Radio Station Of Kontrowersje

 • desc

  Komil x Deys - Kontrowersje Official Video

  2:55

  ZAMÓW CRUSHER MIXTAPE - crusher.pl

  Drugie video promujące CRUSHER MIXTAPE Komila
  KOMIL NA FB:
  DEYS NA FB:
  URBANREC NA FB:

  Artist: Komil, Deys ;
  Title: Kontrowersje ;
  Album: CRUSHER MIXTAPE ;
  Producer: Skrywa ;
  Lyrics: Komil, Deys ;
  Mix: Foux ;
  Video: Evil Eye ;

 • desc

  Komil - Monopoly Official Video

  4:21

  ZAMÓW CRUSHER MIXTAPE - crusher.pl

  Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści HIT.74366 na numer 7268 (cena za wysłanie SMS 2,46 zł brutto) reg.: hitmuza.pl CTM Mobiltek S.A.
  Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści HIT.74346 na numer 7368 (cena za wysłanie SMS 3,69 zł brutto) reg.: hitmuza.pl CTM Mobiltek S.A.

  Monopoly w serwisach streamingowych -

  iTunes -
  Spotify -
  Tidal -
  Deezer -
  Google Play -
  Muzodajnia -
  Empik -

  Pierwszy numer promujący CRUSHER MIXTAPE Komila
  KOMIL NA FB:
  SEMPHIS NA FB:
  URBANREC NA FB:

  Artist: Komil ;
  Title: Monopoly ;
  Album: CRUSHER MIXTAPE ;
  Producer: Semphis ;
  Lyrics: Komil ;
  Mix: SherlOck x Norma;
  Video: WOW PICTURES ;

 • desc

  Żabson - Wieża Bubble Official Video

  3:21

  Żabson przy współpracy z UrbanRecTv prezentuje kolejny singiel z nadchodzącej płyty NieKumam. Muzyka do numeru została wyprodukowana przez SecretRank.

  Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści HIT.72931 na numer 7268 (cena za wysłanie SMS 2,46 zł brutto) reg.: hitmuza.pl CTM Mobiltek S.A.

  Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści HIT.73911 na numer 7368 (cena za wysłanie SMS 3,69 zł brutto) reg.: hitmuza.pl CTM Mobiltek S.A.

  NieKumam w serwisach streamingowych:

  iTunes -
  Spotify -
  Tidal -
  Deezer -
  Google Play -
  Empik -
  Muzodajnia -

  SPRAWDŹ PODOBNE MATERIAŁY NA NASZYM KANALE:


  ŻABSON NA FACEBOOK’U:
  SECRETRANK NA FACEBOOK’U:
  URBANREC NA FACEBOOK’U:
  H D S C V M NA FACEBOOK’U:
  NOBOCOTO STUDIO NA FACEBOOK’U:


  Album: NieKumam ;
  Artist: Żabson ;
  Title: Wieża Bubble ;
  Lyrics: Żabson ;
  Producer: SecretRank ;
  Video: H D S C V M ;
  Mix/mastering: Solar NOBOCOTO

 • desc

  Popkiller Młode Wilki 4

  7:00
  Preorder:

  Popkiller Młode Wilki to nasza odpowiedź na amerykańską akcję XXL Freshman, która pomogła wypromować takie postaci jak Kendrick Lamar, J. Cole, Macklemore, Wiz Khalifa, Mac Miller, Yelawolf, Kid Ink, Kid Cudi, B.o.B, Machine Gun Kelly czy Logic. Prestiżowy pierwowzór postanowiliśmy rozbudować o nowe elementy, takie jak wspólny utwór Wilków (w dwóch pierwszych edycjach produkował go O.S.T.R., w trzeciej SoDrumatic). Przez trzy dotychczasowe edycje przewinęły się takie postaci jak Bisz, KęKę, Buka, Medium (Tau), Bonson, Kuban, Kuba Knap, 2sty, Białas, Gedz czy Gospel a w tym roku mamy przyjemność zaprezentować czwartą już wilczą watahę. Ponownie jest to kolaż przedstawiający przekrój klimatyczny polskiej sceny rapowej i zderzenie różnych światów, osobowości i różnego spojrzenia na muzykę.

  Wilczy Sezon to wspólny utwór całej tegorocznej 10-tki, wyprodukowany w tym roku przez gościa specjalnego ze Stanów, A$AP Ty Beatsa, reprezentanta A$AP Mob i producenta takich hitów jak Peso czy Purple Swag A$AP Rocky'ego. Całość podobnie jak w ostatnich edycjach zarejestrowano w czołowym polskim studiu Otrabarwa a za realizację teledysku ponownie odpowiada ekipa 9MM Filmz.

  Wilczy Sezon to zarazem pierwszy singiel promujący specjalny album Popkiller Młode Wilki 4 (2015), na którym znajdziecie niedostępne nigdzie indziej utwory całej 10-tki tegorocznych Młodych Wilków. Krążek zamówić możecie w preorderze tutaj: a premiera planowana jest na początek sierpnia. Poza wersją fizyczną album będzie można też legalnie pobrać lub odsłuchać online.

  Już na jesieni planujemy ruszyć z Młodymi Wilkami w Polskę z cyklem specjalnych koncertów - na początek odwiedzimy Polish Hip-Hop Festival (31.07., występ na scenie Red Bull Tour Bus) oraz Kraków Hip Hop Festiwal (26.09.), a wszystkich chętnych do zorganizowania występu Wilków w swoim mieście prosimy pisać na stagedive.promotion@gmail.com

  Popkiller Młode Wilki 4 (2015) - Wilczy Sezon
  Rap: Guzior, Otsochodzi, Ad.M.a, Diset, Sarius, Wac Toja, Żabson, Leh, Nieznanyklarenz, JNR
  Muzyka: A$AP Ty Beats
  Realizacja/mix/mastering: Otrabarwa Studio

  Reżyseria/zdjęcia/montaż/postprodukcja: 9MM Filmz
  Kierownik planu: Piotr Zajączkowski
  Make up: Katarzyna Sojka
  Producent: Mateusz Natali

  Dziękujemy:
  Krystianowi Krupińskiemu, Danielowi Wardzińskiemu, Karolinie Dobkowskiej, Maćkowi Sulimie, Łukaszowi Rawskiemu i Piotrkowi Zdziarstkowi (za niezliczone godziny przegadane nad selekcją finalnej dziesiątki), 9MM Filmz (za kozackie video, you did it again!), DJ-owi Deszczu Strugi, Antkowi Wróblowi i studiu Otrabarwa (za ugoszczenie Wilków w studiu, realizację i obróbkę wokali do Wilczego sezonu), A$AP Ty Beatsowi (that beat is fire!), Trepsonowi (za brzmieniowe szlify solowych tracków, bit do cyphera i czuwanie nad całością albumu), Lankowi i Nerwusowi (za podkłady do cypherów) UrbanCity, B3 i Diamante (za sponsorskie wsparcie inicjatywy), Pizzy z Radości (za nakarmienie głodnego stada), Tomkowi Karwińskiemu (za zrelacjonowanie naszego wilczego weekendu oraz sesję okładkową), Maćkowi Pieczykolanowi (za reportaż z planu oraz nakręcenie i montaż wywiadów i cypherów), Adamowi Jędrzejczykowi (za oprawę graficzną), Szejkowi (za pomoc w nawiązaniu kontaktu z Ty Beatsem), Zającowi (za logistyczne wsparcie na planie), klubowi BAL (za użyczenie miejsca do realizacji cypherów), Narodowemu Centrum Kultury za zainteresowanie młodowilczą akcją i CGM'owi za patronat medialny oraz wszystkim wytwórniom, artystom i innym osobom, które kolejny rok wspierają naszą inicjatywę. Dzięki! /Mateusz Natali (Popkiller.pl)

  Akcję Popkiller Młode Wilki 4 (2015) zrealizowaliśmy dzięki pomocy:
  - UrbanCity urbancity.pl
  - B3 Clothes b3befree.com
  - Diamante Wear diamante-wear.com
  - Otrabarwa facebook.com/OtrabarwaStudio
  - 9MM Filmz youtube.com/user/9mmfilmz
  - Adam Jędrzejczyk ajedrzejczyk.pl/

  Akcję śledzą i wspierają wytwórnie:

  - Prosto Label
  - Step Records
  - UrbanRec
  - Aptaun Records
  - Alkopoligamia.com
  - Asfalt Records
  - MaxFloRec
  - RPS Enterteyment
  - Koka Beats
  - Szpadyzor Records
  - QueQuality
  - Aloha Entertainment

  Patronat objęli:
  - Narodowe Centrum Kultury nck.pl
  - CGM.pl
  - RedBull.pl/Muzyka

 • desc

  Deys - Hate Hate Hate Official Video

  3:37

  Numer zapowiadający najnowszy mixtape DEYS - IMPRIMATUR

  Deys - |
  Video - Krzysztof Dziuba / Punkt Widzenia
  Muzyka - Johnny Beats

 • desc

  Pawbeats ft. Dwa Sławy - Daj Alkohol

  4:13

  Preorder:
  Kup Mp3:
  Pawbeats na fb:
  Dwa Sławy na fb:

  Pobierz MP3 Stójka czy parter? (Daj alkohol)! Wyślij sms o treść MP3 P56 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto), regulamin: mp3zasms.mobiltek.pl

  W sieci pojawił się pierwszy klip promujący projekt Pawbeats Orchestra. W numerze „Daj Alkohol (Stójka czy parter?) bydgoskiego producenta wsparł duet Dwa Sławy. Za produkcję muzyczną odpowiada Pawbeats.

  W klipie gościnnie udzielił się Ravgor. Popularny youtuber wcielił się w rolę „ofiary”. Video to dzieło ekipy AG Studio.

  Jednocześnie rusza preorder krążka Pawbeatsa. Album „Orchestra” w wersji Deluxe 2CD dostępny jest na preorder.pl Premiera 19 lutego.

  - Przyznam, że długo rozkminiałem w jaki klimat i instrumentarium uderzyć w numerze z Dwoma Sławami - mówi Pawbeats. - Finalnie wyszło połączenie naszych stylów - mamy mnóstwo instrumentów i imprezowy numer. Do nagrań zaangażowałem Silesian Brass Quartet oraz Orkiestrę Opery Nova, a sam zająłem się partiami strunowymi

  Po niewątpliwym sukcesie „Utopii”, która uzyskała status złotej płyty, Pawbeats powraca z kolejnym albumem. Bydgoski producent tym razem postanowił pójść o krok dalej i zamiast standardowego wydawnictwa podarować słuchaczom nieszablonowy projekt składający się z kilku, integralnych części.

  - Pawbeats Orchestra to twór łączący różne aspekty naszej pracy: wydajemy album, następnie gramy go na koncercie w specjalnie przygotowanych aranżacjach, by ostatecznie otrzymać wizję i fonię na koncertowym DVD - tłumaczy artysta.

  Pawbeats Orchestra to materiał od producenta, który postanowił stworzyć swoją własną interpretację muzyki miejskiej, gdzie elektronika śmiało zderza się z elementami muzyki klasycznej. Dzięki temu możliwym staje się bezkompromisowe zestawienie ze sobą gości ze świata muzyki popularnej oraz alternatywnej z artystami wywodzącymi się z korzennego hip-hopu. W efekcie powstał album bardzo eklektyczny, na wielu płaszczyznach.

  Na albumie pojawi się plejada gości z różnorodnych środowisk muzycznych. U bydgoskiego producenta spotkają się m.in. Dwa Sławy, Natalia Nykiel, Sarcast, Justyna Steczkowska, VNM, KęKę, Kali, Tau oraz Mr. J. Medeiros (znany ze współpracy ze znanym francuskim zespołem Hocus Pocus, współzałożyciel The Procussions). Przy doborze gości producent decydował się zaprosić tych, których muzykę osobiście ceni oraz słucha.

  W projekcie muzycznym spory udział miały również Silesian Brass Quartet i Orkiestra Opery Nova, dzięki którym możliwe stało się zrealizowanie całej wizji artystycznej, poczynając od muzyki na krążku, a kończąc na koncercie premierowym, który pokaże album w zupełnie innym świetle.

  Autorem projektu graficznego wydania jest Forin.

  Specjalne podziękowania dla Marcina Balcera

  Good Crew na fb:
  Ravgor na fb:

  Reżyseria, zdjęcia, montaż: Adam Gawenda
  Scenariusz: Mateusz Dziwis, Marcin Pawłowski
  Kierownik produkcji, kierownik planu: Dziwis Mateusz
  MUA: Paulina Mękal

  Dystrybucja cyfrowa:

  Muzodajnia:
  iTunes:
  Apple Music:
  Play The Music:
  Muzyka T-Mobile:
  Spotify:
  Wimp:
  Tidal:
  Deezer:
  Google Play:
  Empik.com:
  Muzyka Tu i Tam:
  Akazoo:

  Title: Daj Alkohol (Stójka czy parter?) ;
  Artist: Pawbeats, Dwa Sławy ;
  Album: Orchestra ;
  Producer: Pawbeats ;
  Lyrics: Dwa Sławy ;
  Video: AG Studio ;
  Mix/master: Julas ;
  Label: Step Records ;

 • desc

  Komil/Filipek - Dawaj bit

  3:10

  tekst -

  Miks/Master -

  Tekst vol.2 -

  mash-up -

 • desc

  KOMIL - DO RANA Official Video

  2:56

  ZAMÓW CRUSHER MIXTAPE - crusher.pl

  Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści HIT.74365 na numer 7268 (cena za wysłanie SMS 2,46 zł brutto) reg.: hitmuza.pl CTM Mobiltek S.A.
  Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści HIT.74345 na numer 7368 (cena za wysłanie SMS 3,69 zł brutto) reg.: hitmuza.pl CTM Mobiltek S.A.

  Do Rana w serwisach streamingowych -

  iTunes -
  Spotify -
  Tidal -
  Deezer -
  Google Play -
  Muzodajnia -
  Empik -

  Komil przedstawia trzeci teledysk promujący jego nadchodzący mixtape pt. Crusher. Obraz powstał do numeru Do Rana, a za jego realizację odpowiada ekipa WOW Pictures. Muzyka to dzieło Yung Kahliego. Wraz z premierą teledysku wystartował również preorder Crushera, który znajdziecie pod adresem i

  KOMIL na FB:
  YUNG KAHLI na FB:
  WOW PICTURES na FB:

  Artist: Komil ;
  Title: Do Rana ;
  Album: CRUSHER MIXTAPE ;
  Producer: Yung Kahli ;
  Lyrics: Komil ;
  Video: WOW PICTURES ;
  File: Video ;
  Mix/Master: Foux

 • desc

  Komil #Hot16challenge #Ks. Jakub Bartczak #Gimper #JJaperte #Emczas #Brola #Fredro #Szajba

  1:11

  Moja odpowiedź na 2 nominacje z oficjalnego łańcuszka od Exo i Miklaka #hot16challenge Tekst w opisie. fanpage:
  NOMINOWANI (jednak 7):
  Ks. Kuba Bartczak
  Gimper (zapomniałem na filmiku powiedzieć, ale chciałem od początku :D)
  JJ'aperte
  Emczas
  Brola
  Fredro
  Szajba (przez nieporozumienie nie nominowałem w filmiku, dawaj 16, czekanko! :) )

  Tekst:
  Mówili mi mili, że skilli tu Komili jak na Rimini bikini ani mini brak
  Dwie nominacje, zjadłem hot więc otwórz jape # :v
  Nie wierze w przepowiednie, statystyki skilli
  Ale one wciąż chcą żebym grał #statystyki z killi

  Hot16 z 71 jak Martyna Berbas
  Daj mi tu fejmu na wizje to cały ten mainstream spęka
  Będą tu prosić ponownie-ponownie niuskulu!
  Uszy bolą mnie-bolą-mnie jak dupy dup z Bum Bumu

  Lece konkretnie, brednie nawijam i gramy trap
  Ten tekst bezsensem, lecz lece jak Ikar i Dum Dee Dum
  Przyjmuje czelendże, Kom pewny siebie jest,
  Wciąż follow-up'uje Que, czas na mode-berserker

  Spoko tu kolego wale gole nie ma drugiego takiego mów mi Gareth Bale
  Solar, Białas, Tomb, Danny, Pogz, Miklak, tera pora na mnie eeej
  Wyrewolwerowany rewolwerowiec wyrewolwerował tu
  Wyrewolwerowanego rewolwerowca, czarny koń bijacz nie czarna owca.

  BANG

 • desc

  Szesnasty x Komil - Monster

  3:18

  Zamów preorder Tego Pan nie poskłada na lub Allegro: Szesnasty:
  Komil:
  Moher:

  Rap/tekst: Szesnasty/Komil
  Miks: Jakub Szczęsny

  Szesnasty TEGO PAN NIE POSKŁADA mixtape wiosną 2015

 • desc

  Dj Pasza x Kuban - Ta dama

  2:46

  Numer jest pierwszą zapowiedzią nadchodzącego mixtape'u DJ Paszy pt. 'Głodny Mixtape'. Smacznego!

  nagranie: Spoko Studio (
  mix/master: Frose (
  produkcja: Carnage

  Reżyseria: Piotr Zajączkowski
  Zdjęcia: Kuba Kliszko
  Montaż: Kuba Kliszko (JK Pro -
  Produkcja: Adam Szczepański, Piotr Zajączkowski (Dobzi Ludzie)
  Podziękowania: Karolina, Martyna, Aleksandra, Lena, Aga, Badey, Baransiu, Kolumb, Mirek, Kamil 2kej, Neku, Ordas, Biernac, Emel, Borek, Siwy.

  booking: koncerty@dobziludzie.com

  DJ Pasza fb: (
  Kuban fb: (

 • desc

  Komil - Ławka rezerwowych

  3:02

  Happy Valentine's Day
  Komil -
  video mashup: moher. -
  instrumental: ka-meal - Johnny Beats - Remember My Face
  mix/master: Norma -

 • desc

  Hashashins

  3:38


  Download: lub

  Deys na Fb:
  Zero na Fb:
  Secret Rank na Fb:
  Miks/Master: Foux

 • desc

  Adam L - Jeden Cel Official Video

  3:38

  Jeden cel to solowy utwór Adama L, który jest pierwszym singlem promującym płytę Kot & Adam L Szkoda Czasu EP, na której producent, oprócz stworzenia warstwy muzycznej, udzielił się wokalnie. Kawałek jest oddaniem ukłonu dla lubelskiej sceny hip-hopowej oraz zapowiedzią projektów współtworzonych przez Adama L.

  Słowa, muzyka: Adam L (
  Mix/mastering: Łejkap Studio (
  Zdjęcia i montaż klipu: GRZVideos (

  Linki: • desc

  ReTo - Bossman - DAMN.

  4:46

  PŁYTA CD ReTo - DAMN. dostępna na:
  newbadline.com ➡ ⬅
  odziejsie.pl ➡ ⬅

  ReTo na:
  ReTo na
  New Bad Line na
  New Bad Line na
  Label na

  Do szeregów NBL dołącza ReTo !
  Bossman - to singiel zapowiadający krążek DAMN. którego premiera planowana jest wiosną 2016.
  Płyta ukaże się w wersji fizycznej. Preorder rozpocznie się przy premierze 3 singla nakładem New Bad Label.
  Wysyłką paczek zajmie się sklep newbadline.com i odziejsie.pl

  ReTo – młody raper z podwarszawskiego Piastowa. W swojej twórczości kładzie nacisk na błyskotliwą braggę bogatą w technikę i dwuznaczności. Stawia przede wszystkim na oryginalność a jednym z jego głównych zamysłów przy tworzeniu muzyki jest nie pozwolić zostać zaszufladkowanym.

  Subskrybuj New Bad Label na YT:

  Sprawdź nowości:
  Odziejsie.pl na

  Patronat: !

  Muzyka: Chinx - Yay - REMIX

 • desc

  Wac Toja - Całą Noc Official Video

  3:48

  Wszystko o akcji Młode Wilki:
  Pobierz album za darmo:
  Kup album:

  Wac Toja - Całą Noc
  Rap: Wac Toja
  Produkcja: Jacon
  Video: Punkt Widzenia

  ****

  Wac Toja ('94) - Flow unikat z drygiem do układania melodii, które nie chcą wyjść z głowy. Urodzony w Kisielicach, następnie mieszkający w Elblągu a od kilku lat w Gdańsku Wac to raper dysponujący niepodważalnym i słyszalnym od razu atutem, którym jest wyjątkowa barwa głosu. A raczej barwy - Wac potrafi bowiem wbić basem w podłogę, a zaraz po tym wyciągnąć takie tonacje, że przy nagrywaniu numeru młodowilczego Sarius krzyknął polski Rich Homie Quan! Refreny, które wymyśla nuci się błyskawicznie, a nieszablonowe traktowanie bitu sprawia, że zupełnie nie wiemy czego za chwilę się spodziewać. Wydane przez niego w tym roku Middle Finger Mixtape to jeden z ciekawszych podziemnych materiałów ad 2015.

  Popkiller Młode Wilki to nasza odpowiedź na amerykańską akcję XXL Freshman, która pomogła wypromować takie postaci jak Kendrick Lamar, J. Cole, Macklemore, Wiz Khalifa, Mac Miller, Yelawolf, Kid Ink, Kid Cudi, B.o.B, Machine Gun Kelly czy Logic. Prestiżowy pierwowzór postanowiliśmy rozbudować o nowe elementy, takie jak wspólny utwór Wilków (w dwóch pierwszych edycjach produkował go O.S.T.R., w trzeciej SoDrumatic, w najnowszej gość specjalny z USA - A$AP Ty Beats z A$AP Mob). Przez trzy dotychczasowe edycje przewinęły się takie postaci jak Bisz, KęKę, Buka, Medium (Tau), Bonson, Kuban, Kuba Knap, 2sty, Białas, Gedz czy Gospel a w tym roku mamy przyjemność zaprezentować czwartą już wilczą watahę. Ponownie jest to kolaż przedstawiający przekrój klimatyczny polskiej sceny rapowej i zderzenie różnych światów, osobowości i różnego spojrzenia na muzykę.

  Akcję Popkiller Młode Wilki 4 (2015) zrealizowaliśmy dzięki pomocy:
  - UrbanCity urbancity.pl
  - B3 Clothes b3befree.com
  - Diamante Wear diamante-wear.com

  Patronat objęli:
  - Narodowe Centrum Kultury nck.pl
  - CGM.pl
  - RedBull.pl/Muzyka

 • desc

  DEYS X ŻABSON - GHOST

  4:01

  Deys - Imprimatur Mixtape

  Dwonload mixtapeu:  Mix/Master Foux

 • desc

  DEYS - TAKAFAZA HASHASHINS

  3:14


  Solowy kawałek Deysa zapowadający mixtape duetu (Deys x ZeroCool) Hashashins. Premiera całości i preorder już w czerwcu
  Deys:
  ZeroCool:
  Skrywa:
  Miks/Master: Foux


  Wizualizacja: Deys

 • desc

  DEYS - NADNAD FEAT. ZEROCOOL

  3:05

  Deys - Imprimatur Mixtape

  Dwonload mixtapeu:
  ZeroCool
  Bit: S.S.Z
  Punkt Widzenia Studio:

  Miks/Master: Foux

 • desc

  101 Decybeli feat. Komil - Może mash-up

  2:28

  ZAMÓW PREORDER 101 DECYBELI ECHO:

  UrbanRec prezentuje siódmy singiel promujący producencki album 101 Decybeli Echo. W utworze Może gościnnie udzielił się Komil, a mash-up to dzieło mohera. Premiera płyty Echo odbędzie się 9 maja, a preorder znajdziecie pod adresem

  101 DECYBELI na FB:
  KOMIL na FB:
  MOHER na FB:

  Album: Echo ;
  Artist: 101 Decybeli, Komil ;
  Title: Może ;
  Lyrics: Komil ;
  Producer: 101 Decybeli ;
  File: Video ;
  Video: Moher ;
  Label: UrbanRec ;

 • desc

  KOMIL ✖ KOREK - WEŹ MI NASKOCZ BWOY

  2:51

  Weź nam naskocz bwoy Tekst:
  Komil -
  Korek -

  beat:
  Zetena -
  Wojtek Zet -

  Video mashup:
  iMPROBROS -
  Deys -

  Realizacja i postprodukcja:
  OzM -
  Borys LBD

  Studio:

 • desc

  Ganja Mafia - Mój Ziomek

  5:20

  KUP ALBUM:
  Ganja Mafia Label prezentuje pierwszy teledysk promujący album ekipy Ganja Mafia Wiesz Co Się Kręci.
  FollowUp YG My Nigga

  Reżyseria: Marcin Gutkowski, Seba, Paweł Poździk
  Produkcja teledysku: sensi& oraz Ganja Mafia Movies
  Zdjęcia / montaż / postprodukcja: Paweł Poździk - sensi& -
  Asysta na planie: Michał White
  Oświetlenie: Bartek Gburek
  Make-up: Barbara Bonus
  Mix wokali: Gibbs
  Mastering: Julas
  Wokale zrealizowano w GM Studio
  Label. Ganja Mafia Label

  ---
  Strona oficjalna:
  Sklep:
  Facebook:


  Muzodajnia
  iTunes
  PlayTheMusic
  Muzyka T-Mobile
  Tidal
  Deezer
  Google Play
  Empik.com
  Muzyka Tu i Tam
  Akazoo
  Sporify
  ____

  Bądź na bieżąco, subskrybuj kanał YouTube:

 • desc

  Filipek - Nikt jak ja prod. PeeTe VIDEO

  3:28

  Zamów odzież #TEAMFILIPEK -

  - zamów płytę Fifi.Rozdział dwudziesty

  Z okazji dwudziestu tysięcy fanów na fanpejdżu oraz dwudziestych urodzin,Filipek wraz z marką New Bad Line i portalem Hip-Hop Nigdy Stop ma przyjemność zaprezentować klip do numeru Nikt jak ja.

  Rap/Tekst -

  Produkcja/Bit -

  Nagranie/Miks/Master -

  Video/Montaż -

  Klip przy olbrzymim wsparciu marki New Bad Line -  Oraz sklepu odziejsie.pl -  Dziękuje!

 • desc

  DEYS x ESSEX - CZARNE CIUCHY

  3:34

  Deys - Imprimatur Mixtape • desc

  Kuban - Nie ma jak Official Video

  4:27

  Kuban - Nie ma jak (Popkiller Młode Wilki 2013)
  Produkcja: Trepson

  Reżyseria: Piotr Zajączkowski
  Zdjęcia: Piotr Zajączkowski
  Montaż: Jacek Kowalczyk
  Operator kamery: Adam Strzelecki
  Kierownik planu: Michał Longger Urbanowski
  Producent: Mateusz Natali
  Producent wykonawczy: Piotr Zajączkowski
  Produkcja: Seenergy Videos


  Nie ma jak to drugi solowy singiel z płyty Popkiller Młode Wilki 2013, a zarazem trzeci teledysk z albumu. Leniwy, wakacyjny numer doczekał się odpowiedniej wizualizacji w postaci klipu nakręconego w sierpniu w słonecznym greckim Kokkino Nero, w trakcie wyjazdu Student Camp Glamour Fest. Swoista letnia pocztówka idealnie oddająca chwile, które we wrześniu każdy z nas chciałby zatrzymać jak najdłużej. Za produkcję video odpowiada nowopowstała ekipa filmowa Seenergy Videos.

  Teledysk zrealizowany dzięki wsparciu:
  - Student Camp & Student Travel
  - UrbanCity.pl
  - LRG

  Kuban na FB
  Popkiller na FB

  ****

  Kuban ('93) - nieodkryty dotąd na szerszą skalę talent z Opoczna i jeden z najmłodszych Wilków w trzeciej edycji. Największy atut Kubana to niespotykany na polskiej scenie naturalny luz i wyczucie, przez które swoim leniwym slow-flow idealnie odnajduje się na bitach i tworzy świetny chilloutowy klimat. Luz ten przejawia się i w warsztacie i w podejściu do życia - Kuban żyje swoim rytmem, nigdy się nie spieszy, nie ogarnia do końca codziennej rzeczywistości a zasłuchany w produkcje takich gości jak ScHoolboy Q, Mac Miller, Dizzy Wright czy Danny Brown przenosi na polski grunt nowoczesne trendy i brzmienie takie jak cloudrap czy smokerap w sposób naturalny, niewymuszony, z uśmiechem na twarzy i błyskiem w oku. Niedawno w niezależnym obiegu ukazał się jego pierwszy projekt - Cozamixtape, promowany takimi singlami jak Myślałby kto czy Dobzi ludzie.

  Popkiller Młode Wilki to nasza odpowiedź na amerykańską akcję XXL Freshman, która pomogła wypromować takie postaci jak Kendrick Lamar, J. Cole, Macklemore, Wiz Khalifa, Mac Miller, Yelawolf, Kid Cudi, B.o.B, Machine Gun Kelly, YG, Logic, Fashawn, Jay Rock czy Asher Roth. Prestiżowy pierwowzór postanowiliśmy rozbudować o nowe elementy, takie jak wspólny utwór Wilków nagrany na bitach specjalnie do tego celu stworzonych przez O.S.T.R.'a czy SoDrumatica... Przez trzy dotychczasowe edycje przewinęły się takie postaci jak Bisz, KęKę, Buka, Medium (obecnie Tau), Bonson, Kuba Knap, 2sty, Białas, Gedz, TomB, Mam Na Imię Aleksander, Ńemy czy Gospel. Edycja czwarta? Stay tuned...

  Akcję Popkiller Młode Wilki 2013 zrealizowaliśmy dzięki pomocy:

  - UrbanCity urbancity.pl
  - B3 Clothes b3befree.com
  - OutsideWear outsidewear.pl
  - Diamante Wear diamante-wear.com
  - Zhaftujsie.pl zhaftujsie.pl
  - Otrabarwa facebook.com/OtrabarwaStudio
  - SoDrumatic Productions facebook.com/SoDrumatic
  - 9MM Filmz youtube.com/user/9mmfilmz
  - Marcin Szambelan Photography facebook.com/Marcin.Szambelan
  - Karwinski.pl facebook.com/karwinski.tomasz
  - Lucas Gula lucasgula.com/

  Patronat medialny:

  - CGM.pl
  - RBL.TV

  Sprawdź kolekcję z klipu na

 • desc

  Cywil - Premier League mash-up

  4:02

  Już za kilka dni inauguracja nowego sezonu najlepszej piłkarskiej ligi świata – Premier League! Z tej okazji Cywil, po ponad rocznej przerwie w nagrywkach powraca z nowym trackiem! Gościnnie usłyszymy TMK Piekielnego oraz Skorka. Za bit odpowiedzialny jest Matts, a video do numeru przygotował MDOOM.

  Zachęcamy do sprawdzania, oceniania i komentowania. Nie bądź Robben, podaj dalej!

  RAP:
  - Cywil (
  - TMK Piekielny (
  - Skorek (

  BIT: Matts (
  VIDEO: MDOOM (
  MIX/MASTERING: ZBYLU (

  PATRONI MEDIALNI:
  - GLAMRAP.PL
  - POPKILLER.PL
  - FIRSTELEVEN.COM
  - GŁOS STOLICY (
  - HIP-HOP NIGDY STOP (
  - RAP GENIUS POLSKA(
  - TYPOWY PIŁKARZ EKSTRAKLASY (
  - EKSTRAKLASA TROLLS (

 • desc

  SB Maffija - ZABIJA #3 / TWERK re-upload

  3:57

  zapraszamy na: i !
  mash-up obejrzeć można tutaj:
  Wszystko jest przeciwko nam w kwestii tego kawałka. Najpierw został zbootlegowany, przez co byliśmy zmuszeni na szybko go zmixować, zmasterować i zaranżować i z chęci stworzenia jakiejś wartości dodanej do leaku poprosiliśmy Mohera o mash-up. Niestety zawierał on jakieś niedozwolone materiały, które zostały zgłoszone i YT usunął nam klip. W momencie usunięcia statsy po 24h klarowały się tak:
  wyświetlenia: 128 156, łapki na tak: 5 243 łapki na nie: 190, komentarze: 565
  Także udostępniajcie bo musimy to nadrobić : - )

  Rap:
  Łukasz 'Tomb' Imiełowski
  Karol 'Solar' Poziemski
  Mateusz 'Białas' Karaś
  Marcin 'Koldi' Rafalik:


  Ref:
  Tekst: Solar, Białas, Wac Toja
  Wykonanie: Wacław 'Wac Toja' Osiecki

  Bit:
  Paweł 'Got Barss' Sobolewski:

  Nagranie/mix/mastering:
  Solar @ NOBOCOTO STUDIO
  (Poza zwrotką Koldiego, którą nagrał w domu, ale mix przebiegł w NBCT)

  Grafika:
  Brewsky:

  Subskrybuj nasz kanał! goo.gl/3MGbZ7

 • desc

  DEYS - EASY

  3:57

  Deys - Imprimatur Mixtape

  Deys
  Skrywa
  Video: iMPROBROS (Marcin eLJot Czerwiak)
  Mix: Foux

 • desc

  Deys - Odpowiedzi Official Video

  3:24

  DEYS - AUDIOGRAMY (MIXTAPE)
  Download i zamówienia wersji fizycznej na:


  Rap:
  Muzyka:
  Klip:

  Sprawdź kolekcję z klipu na

 • desc

  Żabson - Do Ziomów prod.GeezyBeatz TRIP VIDEO

  4:05

  Album zakupisz na :

  Luźny klipon z mordeczkami dla mordeczek o mordeczkach. Drugi singiel z Nie Kumam Wiem że obrazek nie jest doskonały i jest parę bekowych ujęć ale zajawa kipi więc wam wrzucam.

  RAP I POMYSŁOWOŚĆ :

  Produkcja:

  Mix/Master: Solar

 • desc

  Hashashins

  3:39


  Download: lub

  Deys na Fb:
  Zero na Fb:
  Skailer na Fb:
  Miks/Master: Foux

 • desc

  Żabson - P0K0RA prod.SecretRank AUDIO

  4:02

  PREORDER ALBUMU


  Jest to pierwszy singiel z mojej płyty która nosi tytuł Nie Kumam. Teledysk do tego kawałka powstanie na pewno, póki co daje wam proste video wymyślone przeze mnie i nagrane przez Moose Media zamiast grafiki/fotografii żeby się lepiej oglądało :D.
  Rap:
  Produkcja :
  Video:
  Mix i master :

 • desc

  Solar - Pan Czlajn 01 VIDEO ISKRA #12

  5:04

  Zamów Iskry Solara i Klik Klaki Białasa w naszym oficjalnym sklepie:
  Limitowane t-shirty Pan Czlajn znajdziesz tutaj:

  Wsparcie:
  Diamante Wear /

  Rap:
  Karol 'Solar' Poziemski / / snapczat: solarwwa

  Białas
  King Tomb
  Quebonafide:
  ADM
  Beteo
  Neile

  Bit:
  SoDrumatic:

  Skrecze:
  DJ Ace:

  Nagranie/mix/mastering:
  Solar @ NOBOCOTO STUDIO

  Video:
  MVPclips / Maciek Pieczykolan

  Represent:
  SB MAFFIJA:  Dystrybucja digitalna:
  Subskrybuj nasz kanał! goo.gl/3MGbZ7

 • desc

  Żabson - LAN prod. PLN.BEATZ x Senn

  3:38

  Ostatni klipik do mojej płyty NieKumam którą można zamówić tutaj, luźne kawałki będą wlatywać niedługo a nowy projekt w fazie twórczej:


  Rap :
  Produkcja : facebook.com/PLN.BEATZ

  Kamera/Montaż: Akin x

  Sponsorzy: • desc

  Deys x Kartky x Wac Toja x Żabson x Igrekzet x Guzior x Sherlock x Essex - Tour Of The Year 2

  8:06

  Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści HIT.74294 na numer 7268 (cena za wysłanie SMS 2,46 zł brutto) reg.: hitmuza.pl CTM Mobiltek S.A.

  Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści HIT.74290 na numer 7368 (cena za wysłanie SMS 3,69 zł brutto) reg.: hitmuza.pl CTM Mobiltek S.A.

  Tour Of The Year 2 we wszystkich serwisach streamingowych -

  iTunes -
  Spotify -
  Tidal -
  Deezer -
  Google Play -
  Muzodajnia -
  Empik -

  Agencje HipHopKoncert oraz Let’s Book, przy współpracy z UrbanCity.pl, mają zaszczyt zaprezentować teledysk promujący trasę Tour of the Year 2. W utworze udział wzięli raperzy, którzy w najbliższym czasie zagoszczą w ramach wspomnianego cyklu w 10 miastach Polski. Są to: Żabson, Deys, Guzior, Kartky, Wac Toja i Igrekzet. Produkcją numeru zajęli się Sherlock oraz Es, a obraz to dzieło ekipy Punkt Widzenia.

  HIPHOPKONCERT na FB:
  LET'S BOOK na FB:
  ŻABSON na FB:
  DEYS na FB:
  GUZIOR na FB:
  KARTKY na FB:
  WAC TOJA na FB:
  IGREKZET na FB:
  SHERLOCK na FB:
  ES na FB:
  GRRRACZ na FB:
  PUNKT WIDZENIA na FB:

  Artists: Deys, Kartky, Wac Toja, Żabson, Igrekzet, Guzior, Sherlock, Es
  Title: Tour Of The Year 2
  Lyrics: Deys, Kartky, Wac Toja, Żabson, Igrekzet, Guzior
  Producer: Sherlock, Es
  Mix/Mastering: Grrracz
  Executive Producer: Łukasz Zaremba
  Video: Punkt Widzenia
  File: Video

 • desc

  Ad.M.a - Skandal Official Video

  3:21

  3/4 UDGS we współpracy z UrbanRecTv prezentuje pierwszy singiel do utworu „Skandal” z nadchodzącej płyty Ad.M.a „Gdy skrzydła w popiele, boginie schodzą na Ziemię”. Premiera albumu odbędzie się 12 grudnia 2015 roku.
  Za produkcję utworu odpowiada SecretRank., natomiast autorem klipu jest ekipa Punkt Widzenia. Obraz powstał przy współpracy z marką Fame Fatale.

  Autorem okładki jest Tomasz Miszkin:

  „Gdy skrzydła w popiele, boginie schodzą na Ziemię” to album przesiąknięty kobiecą zmysłowością. Ad.M.a wprowadza nas do swojego wewnętrznego świata ukazując prawdę o sobie. Obnaża przed słuchaczem swoje emocje dając mu jednocześnie niepowtarzalną okazję poznania nowej muzycznej perspektywy. Płyta oprócz eterycznych brzmień zawiera również kilka mocniejszych, elektronicznych akcentów zapewniając słuchaczowi pełną gamę doznań.
  Album zostanie wydany nakładem wytwórni 3/4 UDGS.


  Ad.M.a na FB:
  SecretRank na FB:
  Punkt Widzenia na FB:
  3/4 UDGS na FB:
  Booking: adma.koncerty@gmail.com tel. 602 589 687

  Title: Skandal ;
  Artist: Ad.M.a ;
  Album: Gdy skrzydła w popiele, boginie schodzą na Ziemię ;
  Lyrics: Ad.M.a ;
  Producer: SecretRank ;
  Mix/master: Bartosz Kasowski ¾ UDGS ;
  Video: Punkt Widzenia ;
  Label: ¾ UDGS;

 • desc

  B.R.O - Jutro Official Video

  3:29

  ‘Jutro’ to kolejny klip promujący drugi legalny album B.R.O zatytułowany ‚Next Level 2’, który ukazał się na rynku nakładem wytwórni UrbanRec 12 maja 2015 roku. Za video odpowiedzialna jest ekipa Magictown Visual Arts.

  ZAMÓW B.R.O 'NEXT LEVEL 2'


  SPRAWDŹ PODOBNE MATERIAŁY NA NASZYM KANALE:


  B.R.O NA FACEBOOK’U:
  B.R.O NA INSTAGRAMIE:
  URBANREC NA FACEBOOK’U:

  Album: Next Level 2 ;
  Artist: B.R.O ;
  Title: Jutro ;
  Lyrics: B.R.O ;
  Producer: B.R.O ;
  Mix/Mastering: Jakub Birecki ;
  Video: Magictown Visual Arts ;
  Label: UrbanRec ;

 • desc

  Hashashins Official Video

  4:56

  Zamów płytę Hashashins na

  Deleuze o Nietzsche:
  U Nietzschego wszystko jest maską. Zdrowie jest pierwszą maską dla jego geniuszu; cierpienia — drugą maską, zarazem dla geniuszu i dla zdrowia. Nietzsche nie wierzy w jedność Jaźni i jej nie odczuwa.
  Subtelne stosunki mocy i oceny między różnymi, jaźniami”, które się ukrywają, które jednak wyrażają również siły o innej naturze, siły życia, siły myśli

  Deys na fb:
  Zero na fb:
  April Joke na fb:
  Hashashins na fb:
  Foux na fb:
  Http://hashashins.pl

  Album: Ta'Wil ;
  Artist: Hashashins (Zero X Deys) ;
  Title: Sils Maria ;
  Lyrics: Zero, Deys ;
  Producer: AprilJoke ;
  Miks/master : Foux
  Klip : Punkt Widzenia Studio

 • desc

  LUKA X ESSEX - Jesteś piękna Official Video

  2:38

  Luka przy współpracy z UrbanRecTv prezentuje obraz do kolejnego utworu z płyty P.L.S.V.
  Muzykę do utworu wyprodukował Es, za obraz natomiast odpowiada Redot Film

  Kup MP3:
  iTunes
  Google Play
  Spotify
  Deezer
  Tidal
  WIMP
  Muzodajnia
  Play The Music
  PT Music

  LUKA na fb
  ES na fb
  W&B na fb

  Album: P.L.S.V.
  Artist: Luka
  Title: Jesteś piękna
  Lyrics: Luka
  Producer: Es
  Video: Redot Film
  Mix/mastering: Luka

 • desc

  Guzior - EEHE Kitchen Czatroom video

  4:02

  Zamów album ylloM na lub Allegro: Guzior na fb: QueQuality na fb:

  Guzior – yelloM EP

  Muzodajnia
  iTunes
  Deezer
  PlayTheMusic
  Muzyka t-Mobile
  rDio
  GooglePlay
  Spotify
  Empik.com
  Wimp
  Tidal
  Muzyka tu i tam
  Akazoo

  DOUBLEPvideo na fb:

  SecretRank na fb:

  Title: EEHE ;
  Artist: Guzior ;
  Producer: SecretRank ;
  realizacja/mix wokali: Marcin Biniu
  Lyrics: Guzior ;
  Label: QueQuality

 • desc

  Żabson, Ad.M.a, Leh - Popkiller Młode Wilki 4

  3:41
  Preorder:

  Popkiller Młode Wilki to nasza odpowiedź na amerykańską akcję XXL Freshman, która pomogła wypromować takie postaci jak Kendrick Lamar, J. Cole, Macklemore, Wiz Khalifa, Mac Miller, Yelawolf, Kid Ink, Kid Cudi, B.o.B, Machine Gun Kelly czy Logic. Prestiżowy pierwowzór postanowiliśmy rozbudować o nowe elementy, takie jak wspólny utwór Wilków (w dwóch pierwszych edycjach produkował go O.S.T.R., w trzeciej SoDrumatic). Przez trzy dotychczasowe edycje przewinęły się takie postaci jak Bisz, KęKę, Buka, Medium (Tau), Bonson, Kuban, Kuba Knap, 2sty, Białas, Gedz czy Gospel a w tym roku mamy przyjemność zaprezentować czwartą już wilczą watahę. Ponownie jest to kolaż przedstawiający przekrój klimatyczny polskiej sceny rapowej i zderzenie różnych światów, osobowości i różnego spojrzenia na muzykę.

  Zanim otrzymacie wspólny utwór oraz płytę Wilków pora na nowy element w tej edycji - Cyphery. Samą formułę kojarzyć możecie z kultowej akcji BET Cypher, corocznych odsłon XXL Freshmen czy też polskich wersji, wprowadzanych przez High Time lub Brudne Południe. Cyphery to hip-hopowa esencja i ponowne wysunięcie rapera na pierwszy plan. To odmiana od studyjnych nagrań i akcja live, w trakcie której kilku MC na jednym dość prostym i rytmicznym bicie serwuje nam porcję surowego rapu na raz, mając pełną dowolność tego, jak się zaprezentować. Mogą przygotować wcześniej specjalne wejście, freestyle'ować, spontanicznie współpracować między sobą, ograniczeniem jest jedynie kreatywność a rap wydobyty jest z rozbuchanych aranżacji, chwytliwych refrenów i studyjnych efektów. Czysta nawijka i czyste umiejętności.

  Za pomoc w nagraniu dziękujemy warszawskiemu klubowi BAL.
  Zdjęcia/montaż: Maciej Pieczykolan
  Grafika: Adam Jędrzejczyk

  Akcję Popkiller Młode Wilki 4 (2015) zrealizowaliśmy dzięki pomocy:
  - UrbanCity urbancity.pl
  - B3 Clothes b3befree.com
  - Diamante Wear diamante-wear.com
  - Otrabarwa facebook.com/OtrabarwaStudio

  Patronat objęli:
  - Narodowe Centrum Kultury nck.pl
  - CGM.pl

 • desc

  101 Decybeli feat. Deys, Diset - Presja Official Video

  3:20

  ZAMÓW PREORDER 101 DECYBELI ECHO:

  UrbanRec prezentuje teledysk do utworu Presja zwiastujący producencką płytę 101 Decybeli Echo. W utworze gościnnie udzielili się Deys i Diset.

  101 DECYBELI NA FACEBOOK'U:
  DEYS NA FACEBOOK'U:
  DISET NA FACEBOOK'U:

  Album: Echo ;
  Artist: 101 Decybeli, Deys, Diset ;
  Title: Presja ;
  Lyrics: Deys, Diset ;
  Producer: 101 Decybeli ;
  Label: UrbanRec ;

 • desc

  Hary x Foux ft. Deys, Rover - Liczę na was

  4:00

  Zamów preorder:
  Hary: Foux:

  Kolejny singiel z albumu Hary x Foux, który możecie już zamawiać w preorderze na

  Rap: Hary, Deys, Rover
  Produkcja, miks, mastering: Foux
  Video mash-up:
  moher. -
  nec -
  Deys:
  Rover:

  Patronat:
  QueQuality -
  Glamrap -
  SJS -

 • desc

  Kuban x Essex - Mała Mi #Toadstools

  3:31

  Mała Mi to utwór pochodzący z płyty Esa, którą mozesz kupic tu:
  ES:
  es.com.pl

  ORYGINAŁ:
  ES MUSIC
  es.com.pl
  Kuban
  mash up wykonał Marcin Czerwiak (eLJot)
  nagrane w

 • desc

  DEYS - Sajko

  3:55

  Zamów CD:
  Deys na fb: QueQuality na fb:


  TENDAYSEP to materiał który został napisany, nagrany i zrealizowany przez Deysa w ciągu 10 dni. Więcej dodawać nie trzeba.

  Miks/master : Foux
  Tracklista:
  1. Deys - Niknij
  2. Deys - Psylocyby
  3. Deys - Fajerwerki (prod. Eigus)
  4. Deys - Sajko
  5. Deys - #lucky (prod. Sokos)
  6. Deys - Zerwane windy (prod. Lanek)

  Zamów CD (ograniczony nakład):

  Wydanie: digipack + vlepki. Wysyłka zamówień zawierających album TENDAYSEP (w10dniEp) nastąpi w dniu 15 grudnia. Premiera została zaplanowana na 18.12.2015. NAKŁAD LIMITOWANY, DOSTĘPNY JEDYNIE W QUESHOPIE.

  Title: Sajko ;
  Artist: Deys ;
  Album: TENDAYSEP ;
  Lyrics: Deys ;
  Video: Deys ;
  Mix / Mastering: Foux ;
  Label: QueQuality ;

 • desc

  Bleiz - Noce Niespokojne ft. JNR, Cywinsky, DJ Fyncz Official Video

  4:08

  ZAMÓW ALBUM Grill-Funk 2: oraz

  Kup album na UrbanCity.pl:

  Bleiz na fb:
  JNR na fb:
  Cywinsky na fb:

  Grill-Funk na fb:

  Grill-Funk 2 w serwisach streamingowych:
  iTunes:
  Spotify:
  Tidal:
  Amazon:
  Apple Music:
  Google Play:
  Deezer:
  Muzodajnia:
  MediaNet:

  Artists: Bleiz, JNR, Cywinsky
  Cuts/Scratches: DJ Fyncz
  Producer: Eten
  Label: Grill-Funk
  Video: Grill-Funk

  Zwrotka 1. Bleiz
  Typy od palenia jacyś fioletowi,
  Nie wiem o co chodzi, całą noc muszę się głowić,
  Bleiz, może nie wiesz jak to jest, skumaj,
  Trzeba sobie żyły wypruwać,

  Umarł nie jeden pomysł, spłonęło więcej,
  No tak, ale hip hop, w górę ręce,
  Bujaj się do tego, Cha-cha z podwórka,
  Cza-cza-czaisz albo zgnijesz na murkach,

  Ultra ziomki i chłopcy w kapturkach,
  Słucham tych książek znowu do późna,
  Luz nad, ranem - synonim jutra,
  Tylko na lepsze, możesz zmienić swój stan,

  Znowu myślę jak podbić świat,
  Zwiedzić tu wszystko, dalej robiąc rap,
  Pa-pa-pasja ponad wszystko,
  Jak nie bokiem, to kij w mrowisko,

  Ref. Cywinsky / Dj Fyncz /x2/
  Ej,
  Kiedy słuchasz mnie to opowiadasz,
  że masz noce niespokojne (noce niespokojne),
  Kiedy mnie słuchałaś,
  to ostatnio miałaś noce niespokojne (noce niespokojne),
  Kiedy twój najlepszy ziomek puszcza mnie na CD,
  to masz noce niespokojne (noce niespokojne),
  Noce niespokojne, noce niespokojne, noce niespokojne,

  Zwrotka 2. Bleiz
  Myśli okrutne i nocne koszmary,
  I need quick money (quick money, money, money!)
  Z ziomkami, cały czas na fali,
  Tym tanim fałszem nas nie omamisz,

  Się LED pali, komputer się świeci,
  Co by się nie działo, uciekam od śmierci,
  Dzieci poszły spać, starzy do łóżka,
  A ja znów myślę, jak tu coś ugrać,

  Cuty Dj Fyncz
  Typy od palenia, jacyż fioletowi (x4)

  Zwrotka 3. JNR
  Tam pęknięcia sufitu, były dla mnie jak skalpel,
  Który ciął mnie doszczętnie zanim jeszcze upadłem,
  Zmieniłem miejsce, wciąż mam tą samą klatkę,
  Złotą klatkę, te bity i kartony gdzie Jumpman,

  Dosięga dłonią tam, gdzie ja sięgać pragnę, ej!
  Tu mam świeży sufit, kurwa nie mam gdzie patrzeć,
  Traktowałem wcześniej tamtą topografię jak mantre,
  Śledziłem trasę pęknięć, nie licząc, że zasnę,

  Otworzyłem parę spraw, których chyba nie zamknę,
  Chyba! Wiem, czemu ludzie mówią pasja na pasję,
  I wiem, czemu świat nie jest taki jak ja chcę,
  Ale chyba muszę to przekminić se jeszcze raz wiesz!

  Ref. Cywinsky / Dj Fyncz /x2/
  Ej,
  Kiedy słuchasz mnie to opowiadasz,
  że masz noce niespokojne (noce niespokojne),
  Kiedy mnie słuchałaś
  to ostatnio miałaś noce niespokojne (noce niespokojne),
  Kiedy twój najlepszy ziomek puszcza mnie na CD,
  to masz noce niespokojne (noce niespokojne),
  Noce niespokojne, noce niespokojne, noce niespokojne,

 • desc

  Wac Toja x Żabson - James Bong

  3:22

  FB: Zamów Middle Finger na


  YT:
  SC:

  PiERWSZY SiNGiEL Z MiDDLE FiNGER