNA ,CICHA NOC

 • desc

  Oprawa wokalna ślubu - Panie proszę przyjdź - Agnieszka Sztabnik-Baran

  Wykonanie Agnieszka Sztabnik-Baran, akompaniuje Anna Koźniewska Usługa wykonywana jest główne na terenie woj. mazowieckiego, w szczególnych wypadkach (wolny termin) wyjeżdżam dalej. Dla chętnych oprawa muzyczna wesel 790-648-645 Zapraszam do polubienia:

 • desc

  DOBRA MATKO - ELENI HD

 • desc

  POWIEDZ LUDZIOM

 • desc

  ZAPADA ZMROK - OSTATNIE POŻEGNANIE JANA PAWŁA II Z OJCZYZNĄ

  ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONĘ

 • desc

  Pieśń o Matce - ks. Lech Gralak

  Pieśń o Matce - ks. Lech Gralak

 • desc

  Pieśń o Matce - wszystkim Mamom dedykuje Zawadzki Duet

  Pieśń z okazji Dnia Matki wykonana przez "Zawadzki Duet" - ks. Proboszcz Roman Imiołczyk i Arkadiusz Popławski - z dedykacją dla wszystkich Matek. Tekst poniżej: 1) Tak wiele w życiu przeszłaś, tak wiele wybaczyłaś Najdroższa moja Mamo, Ty nigdy nie zwątpiłaś. Pamiętasz, jak to było, gdy pierwszy raz ujrzałaś Maleńkie me serduszko - do swego przytulałaś. Ref. Dziś w mojej duszy wspomnienia, tęsknota z nadzieją wciąż się splata Broniłaś życie moje przez wszystkie długie lata. Dziś w mojej duszy jak w lustrze odbicie wszystkiego, co mi dałaś Kochana moja Mamo, na zawsze pokochałaś. 2) Do Ciebie moje myśli każdego dnia wysyłam Dziękuję za Twą dobroć, za wszystko, co zrobiłaś Za wszystko, co dobrego spotkało mnie od Ciebie Najdroższa moja Mamo, tak bardzo kocham Ciebie Ref:) Dziś w mojej duszy... 3) Przed nami przyszłość długa, trzymajmy się za ręce By zdrowie nam sprzyjało i spotkań było więcej By razem, moja Mamo, lat późnych dożyć z Tobą By dalej iść przed siebie tą samą wspólną drogą. Ref: Dziś w mojej duszy...

 • desc

  Barka-ukochana pieśń Jana Pawła II

  ukochana pieśń Ojca Świętego Jana Pawła II w wykonaniu Krzysztofa Krawczyka i...nie tylko;) UPRZEJMIE PROSZĘ O ZAMIESZCZANIE KULTURALNYCH I NIE OBRAŹLIWYCH KOMENTARZY.KOMENTARZE Z PRZEKLEŃSTWAMI BĘDĄ USUWANE

 • desc

  Piękna pieśń maryjna - Wśród tylu dróg

  Piękna pieśń maryjna - Wśród tylu dróg, w wykonaniu Paulina O. Mariusza Małkińskiego oraz parafian z parafii Złotoria. Nagrania dokonano w dniu 29 sierpnia 2012 r. podczas Peregrynacji kopii Cudownego Obrazu w parafii Złotoria - Diecezja Toruńska. Nagranie audio opublikowano za zgodą wykonawcy - O. Mariusza, "szofera Matki Bożej", jak sam siebie określił. Nagranie to przypomina wspaniałe chwile, kiedy Matka Boża była razem z nami w znaku Cudownego Obrazu z Jasnej Góry. Miłego oglądania ! Link do filmu o parafii pw. Św. Wojciecha w Złotorii: Zapraszamy na stronę naszej parafii: www.parafia.zlotoria.eu - link poniżej: Zapraszamy na kanał You Tube:

 • desc

  Mirosław Szołtysek Wspomnienie o Józku

  JEDYNY TAK SZLAGIEROWY SKLEP 32 7 900 900, 507 177 337

 • desc

  Ks Paweł Popatrz jak szybko mija czas

 • desc

  Czy oni byli tam potrzebni... ŁWD - 10.08.2013

  Setki osób pożegnały podczas ceremonii pogrzebowej w Trębaczewie czwórkę rodzeństwa, które utonęło w Warcie. 7-letnia Hania, 11-letnia Kasia, 14-letni Mieczysław i 15-letni Andrzej zostali porwani przez nurt warty w miejscowości Zalesiaki. 36-letnia matka, która była na brzegu z piątym dzieckiem -- 5-letnią Ewą i asystentką rodzinną, próbowała ratować pozostałą czwórkę, ale nie mogła im pomóc.

 • desc

  Życzymy, życzymy, górale dla Papieża. Tekst piosenki - napisy

  Tekst piosenki dla Jana Pawla II Wszystkiego dobrego, życzymy, życzymy I zdrowia i szczęścia i błogosławieństwa Przez ręce Maryi. Przez ręce Maryi, za Kingi przyczyną Niech strumienie łaski (bis) Na ciebie popłyną. Na Ciebie popłyną, Ojcze ukochany, Boś Ty nam od Boga (bis) Jako pasterz dany. Jako pasterz dany w tysiąclecie nowe Poprowadź nas Ojcze (bis) Wskaż ku wierchom drogę. SUBSCRIBE:

 • desc

  Gorzkie Żale, Pobudka i cz.I, organista solo

 • desc

  Psalm responsoryjny - m. Szymon Kowalczyk i Aklamacja wielkopostna

  Autor muzyki Szymon Kowalczyk. Wykonane przez organistę Kamila Janickiego w Parafii M.B.N. Pomocy w Łowiczu.

 • desc

  O BOŻE, O BOŻE - Kiedy w jasną spokojną cichą noc...

  "Wieczór Dla Jezusa" - Fragment, po uwielbieniu swoim świadectwem podzielił się pastor Zbigniew Kalinowski z Konina. Mozesz je wysłuchać i obejrzeć na www.pkpe.com

 • desc

  Dziś moją duszę - ostatnie pożegnanie

  Pieśń na ostatnie pożegnanie wykonana na pogrzebie w Parafii M.B.N. Pomocy w Łowiczu. Organy Kamil Janicki.

 • desc

  Już zgasło słońce

  Z pamięcią o kimś kto poszedł wybraną przez siebie drogą . Wybiera się drogę i reszta życia zależy jaką się drogę wybrało .

 • desc

  Tam ja mam pałac -pieśń dla śp. Pani Marii

  2010-11-27, msza żałobna w intencji śp. Marii Fieldorf-Czarskiej, Gdańsk2-Oliwa

 • desc

  Transmisja: 02.01.2013 | Pogrzeb śp. abpa Ignacego Tokarczuka w Przemyślu

 • desc

  Biesiada Śląska - IV Gala Piosenki Biesiadnej - pełna wersja cz. 1

  IV Gala Piosenki Biesiadnej w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu ((Pierwsza Biesiada Śląska). Wystąpili: Beata Rybotycka, Elżbieta Okupska, Robert Janowski, Mariusz Kalaga, Wiktor Zborowski, Gang Marcela, Kwartet Rampa, Kabaret Rak (Krzysztof Hanke, Grzegorz Poloczek, Krzysztof Respondek), Masztalscy, Akademicki Chór Politechniki Gliwickiej, Zespół Pieśni i Tańca "Dąbrowiacy", Young Band Zbigniewa Górnego. Całość - pierwsza z dwóch części widowiska.

 • desc

  hen za chmurami tam

 • desc

  Wieczny odpoczynek - Psalm 51

  Psalm 51 (50) Procesja do kościoła z domu lub kaplicy Wieczny odpoczynek

 • desc

  Fryderyk Chopin - Marsz Żałobny

  Marcia funebre z Sonaty b-moll - Fryderyk Chopin Obraz: Władysław Podkowiński "Marsz żałobny Chopina", 1894

 • desc

  PSALM POGRZEBOWY WYKONANY 02.11.2010r.

 • desc

  Pieśni żałobne - Katakumby na Powązkach

  W dzień Wszystkich Świętych w Katakumbach na Cmentarzu Powązkowskim odbyło się kolejne już śpiewanie pieśni żałobnych organizowane przez Adama Struga. Wykonywano pieśni tradycyjne, barokowe, w tym pieśni zegarowe, w których umierający żegna się z tym światem, rodziną, przyjaciółmi, poddanymi i otaczającym światem. Zawierają one często wskazówki moralne dla pozostających, a towarzyszy im motyw godzin. Śpiewano również utwory Jakuba Teodora Trembeckiego, "Dziady Mickiewicza" oraz „sarmackiego Koheleta”. Do dziś takie formy tradycyjnego śpiewu praktykowane są na wsiach, choć jest to dawna muzyka dworska i drobnoszlachecka. Dla uczestników przygotowano 400 śpiewników. Relacja:

 • desc

  Mój odkupiciel - pieśń pogrzebowa

  Mój odkupiciel pieśń pogrzebowa gra i spiewa Marcin Chojnacki. organy johannus opus 15 (nagranie domowe)

 • desc

  Hen za chmurami tam - piosenka pogrzebowa wyk. Maciej Szmyt

  Hen za chmurami tam chciałbym bardzo już być hen za chmurami tam z moim Zbawcą już żyć Ref.: Wiem że szykuje on prześliczny dla mnie dom Hen za chmurami tam wśród gwiazd 2. Cierpienia znoje bój choć na ziemi tej są On jednak jest mój Król on radością jest mą 3. Wśród tych codziennych trosk kiedy ciężko jest mi do góry wznoszę wzrok, tam nadzieja ma tkwi.

 • desc

  Chór Zew Gór - W mogile ciemnej

 • desc

  Muzyka na pogrzeb, kremacje, msze żałobna - Joanna Singer

  Muzyka w pełnym stylu na ostatnie pożegnanie. pogrzeby kremacja msza żałobna przyjęcie żałobne "Muzyka jest językiem aniołów". W chwilach gdy zabraknie nam słów... Pozwólmy muzyce wyrazić nasze emocje. żal ból tęsknotę Twoja miłość Pożegnajmy się piosenką. Najpopularniejsze pieśni na uroczystości żałobne. Ave Maria - Classik Amaizing Grace - Gospel You'll never walk alone Angel - Sarah Macklaclan If tommorrow never comes Der Weg - Herbert Grönemeyer My way - Frank Sinatra Over the rainbow - aus „Der Zauberer von Oz") The rose - Bette Midler My Heart Will Go On - Celine Dion Time to say goodbye - S. Brightman Unchained Melody Tears in heaven - Eric Clapton You've got a friend - Carole King Father and son - Cat Stevens Circle of life - Elton John Bridge over troubled water - Paul Simon Yesterday - The Beatles Let it be - The Beatles Memory - aus Cats In Dreams - aus Herr der Ringe Candle in the wind -- Elton John Oraz na specjalne życzenie. Homapage: www. joanna-singer.com Kontakt: info@joanna-singer.com Gezongene Songs: 1. Angel 2. If tommorrow never comes 3. You'll never walk alone 4. Save the best for last

 • desc

  Pożegnanie. Czas rozstania.

  Utwór ten dedykuję mojej Mamie która zmarła 24 stycznia 2011 i mojemu Ojcu który odszedł z tego świata 21 listopada 2012 roku. Zdjęcie pochodzi z pogrzebu mojej Mamy. Jest to ostatni utwór nagrany na moim albumie (2 cd) który jest już na ukończeniu. Mietek

 • desc

  Jam jest Chleb życia

  Pieśń eucharystyczna zaczerpnięta ze Śpiewnika Archidiecezji Katowickiej. Wykonuje Arkadiusz Popławski w kościele pw NMP Królowej Polski w Czernicy na Górnym Śląsku.

 • desc

  Pieśni wielkopostne i pokutne

  Pieśni i piosenki wielkopostne i pokutne w wykonaniu scholki pw. św. Faustyny Kowalskiej w Pucku. Msza św. z III Niedzieli Wielkiego Postu. 27 marca 2011 roku.

 • desc

  Pieśń Pożegnalna - słowa - J. Litwiniuk - wykonanie pieśni - Edward Snopek.mpg

  Ogniska już dogasa blask - Pieśń Harcerska - ogniskowa

 • desc

  Ach, mój Jezu

  pieśń wielkopostna w opracowaniu Artura Żalskiego, organy: Marian Sawa, Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 4 w Warszawie oraz Chórek Hosanna z parafii pw. NMP Miłosierdzia w Warszawie pod kierunkiem Stanisławy Cajler