Radio Station Of Ks. Pawlukiewicz

 • desc

  Droga Krzyżowa - Ks. Piotr Pawlukiewicz

  Droga Krzyżowa - Ks. Piotr Pawlukiewicz

 • desc

  ks.Piotr Pawlukiewicz-o poczuciu własnej wartosci

  świadectwo nawrócenia-

 • desc

  Boso przez Świat - DROGA KRZYŻOWA GOLGOTA - Film Dokumentalny Lektor PL – ZIEMIA ŚWIĘTA 5

  Droga krzyżowa - Wojciech Cejrowski znowu zabiera nas w fascynującą podróż po Bliskim Wschodzie. Zgłębia tajemnice Jerozolimy i sprawdza jak poza turystycznymi szlakami wygląda życie w Betlejem. Podczas swojej wyprawy postanawia wziąć udział w najsłynniejszej drodze krzyżowej na świecie. Jak zwykle będzie chodził boso. Caly Film Caly Film Lektor Caly Film Lektor PL Lektor PL Caly Film Lektor PL 2013 Caly Film Lektor PL 2014 Caly Film Lektor PL 2015 Caly Film komedia komedie komedie 2014 2015 caly film lektor pl komedie 2015 akcja akcji sensacja sensacyjny akcja 2014 2015 sensacja 2014 2015 caly film akcji 2014 2015 caly film sensacyjny 2014 2015 horror 2014 2015 caly film lektor pl horror 2014 2015 film dokumentalny film polski caly film dokumentalny caly film dokumentalny lektor pl 2014 2015 caly film polski 2014 2015 caly film animowany caly film animowany lektor pl 2014 2015 caly film 2014 caly film 2015 caly film nowosci zwiastun trailer 2014 2015 zwiastun trailer pl HD nowosci nowosci kinowe nowoscikinowe HD nowosci kinowe 2014 2015 HD polski film 2014 2015 polska komedia komedie 2014 2015 kino akcji film obyczajowy film obyczajowy lektor pl caly film HD caly fil lektor pl HD caly film lektor pl 2014 2015 HD komedia HD horror HD akcja HD film polski HD bajka caly film bajki caly film bajki lektor pl 2014 2015 HD serial serial pl serial tvp serial odcinek odcinki caly odcinek caly odcinek pl HD boso przez swiat ranczo czas surferow spartakus 2014 2015 sad rodzinny sedzia anna maria wesolowska czterej pancerni i pies drogowka transporter kamienie na szaniec koliber alfabet mafi jason stetham caly film 2015 jason stetham HD jason stetham wild card szybcy i wsciekli 7

 • desc

  Bóg wierzy w człowieka o Pelanowski

  zachęcam do wysłuchania pięknej konferencji o.Pelanowskiego

 • desc

  Uczyć się Miłości katecheza ks.Pawlukiewicza

  Gołąb– Nie lata po osiedlu bez celu. Miłość jest decyzją, nie jest uczuciem! Jak człowiek mógłby ślubować na całe życie wierność uczuciu? – tak mówił ks. Piotr Pawlukiewicz podczas drugiej z Czwartkowych Katechez Wrocławskich przygotowanych przez Radio Rodzina.Cykl Czwartkowych Katechez Wrocławskich przyciąga tłumy. Ks. Pawlukiewicza słuchało ponad 3 tys. osób! Rekolekcjonista tematem „Uczyć się kochać” wprowadził wszystkich w nastrój ożywienia i dyskusji.Rekolekcjonista użył wielu porównań, a także anegdot mówiąc o nauce miłości – tej małżeńskiej, narzeczeńskiej, a także rodzicielskiej. Małżeństwo kobiety i mężczyzny – istot tak bardzo różnych, nazwał cudem i dowodem na istnienie Boga. wideo-realizacja Zdzisław Maj tvRodzina

 • desc

  Pawlukiewicz: Moralna pętla

  Pawlukiewicz o tym, że nawet jak robisz cos dobrego ale nie dostałeś zgody Boga, to robisz źle. Czyli pętla zamętu w wydaniu katolickim... Zapraszam do wysyłania sugestii, wskazówek i linków do filmów, które chcecie, żebym skomentował, na reasonspawn.blog@gmail.com Oczywiście zachęcam do subowania kanału, lajkowania tego filmu oraz odwiedzin na innych stronach. Blog: Facebook: Twitter: i tak dalej :)

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Lepiej Wpaść w Grzechy Ciężkie niż w Pychę

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 11-03-2012 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  ks.Piotr Pawlukiewicz -Droga krzyżowa w życiu

  świadectwo nawrócenia-

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Proś Boga o pomoc w walce ze złością

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 10-06-2012 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  Stawiaj Jezusowi trudne pytania - ks. Piotr Pawlukiewicz - konferencja dla młodzieży

  O szansach, jakie - dzięki relacji z Jezusem - stoją przed młodymi ludźmi, mówił 21 stycznia w Łodzi ks. Piotr Pawlukiewicz. Znany duszpasterz i kaznodzieja spotkał się w kościele św. Maksymiliana na Dąbrowie z uczniami z kilku okolicznych szkół.

 • desc

  DROGA KRZYŻOWA

  Rozważania;ks.Piotr Pawlukiewicz Muzyka;Ennio Morricone Przepraszam ...dwa razy umieścilam stacje drugiego upadku Chrystusa Wybacz mi Moje zwątpienie Moją niewiarę Wybacz Że ciągle szukam dowodów Że ciągle chcę dotykać Twoich przebitych dłoni I otwartego Serca Pytam o wiele Ty milczysz Wiem że Jesteś Ale nie mam wiary Która przenosi góry Boli to Ciebie Mnie też Pragnę niezwykłych cudów Znaków bez końca Trzymam w ręku włócznie Nieustannie przebijam Ci bok Choć nie chcę Twoja krew tryska Na moje dziurawe serce Podziurawione Zwątpieniem Rzuć w moje usta Ziarno gorczycy I nie przestań wierzyć Jezu Że kiedyś zakwitnie we mnie Wiara. O.DANIEL

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Szatan Działa Nowocześnie 01-02-2015

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 01-02-2015 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  DROGA KRZYŻOWA - rozważania Anny Nogaj.

  WIELKI POST To czas, który szczególnie kojarzy się ze Świętami Wielkanocnymi. Mniej zwracamy uwagę na przeżycie Męki Pańskiej w odniesieniu do swojej osoby i bliźnich wokół. Myśl o poświęceniu się Chrystusa dla nas powinna nam być drogowskazem przez całe nasze życie. Popularyzujmy w swoich środowiskach rozważania Męki Pańskiej nie tylko w okresie Wielkiego Postu. Autorką tekstu rozważań jest młoda poetka i recenzentka literatury Anna Nogaj. Czyta Jan Jasiński.

 • desc

  Natalia Niemen - Zobaczyć chcę niebo - na konwencji PIS

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Ty Znasz Bezwład Ludzkiej Woli

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 22-04-2012 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Walentynki

  Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  Bardzo Osobista Droga Krzyżowa

  Naprawdę bardzo polecam. Wysłuchaj jej w ciszy i samotności. Bardzo porusza serce i pozwala zastanowić się nad swoim życiem. Dosłownie Jezus mówi do Ciebie. Jeżeli podczas słuchania zaczną Ci lecieć łzy nie przejmuj się, będą to łzy oczyszczające. Ta Droga Krzyżowa jest właśnie dla Ciebie. To nie przypadek ,że na nią natrafiłeś. Nie wierz w przypadki. Zachęcam do odsłuchiwania jej wielokrotnie i nawracania się bo przecież nawracanie się to proces , który powinien nam towarzyszyć ciągle do końca naszyh dni. Pozdrawiam wszystkich a zwłaszcza tych nieprzychylnych.

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Małżeńskie zmagania o miłość, która nigdy nie ustaje cz.1

  Wykład ks. Piotra Pawlukiewicza dla słuchaczy Podyplomowego Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym w Poznaniu. Rejestracja: ks. Sławomir Kostrzewa.

 • desc

  ks Piotr Pawlukiewicz Wyruszyć w dal, by odnaleźć samego siebie

  Konferencja ks. Piotra Pawlukiewicza, która miała miejsce 27 listopada 2013 r. o godz. 19.30 w parafii św. Jacka Odrowąża w Straszynie

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Duch Święty Tematem Tabu

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 20-05-2012 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  Gdy śliczna Panna - Rodzina Pospieszalskich - Radom

  No i ta solówka... :)) 06.01.2015 Katedra Radom

 • desc

  Hola, hola pasterze z pola - Rodzina Pospieszalskich - Radom

  Ale jazz...:)...06.01.2015 Katedra Radom

 • desc

  ks.Piotr Pawlukiewicz-Modlitwą studentka sama się zabiła

  świadectwo nawrócenia- Blog-

 • desc

  ks Piotr Pawlukiewicz# Jak będziesz się Modlić w kryzysie, diabeł nie ma szans

  ks Piotr Pawlukiewicz# Jak będziesz się Modlić w kryzysie, diabeł nie ma szans. Skomentować możesz na: oraz ks Piotr Pawlukiewicz: Jak będziesz się Modlić w kryzysie, diabeł nie ma szans Wielu z Nas, ma duże kłopoty w życiu. Najczęściej staramy się samodzielnie rozwiązać nasze sprawy i wielokrotnie to nam się udaje. Jednak nie zawsze i nie wszystkim. Szczególnie, gdy kłopoty przybierają wielkość kryzysu. W naszym organizmie jest tak, że aby go oczyścić, trzeba zwymiotować. Czasami nawet trzeba wymusić wymioty. Chodzi o to aby wyrzucić z siebie to, co nam nie służy. W życiu duchowym również trzeba czasami wyrzucić to, co nam nie służy. Kłamstwa, grzechy, lęki, stresy, obłudę, zakłamanie - również trzeba zwymiotować. Wyrzucić to z naszego ciała, bo nam to nie służy. Wszyscy inżynierowie, mechanicy, specjaliści od komputerów wiedzą, że aby naprawić urządzenie, czasami trzeba je najpierw rozebrać a następnie poskładać. To najłatwiejsza i najbardziej skuteczna forma naprawy. Pan Jezus często robi z nami to samo. Jeśli chcemy aby nasze życie zostało naprawione, potrzeba jest, aby nas najpierw rozłożyć a następnie poskładać. Ale nigdy nie jest tak, że Jezus sam przyjdzie i "nas naprawi". Nigdy nie jest tak, że Jezus sam poukłada nasze sprawy, aby było dobrze. Jezus przyjdzie i naprawi nas, poukłada nasze sprawy, ale tylko wówczas, gdy Go o to poprosimy. Gdy zaprosimy go do naszego życia. Dzieje się tak dlatego, że mamy wolną wolę i dopiero gdy sami tak zdecydujemy, Jezus przyjdzie i pomoże. Dlatego Jak będziesz Modlić się w Kryzysie, diabeł nie ma szans. Ale czy koniecznie trzeba czekać na kryzys w naszym życiu, aby zaprosić Jezusa do naszego życia? Pamiętaj! Jak przyjdą troski i zmartwienia, zamiast samodzielnie starać się je naprawiać, zaproś do swojego życia Pana Jezusa i zaufaj. On czasami zacznie najpierw "nas samych naprawiać" ale Zawsze ufaj!!

 • desc

  Chrystus nam się narodził - Rodzina Pospieszalskich - Radom

  Śpiewa Barbara Pospieszalska córka Jana Pospieszalskiego 06.01.2015 Katedra Radom

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Trójca Święta Jest Podobna do Włoskiej Restauracji

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 03-06-2012 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  Wykład ks Pawlukiewicza o związkach

  Wykład ks. Piotra Pawlukiewicza z 1 XII 2004 w Krakowie o relacjach damsko-męskich.

 • desc

  W P 2013 Droga Krzyzowa

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Chrystus jest jak GPS, zmienia trase 15-02-2015

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 15-02-2015 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  Droga krzyżowa - ks. dr hab. Janusz Królikowski

  Męka Chrystusa wystarczy do uformowania człowieka... Droga krzyżowa wygłoszona przez ks. Królikowskiego podczas rekolekcji dla ludzi biznesu organizowanych przez Kalwaria Zebrzydowska, 2 lutego 2012 roku.

 • desc

  Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Droga krzyżowa

  Nabożeństwo drogi krzyżowej

 • desc

  Ks Piotr Pawlukiewicz Czas zmienić myślenie

  Czas Zmienić Myślenie Życie chrześcijanina nie polega na tym, aby chodzić tylko do kościoła. Życie chrześcijanina nie polega na tym aby zajmować się polityką. Życie nasze nie polega na ty, aby oceniać i krytykować innych. Można to zaobserwować chociażby na naszym kanele na YouTube, gdzie teoretycznie bardzo wierzący ludzie, wyzywają, oceniają i krytykują innych. Kochani -- Tak nie można !! Życie chrześcijanina polega na tym, aby osobiście dochodzić do Jezusa -- czasami nawet w samotności -- ale każdy z nas samodzielnie musi odnaleźć drogę do Niego. Życie chrześcijanina polega na tym, aby samodzielnie walczyć. Walczyć z własnymi słabościami, własnymi niefajnymi nawykami.

 • desc

  Droga Krzyżowa wg Miniatur Ewangelicznych - ks. A. Niewęgłowskiego

  Droga Krzyżowa Dla mnie czternaście kolorowych, wymuskanych obrazków lub sceny pełne ekspresji w ceramice na ścianie kościołów i kaplic Dla Ciebie długa droga z "belką śmierci" na ramionach przez wąskie uliczki Dla mnie jedno z wielu wydarzeń nie tylko w Historii Zbawienia Dla Ciebie jedyne wydarzenie życia Dla mnie pobożna pamiątka Dla Ciebie ostatnie godziny pełne jak kłosy podczas żniwa Dla mnie zwykły gest - przyklęknięcie Dla Ciebie rozbite do krwi kolana na kamieniach Dla mnie strumienie chaotycznych myśli Dla Ciebie strugi krwi i bólu Dla mnie stan smutku Dla Ciebie udręczenie ciała i ducha bez granic Dla mnie strzępy wołań i przekleństw na drodze Dla Ciebie pełnia upodlenia i nienawiści Dla mnie... Dla Ciebie... Co pomyślę, zbyt rozumne, Co odczuwam, zbyt łatwe, Co wypowiadam, zawsze za małe. Kiedy przywieram twarzą do ziemi, najlepiej widzę Ciebie, czytam na kamieniach: To nie cierpienie, to miłość zbawia.

 • desc

  Frontside - Droga Krzyżowa - Live Nysa TWIERDZA 26.08.2011

  Frontside - Droga Krzyżowa (Wall of Death) - Live Nysa TWIERDZA 26.08.2011 by Goldziu

 • desc

  Trailer koncertu Rodziny Pospieszalskich w Radomiu

 • desc

  Książka Rozważanie Drogi Krzyżowej - Ks. Piotr Pawlukiewicz

  Wejście do sklepu: autor: Ks. Piotr Pawlukiewicz Ocena: 5/5 (24 opinii) Stoisz na drodze. Wkoło zbierają się ludzie. Coś się dzieje? Chyba był wypadek? Po co stoisz i obserwujesz ludzką krzywdę? Dlaczego chcesz oglądać ból? Tak samo może powiedzieć do Ciebie Jezus, który bierze krzyż na swoje ramiona. Dlaczego przyszedłeś oglądać Jego śmierć? Chcesz Mu pomóc, czy jesteś tylko widzem i szukasz rozrywki? Czym dla Ciebie jest krzyż? Według ks. Piotra Pawlukiewicza jest symbolem cierpienia i pogardy. Jest też oznaką porażki Chrystusa i człowieka. Jednak tak często jest on obecny w Twoim życiu. Nosisz go na swojej szyi, zawieszasz na ścianie Twojego domu. Czynisz ten znak podczas modlitwy. Czym tak naprawdę jest krzyż? W rozważaniach drogi krzyżowej ks. Piotra Pawlukiewicza poznasz tajemnice i znaczenie krzyża. Dowiesz się, jak wykorzystać cierpienie Chrystusa, aby naprawiać swoje życie. Dowiesz się, jak odnaleźć drogę do Boga. Kto nie zna drogi do morza, niech podąża za rzeką. Niech podąża za krzyżem ten, kto szuka drogi do Boga, do zmartwychwstania, do życia. Sięgnij po tę książkę już dziś i poznaj, jak wspólnie z Chrystusem iść przez "drogę krzyżową" Twojego życia. Wejście do sklepu:

Try Radio Station Of
Ks. Pawlukiewicz

Share Playlist

Buy Album From Amazon