Radio Station Of Ks. Pawlukiewicz

 • desc

  Droga Krzyżowa - Ks. Piotr Pawlukiewicz

  Droga Krzyżowa - Ks. Piotr Pawlukiewicz

 • desc

  ks. Piotr Pawlukiewicz - Kto we łzach sieje, żąć będzie w radości

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 06-06-2010 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  ks.Piotr Pawlukiewicz- Ty znasz bezwład ludzkiej woli

  świadectwo nawrócenia-

 • desc

  Prosiłeś o coś Boga i nic z tego? To posłuchaj | ks. Piotr Pawlukiewicz

  Gdyby tak ktoś zapytał w roku 60., czy jak będzie dorosły, będzie mógł mieć adapter, płyty… Fragment kazania z kościoła św. Anny - 17 stycznia 2010. --- Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału. Zapraszamy na Facebooka:

 • desc

  ks.Piotr Pawlukiewicz-o poczuciu własnej wartosci

  świadectwo nawrócenia-

 • desc

  Bardzo Osobista Droga Krzyżowa

  Naprawdę bardzo polecam. Wysłuchaj jej w ciszy i samotności. Bardzo porusza serce i pozwala zastanowić się nad swoim życiem. Dosłownie Jezus mówi do Ciebie. Jeżeli podczas słuchania zaczną Ci lecieć łzy nie przejmuj się, będą to łzy oczyszczające. Ta Droga Krzyżowa jest właśnie dla Ciebie. To nie przypadek ,że na nią natrafiłeś. Nie wierz w przypadki. Zachęcam do odsłuchiwania jej wielokrotnie i nawracania się bo przecież nawracanie się to proces , który powinien nam towarzyszyć ciągle do końca naszyh dni. Pozdrawiam wszystkich a zwłaszcza tych nieprzychylnych.

 • desc

  ks. Piotr Pawlukiewicz. Małżeństwo, labirynt czy droga do nieba?

  Niesamowita konferencja wygłoszona w Bazylice Konkatedralnej w Kołobrzegu 14.04.2015 r.

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Jeśli Bóg nie dokonuje cudów to znaczy,że Ty masz być tym cudem dla innych

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 11-11-2012 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  Droga Krzyżowa - Wyjątkowa

  Autorem nagranej przeze mnie w formie mp3 Drogi Krzyżowej jest pan Piotr Karczewski. Nagranie to, zawiera same modlitwy do każdej stacji. W oryginalnej wersji (wydanej w formie książeczki) są również wspaniałe rozważania. Zgadzam się na kopiowanie, rozpowszechnianie plików pod warunkiem że nie będzie to służyć celom zarobkowym. Jedyne korzyści jakie mają z tego płynąć to DUCHOWE :-)

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - U wrót doliny

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 18-11-2012 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Szatan Działa Nowocześnie 01-02-2015

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 01-02-2015 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  Droga krzyżowa - o. Jan Góra OP

  Droga krzyżowa, którą wygłosił o. Jan Góra podczas rekolekcji wielkopostnych organizowanych przez Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców "Talent" w Gródku nad Dunajcem (24 lutego 2012).

 • desc

  ks.Piotr Pawlukiewicz -Proś Boga o pomoc, walką ze złością

  świadectwo nawrócenia- ks.Piotr Pawlukiewicz 2015

 • desc

  Nocne światła - Ks. Piotr Pawlukiewicz 25-06-2015

  Nocne Światła - audycja z dnia: 25-06-2015 Tytuł mówi wszystko. W ostatnim przed wakacjami wydaniu Nocnych Świateł wspominamy 12 lat istnienia Katechizmu Poręcznego oraz najczęściej poruszane w nim tematy i zagadnienia, czyli: powołanie, seksualność, relacje, małżeństwo, pieniądze, dylematy moralne, i wiele innych... Gościem Nocnych Świateł jest: - ksiądz prał. Piotr Pawlukiewicz - znany rekolekcjonista, dr teologii pastoralnej Staram się w aspekcie chrześcijaństwa poruszać sprawy ważne dla życia człowieka. Szukać Dobra, Piękna i Prawdy, ale także dotykać zagadnień adekwatnych do pory programu - rzeczy trudnych, bolesnych i związanych z cierpieniem. Jednak nie po to by epatować mrokami ludzkiej natury. Przeciwnie - by w jej ciemnościach szukać Światła. Stąd tytuł programu nawiązujący do blasku Nadziei - cnoty usposabiającej człowieka do czynienia dobra. Paweł Krzemiński

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Jedność małżeństwa

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 07-10-2012 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Trzeba znać wady swoich cnót i cnoty swoich wad

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 03-10-2010 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Proś Boga o pomoc w walce ze złością

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 10-06-2012 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  droga krzyżowa multimedialna z JPII o wierze, nadziei i miłości

  Niezwykła - „przeżyłam ją głęboko i podobała mi się." Dzieło kleryków z Wrocławia. Nauka stojąca za rozważaniami jest oparta na nauce ulubionego mistrza JPII - św. Jana od Krzyża. Powstał ponadto jeszcze film będący przedłużeniem rozważań tej drogi krzyżowej, to link do tego filmu: Dotychczasowi odbiorcy drogi krzyżowej bardzo ciepło go przyjęli: „ta droga krzyżowa stała się częścią mnie, czułam, że idę tą drogą krzyżową. Powinna być ona w każdej parafii" „Głęboko wzruszyły mnie te rozważania Drogi Krzyżowej z Janem Pawłem II. Na pewno prześlę je moim znajomym" „Dziękuję serdecznie za przesłanie Drogi Krzyżowej z Janem Pawłem II. Bardzo Ją przeżyłam w minioną sobotę i czekałam niecierpliwie na przesłanie tej prezentacji." „bardzo dziękuję za ciekawą prezentację" „Bardzo dziękuję za wysłanie Drogi Krzyżowej. Przekazałam dalej, również na Ukrainę (Lwów i Kijów)" „W moim odczuciu jest ona wielką pożywką duchową przed kanonizacją Bł. Jana Pawła II" „bardzo dziękuję za wspaniałą Drogę Krzyżową." „Bardzo serdecznie dziękuję za przesłanie Drogi Krzyżowej z JPII. Na pewno wykorzystam i przekażę dalej." „Bardzo Dziekuję! pieknie ją przygotowaliście i za to Panu Bogu Dziekuję!" „Przeżyłam ją głęboko i podobała mi się." "przedstawiłam ją w swojej parafii.W oczach wiernych widać było przemianę, jakby szli tą drogą razem z Chrystusem, razem z Janem Pawłem II. A mój proboszcze powiedział, ze widział z jakim zagazowanie wierni słuchali i uczestniczyli w modlitwie. najlepsza Droga Krzyżowa jaką kiedykolwiek widziałam!" Film jest możliwy do pobrania na , natomiast prezentacja PPT na podstawie której stworzono film jest do pobrania na: (Instrukcje w jaki sposób pobierać pliki są zawarte w pliku „Przeczytaj mnie") lub w wersji sprzed kanonizacji: (należy znaleźć napis „Pobierz: ZIP Multimedialnej drogi krzyżowej")

 • desc

  ks. Piotr Pawlukiewicz - Bierzemy kwiaty od Pana Boga i wsadzamy je w butelki po mineralnej

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 30-05-2010 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Czy zwracasz uwagę z miłością

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 21-10-2012 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Walentynki

  Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Nie bój się usłyszeć prawdy o sobie

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 14-10-2012 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  Bóg wierzy w człowieka o Pelanowski

  zachęcam do wysłuchania pięknej konferencji o.Pelanowskiego

 • desc

  ks.Piotr Pawlukiewicz-jak będziesz się modlił w kryzysie ,diabeł nie ma szans

  świadectwo nawrócenia-

 • desc

  Uczyć się Miłości katecheza ks.Pawlukiewicza

  Gołąb– Nie lata po osiedlu bez celu. Miłość jest decyzją, nie jest uczuciem! Jak człowiek mógłby ślubować na całe życie wierność uczuciu? – tak mówił ks. Piotr Pawlukiewicz podczas drugiej z Czwartkowych Katechez Wrocławskich przygotowanych przez Radio Rodzina.Cykl Czwartkowych Katechez Wrocławskich przyciąga tłumy. Ks. Pawlukiewicza słuchało ponad 3 tys. osób! Rekolekcjonista tematem „Uczyć się kochać” wprowadził wszystkich w nastrój ożywienia i dyskusji.Rekolekcjonista użył wielu porównań, a także anegdot mówiąc o nauce miłości – tej małżeńskiej, narzeczeńskiej, a także rodzicielskiej. Małżeństwo kobiety i mężczyzny – istot tak bardzo różnych, nazwał cudem i dowodem na istnienie Boga. wideo-realizacja Zdzisław Maj tvRodzina

 • desc

  Krzyżowa Droga do Zwycięstwa - STACJA XII - bp Grzegorz Ryś

  Bądź na bieżąco! Zapisz się na Zobacz zapowiedź całych rekolekcji: Rekolekcje prowadzą: ks, Marek Dziewiecki, Stan Fortuna CFR, Tomasz Nowak OP, ks. Piotr Pawlukiewicz, bp Grzegorz Ryś, Maciej Szczęsny SJ, Adam Szustak OP, Arkadio

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - W nas jest nieboszczyk, który jeszcze nam przeszkadza 22-02-2015

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 22-02-2015 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Uczmy się pokory-ścieżka do piątego drzewa

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 04-11-2012 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Droga krzyżowa

  Nabożeństwo drogi krzyżowej

 • desc

  Krzyżowa Droga do Zwycięstwa - STACJA X - ks. Marek Dziewiecki

  Bądź na bieżąco! Zapisz się na Zobacz zapowiedź całych rekolekcji: Rekolekcje prowadzą: ks, Marek Dziewiecki, Stan Fortuna CFR, Tomasz Nowak OP, ks. Piotr Pawlukiewicz, bp Grzegorz Ryś, Maciej Szczęsny SJ, Adam Szustak OP, Arkadio

 • desc

  Ks.Piotr Pawlukiewicz -Że w tym życiu to nam życia ciągle mało

  świadectwo nawrócenia-

 • desc

  Krzyżowa Droga do Zwycięstwa - STACJA I - Tomasz Nowak OP

  Bądź na bieżąco! Zapisz się na Krzyżowa Droga do zwycięstwa. Prowadzący: ks, Marek Dziewiecki, Stan Fortuna CFR, Tomasz Nowak OP, ks. Piotr Pawlukiewicz, bp Grzegorz Ryś, Maciej Szczęsny SJ, Adam Szustak OP, Arkadio

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Ty Znasz Bezwład Ludzkiej Woli

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 22-04-2012 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  DROGA KRZYŻOWA - rozważania Anny Nogaj.

  WIELKI POST To czas, który szczególnie kojarzy się ze Świętami Wielkanocnymi. Mniej zwracamy uwagę na przeżycie Męki Pańskiej w odniesieniu do swojej osoby i bliźnich wokół. Myśl o poświęceniu się Chrystusa dla nas powinna nam być drogowskazem przez całe nasze życie. Popularyzujmy w swoich środowiskach rozważania Męki Pańskiej nie tylko w okresie Wielkiego Postu. Autorką tekstu rozważań jest młoda poetka i recenzentka literatury Anna Nogaj. Czyta Jan Jasiński.

 • desc

  Krzyżowa Droga do Zwycięstwa - STACJA V - o. Maciej Szczęsny SJ

  Bądź na bieżąco! Zapisz się na Zobacz zapowiedź całych rekolekcji: Rekolekcje prowadzą: ks, Marek Dziewiecki, Stan Fortuna CFR, Tomasz Nowak OP, ks. Piotr Pawlukiewicz, bp Grzegorz Ryś, Maciej Szczęsny SJ, Adam Szustak OP, Arkadio

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Pan Bóg to nie jest zakład usług renowacyjnych

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 16-05-2010 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  Stawiaj Jezusowi trudne pytania - ks. Piotr Pawlukiewicz - konferencja dla młodzieży

  O szansach, jakie - dzięki relacji z Jezusem - stoją przed młodymi ludźmi, mówił 21 stycznia w Łodzi ks. Piotr Pawlukiewicz. Znany duszpasterz i kaznodzieja spotkał się w kościele św. Maksymiliana na Dąbrowie z uczniami z kilku okolicznych szkół.

 • desc

  Ślad losu - Śpiewana droga krzyżowa - chór Gloria i zespół Redemptor

  Śpiewana droga krzyżowa "Ślad losu" wykonana przez chór Gloria i zespół Redemptor z Gliwic dnia 22 kwietnia 2012 roku w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Gliwicach. Dyrygent - p. Gabriela Mnich. Wykonanie zespołu Redemptor z roku 2015:

 • desc

  Rozważania Drogi Krzyżowej 20 02 2015r

  Rozważania Drogi Krzyżowej prowadzone przez mężczyzn z Domowego Kościoła przy parafii bł. Honorata Koźmińskiego

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Czego się boi szatan i czego nam zazdrości

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 09-10-2011 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  Droga krzyżowa - ks. dr hab. Janusz Królikowski

  Męka Chrystusa wystarczy do uformowania człowieka... Droga krzyżowa wygłoszona przez ks. Królikowskiego podczas rekolekcji dla ludzi biznesu organizowanych przez Kalwaria Zebrzydowska, 2 lutego 2012 roku.

 • desc

  Moja Droga Krzyżowa... - ks. Jan Kaczkowski

  Jakoś tak po ludzku mam o wiele więcej sympatii dla Judasza, który przecież miał prawo do takiego ludzkiego zaćmienia sumienia, niż np: do Piłata... Judasz ze swoją gorącą galilejską głową miał prawo być wściekły na "niepowodzenie" Mistrza... Nie sądzę by go skusiły te marne srebrniki, wszakże się szybko opamiętał... ​To jest ta pierwsza scena, która także jest mi bliska, bo przecież sami często łapiemy się na tym, że mieliśmy jakieś moralne zaćmienie...

 • desc

  St. Ignatius Catholic Church - Stations Of The Cross

  St. Ignatius Catholic Church, Oregon Ohio. Stations Of The Cross Utilizing Actual High Resolution Photographs Of Our Stations Paintings That Are Present In Our Church. Narration By Dave Ackerman, Aimee Mottmiller. Video, Audio & Photographs Produced And Edited By DRACONi Digital ( Rick Mottmiller In February 2012.

 • desc

  Ks. Piotr Pawlukiewicz - Lepiej Wpaść w Grzechy Ciężkie niż w Pychę

  Kazanie ks. Piotra z kościoła św. Anny dnia 11-03-2012 Ksiądz Piotr Pawlukiewicz - Duszpasterz Akademicki Warszawy. Jego niedzielne msze u św. Anny o godz. 15 cieszą się niesłabnącą popularnością. Urodził się w roku 1960 w Warszawie. Po ukończeniu w roku 1985 Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie pracował przez dwa lata jako wikariusz w parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Otwocku. Studiował teologię pastoralną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, homiletykę w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był redaktorem archidiecezjalnego radia "Józef" w Warszawie, z którym współpracuje do dziś. Członek redakcji radiowej mszy świętej w kościele św. Krzyża w Warszawie. Wykładowca homiletyki i duszpasterstwa rodzin w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie. Głosił rekolekcje w wielu miastach Polski, a także dla środowisk polonijnych w Sztokholmie, Londynie, Dortmundzie, Zurychu, Bernie, Rzymie i Budapeszcie. Do najbardziej znanych spośród wygłaszanych przez niego konferencji należą te poświęcone kwestii miłości i płciowości, w tym Seks - poezja czy rzemiosło?.

 • desc

  Krzyżowa Droga do Zwycięstwa - STACJA IX - bp Grzegorz Ryś, o. Stan Fortuna CFR

  Bądź na bieżąco! Zapisz się na Zobacz zapowiedź całych rekolekcji: Rekolekcje prowadzą: ks, Marek Dziewiecki, Stan Fortuna CFR, Tomasz Nowak OP, ks. Piotr Pawlukiewicz, bp Grzegorz Ryś, Maciej Szczęsny SJ, Adam Szustak OP, Arkadio

 • desc

  Krzyżowa Droga do Zwycięstwa - STACJA VI - Tomasz Nowak OP

  Bądź na bieżąco! Zapisz się na Krzyżowa Droga do zwycięstwa. Prowadzący: ks, Marek Dziewiecki, Stan Fortuna CFR, Tomasz Nowak OP, ks. Piotr Pawlukiewicz, bp Grzegorz Ryś, Maciej Szczęsny SJ, Adam Szustak OP, Arkadio

 • desc

  Krzyżowa Droga do Zwycięstwa - STACJA VIII - Adam Szustak OP

  Bądź na bieżąco! Zapisz się na Zobacz zapowiedź całych rekolekcji: Rekolekcje prowadzą: ks, Marek Dziewiecki, Stan Fortuna CFR, Tomasz Nowak OP, ks. Piotr Pawlukiewicz, bp Grzegorz Ryś, Maciej Szczęsny SJ, Adam Szustak OP, Arkadio

 • desc

  ks.Piotr Pawlukiewicz -Droga krzyżowa w życiu

  świadectwo nawrócenia-

 • desc

  ks Piotr Pawlukiewicz# Jak będziesz się Modlić w kryzysie, diabeł nie ma szans

  ks Piotr Pawlukiewicz# Jak będziesz się Modlić w kryzysie, diabeł nie ma szans. Skomentować możesz na: oraz ks Piotr Pawlukiewicz: Jak będziesz się Modlić w kryzysie, diabeł nie ma szans Wielu z Nas, ma duże kłopoty w życiu. Najczęściej staramy się samodzielnie rozwiązać nasze sprawy i wielokrotnie to nam się udaje. Jednak nie zawsze i nie wszystkim. Szczególnie, gdy kłopoty przybierają wielkość kryzysu. W naszym organizmie jest tak, że aby go oczyścić, trzeba zwymiotować. Czasami nawet trzeba wymusić wymioty. Chodzi o to aby wyrzucić z siebie to, co nam nie służy. W życiu duchowym również trzeba czasami wyrzucić to, co nam nie służy. Kłamstwa, grzechy, lęki, stresy, obłudę, zakłamanie - również trzeba zwymiotować. Wyrzucić to z naszego ciała, bo nam to nie służy. Wszyscy inżynierowie, mechanicy, specjaliści od komputerów wiedzą, że aby naprawić urządzenie, czasami trzeba je najpierw rozebrać a następnie poskładać. To najłatwiejsza i najbardziej skuteczna forma naprawy. Pan Jezus często robi z nami to samo. Jeśli chcemy aby nasze życie zostało naprawione, potrzeba jest, aby nas najpierw rozłożyć a następnie poskładać. Ale nigdy nie jest tak, że Jezus sam przyjdzie i "nas naprawi". Nigdy nie jest tak, że Jezus sam poukłada nasze sprawy, aby było dobrze. Jezus przyjdzie i naprawi nas, poukłada nasze sprawy, ale tylko wówczas, gdy Go o to poprosimy. Gdy zaprosimy go do naszego życia. Dzieje się tak dlatego, że mamy wolną wolę i dopiero gdy sami tak zdecydujemy, Jezus przyjdzie i pomoże. Dlatego Jak będziesz Modlić się w Kryzysie, diabeł nie ma szans. Ale czy koniecznie trzeba czekać na kryzys w naszym życiu, aby zaprosić Jezusa do naszego życia? Pamiętaj! Jak przyjdą troski i zmartwienia, zamiast samodzielnie starać się je naprawiać, zaproś do swojego życia Pana Jezusa i zaufaj. On czasami zacznie najpierw "nas samych naprawiać" ale Zawsze ufaj!!

 • desc

  DROGA KRZYŻOWA 3.wmv

  Stacje Drogi Krzyżowej- Podkład muzyczny- Być bliżej Ciebie chcę, Materiał Filmowy - Pasja Mela Gibsona.

 • desc

  Akademicka Droga Krzyżowa

  27 marca 2015r. Godzina: 19:00 Miejsce rozpoczęcia: pl. Uniwersytecki Zakończenie: Msza św. w kościele garnizonowym pw. św. Elżbiety (rynek) Temat: Cena Radości Rozważania: o. Karol Meissner OSB Scenariusz: Ewa Suleja Montaż: Krzysztof Zołoteńki Zdjęcia: Daniel Brzezina Muzyka: ks. Bartłomiej Kot Podziękowania dla Maliny :)

Try Radio Station Of
Ks. Pawlukiewicz

Share Playlist

Special Offers