Radio Station Of Zabawy

 • desc

  Kassada - Dla zabawy

  Kassada - Dla zabawy (Official Video)

 • desc

 • desc

  MEJK - Dla Ciebie 2015

  *Mejk - "Dla Ciebie" [2015] Muz. Jarosław Łabudziński, Sł. Elwira Smilgin - Brodzik. Opracowanie nowej wersji: Mariusz Brodzik, Elwira Smilgin Brodzik. *Mejk koncerty tel: 519 301 907 *Zdjęcia, montaż klipu i jego obrazek – Piotr Smoleński *Ispicjent planu – Kamil Ornarowicz *Miejsce - Maj Fitness Club Morąg *Fryz Elvi i Marianka – Jolanta Piasecka *Make up – Mar Tusia *Fotki – Łukasz Wiśniewski *Making of – Radek Mosak *Świecił - Mariusz Brodzik *Aktorzy – Elwira Mejk, Mariusz Mejk Brodzik, Adrianna Mickiewicz , Piotrek Pepe, Aleksandra Karnicka, Karolina Błędowska, Sławek Paś, Janusz Gozdur, Paweł Maj , Grzesiu De Niro:) ******************************************************************************************************************* *Ustaw “Dla Ciebie 2015” zamiast sygnału na połączenie w telefonie. *Wyślij SMS o treści: MEJK13 na numer 80833 (0 zł) *Abonament: Muzyka na Czekanie (Play) – 2zł z VAT, *Czasoumilacz (Plus) – 2,02zł z VAT, *Granie na Czekanie Bez Limitu (T-Mobile) – 4,99zł z VAT, *Halo Granie Bez Limitu (Orange) – 4zł z VAT (techniczne utrzymanie usługi 2zł, dostęp do utworów 2zł), Regulamin: halodzwonek.pl ******************************************************************************************************************* Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści FLE61AL na numer 73550. KOSZT 3,69 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT ******************************************************************************************************************* Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści FRA0193 na numer 72550. KOSZT 2,46 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT ******************************************************************************************************************* Jeśli chcesz - udostępnij ten klip linkując go. Niech inni też zobaczą. Nie wrzucaj go ponownie drugi raz. Dziękujemy ! Zapraszamy na Nasz profil na Facebook:

 • desc

  Elise - Zielone światło

  *Ustaw “Zielone światło” zamiast sygnału na połączenie w telefonie. *Wyślij SMS o treści: EL9 na numer 80833 (0 zł) *Abonament: Muzyka na Czekanie (Play) – 2zł z VAT, *Czasoumilacz (Plus) – 2,02zł z VAT, *Granie na Czekanie Bez Limitu (T-Mobile) – 4,99zł z VAT, *Halo Granie Bez Limitu (Orange) – 4zł z VAT (techniczne utrzymanie *usługi 2zł, dostęp do utworów 2zł), *Regulamin: halodzwonek.pl ****************************************** Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści FLE61AB na numer 73550. KOSZT 3,69 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT ****************************************** Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści FRA0182 na numer 72550. KOSZT 2,46 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT ****************************************** Elise - "Zielone światło". Muz. Emil Jeleń / Sł. Eliza Wietrzyńska. Jeśli chcesz - udostępnij ten klip linkując go. Niech inni też zobaczą. Nie wrzucaj go ponownie drugi raz. Dziękujemy ! Zapraszamy na Nasz profil na Facebook:

 • desc

  Zanoza - Sam na sam

  *Ustaw “Sam na sam” zamiast sygnału na połączenie w telefonie. *Wyślij SMS o treści: ZAN1 na numer 80833 (0 zł) *Abonament: Muzyka na Czekanie (Play) – 2zł z VAT, *Czasoumilacz (Plus) – 2,02zł z VAT, *Granie na Czekanie Bez Limitu (T-Mobile) – 4,99zł z VAT, *Halo Granie Bez Limitu (Orange) – 4zł z VAT (techniczne utrzymanie usługi 2zł, dostęp do utworów 2zł), *Regulamin: halodzwonek.pl ****************************************************************************** Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści FLE61BG na numer 73550. KOSZT 3,69 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT ****************************************************************************** Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści FRA0206 na numer 72550. KOSZT 2,46 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT ****************************************************************************** Zanoza - "Sam na sam" Muz. & Sł. Jelena Kwiatkowska Realizacja video: RakoczyFilm ******************************************************************************* Jeśli chcesz - udostępnij ten klip linkując go. Niech inni też zobaczą. Nie wrzucaj go ponownie drugi raz. Dziękujemy ! Zapraszamy na Nasz profil na Facebook:

 • desc

  4EVER - Truskawkowy błyszczyk

  4ever - "Truskawkowy błyszczyk" Muz. & Sł. Grzegorz Kraszewski, Rafał Woźniewski. Realizacja video: RakoczyFilm. *********************************************************************** *Ustaw “Truskawkowy błyszczyk” zamiast sygnału na połączenie w telefonie. *Wyślij SMS o treści: 4ET na numer 80833 (0 zł) *Abonament: Muzyka na Czekanie (Play) – 2zł z VAT, *Czasoumilacz (Plus) – 2,02zł z VAT, *Granie na Czekanie Bez Limitu (T-Mobile) – 4,99zł z VAT, *Halo Granie Bez Limitu (Orange) – 4zł z VAT (techniczne utrzymanie usługi 2zł, dostęp do utworów 2zł), *Regulamin: halodzwonek.pl *********************************************************************** Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści FLE61DE na numer 73550. KOSZT 3,69 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT *********************************************************************** Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści FRA0220 na numer 72550. KOSZT 2,46 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT *********************************************************************** Jeśli chcesz - udostępnij ten klip linkując go. Niech inni też zobaczą. Nie wrzucaj go ponownie drugi raz. Dziękujemy ! Zapraszamy na Nasz profil na Facebook:

 • desc

  KASSADA - Elo Ziomale

  KOPIOWANIE TELEDYSKU NA INNE KANAŁY ZABRONIONE !!! Oficjalny profil na FB Scenariusz i realizacja -RAKOCZYFILM ekipa Kompozytor - Marek Górski Autor tekstu - Justyna Adamczak Wykonanie - KaSsada ( ) Tancerze - Mariam Ali ,Tomasz Mazur ,Mateusz Adamczyk Obsługa fotograficzna planu - Fotografia i Video Kamilla Michalska Zbigniew Zieliński "Ziele " - Efekty świetlne Stylizacja - fryzury - Salon Fryzjerski Monika Majer , Make up - Barbara Woźniak Dziękuje wszystkim, którzy brali udział w teledysku - mojej serdecznej przyjaciółce Justynie Nowak - Frątczak i jej mężowi Jurkowi , Iwonce i Mariuszowi Skupień,oraz całej ekipie ,która z Nimi przybyła :) Dziękuje również załodze Restauracji -Club Riposta (Sławce, Sylwii , Lucynie, Zenkowi i Przemkowi ) za obecność i załodze Pierogarnii " Stara Kuźnia " za wsparcie duchowe :) Wszystkim przyjaciołom i znajomym WIELKIE DZIĘKI :)

 • desc

  EFFECT - UWAGA HIT DISCO POLO 2015

  EFFECT - Uwaga (C) +(P) Disco Polo 2015 EFFECTowni Koncerty, media: Marek Biedrzycki +48 506 932 992 zespoleffect@autograf.pl Abonament: Play (Muzyka na Czekanie) – 2 zł z VAT, Plus (Czasoumilacz): 2,02 zł z VAT, T-Mobile (Granie na Czekanie Bez Limitu) – 4,99zł z VAT, Orange (Halo Granie Bez Limitu– 4 zł z VAT (oplata techniczna 2 zł, dostęp do utworów 2 zł), reg. halodzwonek.pl EXTENDED RADIO EDIT ARANŻACJA Stało się!!! Już jest najnowszy teledysk od grupy EFFECT. Nasza nowa produkcja pt. "Uwaga (Niezła Dżaga) to materiał na hit lata! Oceńcie sami czy klubowe brzmienie z domieszką saksofonu podbije wasze serca. EFFECT- UWAGA muz. i sł Marek Biedrzycki TEKST Uwaga, uwaga jest tutaj niezła dżaga Uwaga, uwaga zaczyna się zabawa Uwaga, uwaga co ona dzisiaj brała Uwaga, uwaga no weź się podziel mała Wprost proporcjonalnie do Twego uśmiechu Jesteś coraz słodsza, ja zdolny do grzechu I tak jak alkohol siedzisz w mojej głowie Nawet miss Polonia nie dorówna Tobie Tańczy tylko ze mną, patrzy tylko na mnie Tak jak milion dolców Ciebie jedną pragnę Bo Ty nieustannie eksponujesz wdzięki Opalone nogi spod krótkiej sukienki Uwaga, uwaga jest tutaj niezła dżaga Uwaga, uwaga zaczyna się zabawa Uwaga, uwaga co ona dzisiaj brała Uwaga, uwaga no weź się podziel mała Uwaga, uwaga jest tutaj niezła dżaga Uwaga, uwaga zaczyna się zabawa Uwaga, uwaga co ona dzisiaj brała Uwaga, uwaga no weź się podziel mała Ona nie moralnie patrzy w moją stronę Wie już doskonale, przez nią cały płonę I tak jak ambrozja w ustach się rozpływa Nieziemsko urocza, do końca prawdziwa Tańczy tylko ze mną, patrzy tylko na mnie Tak jak milion dolców Ciebie jedną pragnę Bo Ty nieustannie eksponujesz wdzięki Opalone nogi spod krótkiej sukienki Uwaga, uwaga jest tutaj niezła dżaga Uwaga, uwaga zaczyna się zabawa Uwaga, uwaga co ona dzisiaj brała Uwaga, uwaga no weź się podziel mała Uwaga, uwaga jest tutaj niezła dżaga Uwaga, uwaga zaczyna się zabawa Uwaga, uwaga co ona dzisiaj brała Uwaga, uwaga no weź się podziel mała Uwaga, uwaga jest tutaj niezła dżaga Uwaga, uwaga zaczyna się zabawa Uwaga, uwaga co ona dzisiaj brała Uwaga, uwaga no weź się podziel mała Uwaga, uwaga jest tutaj niezła dżaga Uwaga, uwaga zaczyna się zabawa Uwaga, uwaga co ona dzisiaj brała Uwaga, uwaga no weź się podziel mała

 • desc

  CamaSutra - Do nieba bram

  ZABRONIONE KOPIOWANIE NA INNE KANAŁY!!! Najnowszy singiel grupy CamaSutra - Do nieba bram *Koncerty : Staszek Kuciński 691-416-904 CAMASUTRA NA FB - ARANŻACJA - MIX - MASTERING - PATRYK PEGZA CamaSutra - Do nieba bram - aranżacja Ustaw utwór CAMASUTRA - DO NIEBA BRAM ,zamiast sygnału oczekiwania na połączenie. Wyślij CA2 na numer 80833 (0 zł) Abonament: Muzyka na Czekanie (Play) – 2zł z VAT, Czasoumilacz (Plus) – 2,02zł z VAT, Granie na Czekanie Bez Limitu (T-Mobile) – 4,99zł z VAT, Halo Granie Bez Limitu (Orange) – 4zł z VAT (techniczne utrzymanie usługi 2zł, dostęp do utworów 2zł), reg. halodzwonek.pl - aranżacja DO NIEBA BRAM

 • desc

  JAGODA - Nie mogę z Tobą być

  Subskrybuj kanał i baw się razem z nami Pamiętacie triumfatorkę II edycji programu Disco Star Agnieszkę Mortkę? To właśnie Jej gorący debiut! „Nie mogę z Tobą być” to utwór o pewnym nudziarzu i wesołej, atrakcyjnej dziewczynie, która czerpie z życia pełnymi garściami i nie znosi monotonii. Czy taki związek ma szansę powodzenia? Już sam tytuł utworu zdradza, że taka miłość nie może się udać. Obejrzyjcie teledysk i sprawdźcie, czy jego finał Was nie zaskoczy! KONCERTY: KATARZYNA ŻEBROWSKA, TEL. 668-855-144 Ustaw już dziś utwór „Nie mogę z Tobą być” zamiast sygnału oczekiwania na połączenie! Wyślij SMS: JAGODA1 na 80833 (0zl) Abonament: Play (Muzyka na Czekanie) – 2 zł z VAT, Plus (Czasoumilacz): 2,02 zł z VAT, T-Mobile (Granie na Czekanie Bez Limitu) – 4,99zł z VAT, Orange (Halo Granie Bez Limitu– 4 zł z VAT (oplata techniczna 2 zł, dostęp do utworów 2 zł), reg. halodzwonek.pl Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści HIT.69212 na numer 7268 (cena za wysłanie SMS 2,46 zł brutto) reg.: www.hitmuza.pl CTM Mobiltek S.A. Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści HIT.69213 na numer 7368 (cena za wysłanie SMS 3,69 zł brutto) reg.: www.hitmuza.pl CTM Mobiltek S.A.

 • desc

  WRZESIEŃ/PAŹDZIERNIK✯IMPREZOWA SKŁADANKA✯DISCO POLO✯TYLKO NAJNOWSZE!!!✯MEGA HITY!!!✯2015!!!

  ✯Życzę wszystkim miłego słuchania mojego kanału.✯ ✯Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj mój kanał.✯ ✯Jeśli podoba Ci się ta składanka? daj łapkę w górę.✯ DOWNLOAD: TRACKLISTA: 1►0:00-Heidfeld - Patrzę W Twoją Stronę - 2015 2►3:12-Joker & Sequence - Aparatka - 2015 3►6:36-Bartosz Jagielski – Jestem Kawalerem - 2015 4►9:28-Maxx Dance - I Tak Kocham Cię - 2015 5►12:47-Czamplix - Chcesz Bym Ciebie Całował Kochanie - 2015 6►15:57-Rajan - Pamela (Dj Sequence)2015 7►19:20-Selfie - Moja Okularnica - 2015 8►22:28-Mavers -Tak Się Bawi - 2015 9►25:48-Cristal - Kasztanowe Oczy - 2015 10►28:36-Calibra - Całą Noc - 2015 11►32:12-Cassel - Zaczaruje Twoje Serce - 2015 12►36:00-Klimat - Ona Ma Krótką Sukienkę - 2015 13►39:39-TheLovers - Ta Dziewczyna Kręci Mnie - 2015 14►43:07-Adonis - Ola Kręci Mnie - 2015 15►46:36-Merci - To Dla Ciebie - 2015 16►49:44-Star Dance - Cudna Karolina - 2015 17►53:34-Lavers - Wieczorem - 2015 18►57:27-Favorit - Maryśka - 2015 19►1:01:00-Lance - Co Ty W Sobie Masz - 2015 20►1:04:02-Majkel - Ciało Pyszne Jak Brzoskwinka - 2015 21►1:07:26-Xenon - Dwie Słodkie Panie - 2015 22►1:10:50-Never - To Ona - 2015 23►1:14:03-Ellixir - Wisienka - 2015 24►1:17:31-Freestyle - Chodź Kochanie - 2015 25►1:20:52-Progress - W Mojej Głowie - 2015 26►1:24:06-Freestyle - On Jest Playboyem - 2015 27►1:27:47-newX - Tyle Chciałbym Ci Dać - 2015 28►1:31:54-Rezonans - Jesteś Jak Powietrze - 2015 29►1:35:02-Vertim - Hej Dziewczynko - 2015 30►1:39:28-Armando - Mej Dziewczynie - 2015 31►1:43:19-Night Lovers - W Moich Snach - 2015 32►1:46:44-Creative - Gorzkie Łzy - 2015 33►1:51:46-Itex - Tylko Ciebie Chcę - 2015 34►1:55:59-Vivat - Dla Ciebie - 2015 ☑Subskrybuj ☑ Lajkuj ☑ Komentuj ☑ Polecaj ☑ Dzięki!

 • desc

  Chicos&Noizz Bros - DAMA Z WYŻSZYCH SFER Official Music Video

  Oficjalny teledysk Chicos & Noizz Bros - Dama z wyższych sfer (Ile masz na koncie... 0000?) - Bo z damami nie ma lekko ;-) Marzysz, aby Chicos rozgrzali swoim energetycznym występem publikę? Nie wahaj się i dzwoń: Koncerty/Booking/Media: Sebastian Sikora Cafe Music Ltd - 535 007 682 biuro@cafemusic.co.uk ***************************************************************************************************************************** Chcesz być na czasie? Ustaw utwór DAMA Z WYŻSZYCH SFER grupy Chicos, zamiast nudnego sygnału oczekiwania na połączenie! Wyślij "CHI" na numer 80833 (0 zł) Abonament: Muzyka na Czekanie (Play) – 2zł z VAT, - Czasoumilacz (Plus) – 2,02zł z VAT, - Granie na Czekanie Bez Limitu (T-Mobile) – 4,99zł z VAT, - Halo Granie Bez Limitu (Orange) – 4zł z VAT (techniczne utrzymanie usługi 2zł, dostęp do utworów 2zł), szczegóły usługi znajdziesz na halodzwonek.pl ****************************************************************************************************************************** - Zapraszamy na nasz Fanpage: - Zapraszamy na Fanpage wydawcy: Aranżacja/produkcja/kompozycja/realizacja nagrań: NOIZZ BROS MUSIC TEAM Realizacja klipu: Modart Studio ZABRONIONE KOPIOWANIE NA INNE KANAŁY!!! Wszelkie prawa zastrzeżone Cafe Music Ltd @ 2015 Podziękowania dla TITANIC Centrum Konferencyjno - Bankietowe Tekst: 1. Wczoraj ona odeszła Wybrała bogatszego Mnie to wcale nie rusza Teraz Ty się martw kolego Ref. Bo to jest Dama z wyższych sfer Ile masz na koncie zer Dla niej tylko liczy się Co dziś jej kupisz albo nie 2. Lubi szybkie bryki W klubach się lansuje Z kasy wciąż mnie doi Już nie wytrzymuje Ref, Bo to jest Dama z wyższych sfer Ile masz na koncie zer Dla niej tylko liczy się Co dziś jej kupisz albo nie 3. Dla Niej była ważna Tylko moja kasa Moje konto w banku Na podjeździe S-klasa Podobało się? TO ŁAPKA W GÓRĘ, SUBKRYBUJ KANAŁ I UDOSTĘPNIJ KLIP ZNAJOMYM I PRZYJACIOŁOM NA FACEBOOKU, SPRAWISZ NAM TYM GESTEM WIELE RADOŚCI ;-) POZDRAWIAMY GORĄCO - CHICOS! OLE!

 • desc

  Piękni i Młodzi - Jedno słowo

  ZABRONIONE KOPIOWANIE NA INNE KANAŁY!!! Ustaw utwór JEDNO SŁOWO zamiast sygnału oczekiwania na połączenie. Wyślij 11PIM na numer 80833 (0 zł) Abonament: Muzyka na Czekanie (Play) – 2zł z VAT, Czasoumilacz (Plus) – 2,02zł z VAT, Granie na Czekanie Bez Limitu (T-Mobile) – 4,99zł z VAT, Halo Granie Bez Limitu (Orange) – 4zł z VAT (techniczne utrzymanie usługi 2zł, dostęp do utworów 2zł). Muzodajnia T-Mobile Sklep Mp3 Play The Music Empik. com Google Play Rdio Nokia MixRadio iTunes Spotify Piękni I Młodzi – Jedno słowo Deezer Orange Muzyka Tu i Tam Muzyka Na Czekanie TOP Czasoumilacza Halo Granie Subksrypcja Płyta MP3 w T-Mobile Granie Na Czekanie Wyłączny management: Impresariat www.impresariat.pl biuro@impresariat.pl Koncerty, media: Krzysztof Bogucki +48 508 750 659 Piękni i Młodzi - Jedno słowo (C) +(P) 2015 Vanila Records Słowa, muzyka: Krzysztof Tatarczuk, Dawid Narożny, Daniel Wilczewski Aranżacja - DAVIS MUSIC Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w klipie a w szczególności: Temptation Teatr Ognia WIDMO www.facebook.com/Widmo.Teatr.Ognia Intermedio

 • desc

  Etna - Rolnik NOWOŚĆ 2015

  KONCERTY: 691 416 904 Ustaw "Rolnik" zamiast nudnego sygnału na oczekiwania połączenie w swoim telefonie. Umil życie dzwoniącym: Wyślij SMS: ETNA6 na 80833 (0zl) Abonament: Play (Muzyka na Czekanie) – 2 zł z VAT Plus (Czasoumilacz): 2,02 zł z VAT T-Mobile (Granie na Czekanie Bez Limitu) – 4,99zł z VAT Orange (Halo Granie Bez Limitu– 4 zł z VAT (oplata techniczna 2 zł, dostęp do utworów 2 zł) Regulamin: halodzwonek.pl Pobierz dzwonek "Rolnik": Wyślij SMS o treści HIT.71124 na numer 7268 cena za wysłanie SMS 2,46 zł z VAT Regulamin: hitmuza.pl POBIERZ PEŁNĄ WERSJĘ mp3 ZA FREE !!! Radio mp3 : Extended mp3 : Aranżacja mp3 : POBIERZ PEŁNĄ WERSJĘ wave ZA FREE !!! Radio wave : Extended wave : Aranżacja wave : Official fanpage: Official website: Muzyka i słowa: Joanna Kaczanowska Scenariusz i reżyseria: Jacek Kaczanowski Organizacja planu, stylizacje: Jacek Kaczanowski Podziękowania: Salon mody ślubnej Lisa Ferrera: Salon Fryzjersko - Kosmetyczny Gabriella: Make up - Justyna Szczurko: KOPIOWANIE TELEDYSKU NA INNE KANAŁY JEST ZABRONIONE!!! TEKST: Za rolnikiem, panny z krzykiem! Kawaler pierwsza klasa, hektarów cała masa, dotacje z unii bierze, a jeździ na rowerze. Za mundurem panny sznurem, za rolnikiem panny z krzykiem. Łauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Rolnik szuka żony, biega jak szalony, będę jego żoną, będę rolnikową. Rolnik szuka żony, biega jak szalony, będę jego żoną, będę rolnikową. Łąkę sobie kosi, a kasę w torbie nosi, pod sklepem już nie stoi, już nikt go nie wydoi. Za mundurem panny sznurem, za rolnikiem panny z krzykiem. Łauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Rolnik szuka żony, biega jak szalony, będę jego żoną, będę rolnikową. Rolnik szuka żony, biega jak szalony, będę jego żoną, będę rolnikową. Rolnikowa, rolnikowa. Rolnikowa, rolnikowa. Rolnik szuka żony, biega jak szalony, będę jego żoną, będę rolnikową. Rolnik szuka żony, biega jak szalony, będę jego żoną, będę rolnikową.

 • desc

  PAŹDZIERNIK/LISTOPAD 2015!!!-HITY DISCO POLO 2015!!!-JESIEŃ 2015!!!-NOWOŚCI!!!

  SUBSKRYBUJ: POLECANE SKŁADANKI: 1) HITY LATA 2015 - 2) WRZESIEŃ 2015 - 3) PAŹDZIERNIK 2015 - ZAPRASZAM DO SUBSKRYBOWANIA ORAZ UDOSTĘPNIANIA! TRACKLISTA: 1►0:00-Maxx Dance - I Tak Kocham Cię 2015 2►3:18-Gesek - Na Leżąco, Na Siedząco 2015 3►6:56-Czamplix - Chcesz bym Ciebie całował 2015 4►10:01-HEIDFELD - Patrzę w Twoją Stronę 2015 5►13:00-Freestyle - Chodź Kochanie 2015 6►16:19-Na Plus - Jestes Aniolem 2015 7►19:40-TheLovers - Ta Dziewczyna Kręci Mnie 2015 8►23:08-Ellixir - Wisienka 2015 9►26:34-Gregor - Ja chcę się ożenić 2015 10►29:44-Xenon - Dwie Słodkie Panie 2015 11►33:06-Mavers - Tak Się Bawi (DJ Sequence Remix) 2015 12►36:12-Cassel - Zaczaruje Twoje Serce 2015 13►39:57-Prestige Dance - Muzyka w nas (Mono Remix) 2015 14►43:15-Champion - Hej Kochana 2015 15►46:57-Łobuzy - Ona Czuje We Mnie Piniądź (Levelon Remix) 2015 16►50:51-Marcin Siegieńczuk - Będziesz Moja Moja Moja 2015 ***Składanka stworzona w celach promocyjnych wyżej wymienionych twórców oraz ich utworów***

 • desc

  B-QLL Mój S.O.S NOWOŚĆ 2015 !!!

  ZABRONIONE KOPIOWANIE TELEDYSKU NA INNE KANAŁY !!! KONCERTY: Marcin B-QLL 0048 783-113-900 Słowa, muzyka: Mariusz Bereziak B-QLL czyli Ombre i Jaco ✔ Subskrybuj ✔ Polub ✔ Sprawdź www.b-qll.pl

 • desc

  CamaSutra - Dla mnie Ty - OFFICIAL VIDEO 2015

  ZABRONIONE KOPIOWANIE NA INNE KANAŁY !!!! Najnowsza propozycja na wiosne i lato 2015 Poniżej Linki do Pobrania --------------------------------------------------------------------------------------- pobierz utwór DLA MNIE TY --------------------------------------------------------------------------------------- pobierz orginalą aranżacje wersja Karaoke --------------------------------------------------------------------------------------- ARANŻACJA - MIX - MASTERING - PATRYK PEGZA --------------------------------------------------------------------------------------- CamaSutra na FACEBOOK : -------------------------------------------------------------------------------------- Produkcja teledysku : Łukk Film tel. 665-062-729 Zdjęcia Konrad Kopycki, Marcin Kosmala Wizaż i stylizacja Anna Kucper Obsługa Planu Krzysztof Kucper produkcja Łukasz Urban ----------------------------------------------------------------------------------------------- Serdeczne podziękowania dla: Hotelu Kameralny Kielce ul. Tarnowska 7 ---------------------------------------------------------------------------------------- Camper World wypożyczalnia www.wypozycz-kamper.pl --------------------------------------------------------------------------------------- Koncerty ,Booking, Prasa TV Info - Menager Staszek Kuciński tel 691 - 416 - 904 ---------------------------------------------------------------------------------------

 • desc

  IMPREZOWA SKŁADANKA DISCO POLO 2015 JESIEŃ-NOWOŚCI PAŹDZIERNIK/LISTOPAD/GRUDZIEŃ

  Składanka Na Jesienne Dnie I Wieczory ;) Życzę Miłego Odsłuchu ;) Po Wysłuchaniu Zostaw Łapkę Komentarz Oraz Podaj Dalej ;) Link Do Pobrania: (zmieńcie na m4a) Mój Facebook: Lista Piosenek Oraz Linki Do Nich: 00:00-03:55 Łobuzy-Ona Czuje We Mnie Piniądz (Levelon Remix) Org: 03:55-07:47 Rompey-Ona Ma (Mono Remix) Org: 07:48-12:04 Freaky Boys-Chciałbym Się Zakochać W Tobie (CandyNoize&Respective Remix) Org: 12:05-15:14 Marek Gwiazdowski Mig-Ona Jedyna (Mindfuck&CandyNoize Remix) Org: 15:15-19:14 Akcent-Przekorny Los (CandyNoize Bootleg) 19:15-24:01 Diadem-Ta Jedyna (FunkyStrkie&Synek Remix) Org: 24:02-28:59 Basta-Miłość Bierze Co Chce (Tom Socket Remix) Org: 29:00-33:07 Freestyle-On Jest Playboyem (CandyNoize Remix) Org: 33:08-36:08 Bayera-Daj Mi Daj (Ice Climber Remix) Org: 36:09-39:58 Prestige Dance-Muzyka W Nas (Mono Remix) Org: 39:59-43:59 Spike Klimatyzor (Davis Remix) Org: 44:00-48:28 Alfa Boys-Najcudowniejsza (Fejken&Diveon Remix) Org: 48:29-52:19 Dejw-Pozwól Mi Kochać(Fake Remix) Org: 52:20-56:26 Loverboy-Mam Farta (Basster Remix) Org: 56:27-01:00:21 3Bit-Bądź Ze Mną (Kamillo DeeJay Remix) Org: 01:00:22-01:04:06 Cassino-Obiecanki Cacanki (BRiAN Remix) Org: 01:04:07-01:07:43 Rafta i Yo DJ!-Chcemy Więcej (CandyNoize Remix) Org: 01:07:44-01:11:00 Impress-I Znowu Nieprzespana Noc (Levelon Remix) Org: 01:11:01-01:14:59 Vexel Davis-Kręcisz Mnie Tak (K3 Remix) Org: 01:15:00 -01:18:39 Progress-Tylko Ona (Mono Remix) 01:18:40-01:22:59 Sexi Boys-Sam Na Sam (Levelon Remix) Org:

 • desc

  Joker & Sequence - Zołza Nowość Disco Polo 2015

  MANAGEMENT, KONCERTY TEL:506-182-169 EMAIL: jokerdanceofficial@gmail.com FB : FB: ZABRANIA SIĘ KOPIOWANIA, ROZPOWSZECHNIANIA I WYKORZYSTYWANIA MATERIAŁU FILMOWEGO ORAZ ŚCIEŻKI AUDIO !!! Realizacja Klipu : Yoko Janusz Konopla Oprawa Taneczna : Grupa Temptation Pułtusk *Ustaw “Zołza” zamiast sygnału na połączenie w telefonie. *Wyślij SMS o treści: JZ na numer 80833 (0 zł) *Abonament: Muzyka na Czekanie (Play) – 2zł z VAT, *Czasoumilacz (Plus) – 2,02zł z VAT, *Granie na Czekanie Bez Limitu (T-Mobile) – 4,99zł z VAT, *Halo Granie Bez Limitu (Orange) – 4zł z VAT (techniczne utrzymanie usługi 2zł, dostęp do utworów 2zł), *Regulamin: Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści FLE61BH na numer 73550. KOSZT 3,69 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT ****************************************************************************** Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści FRA0205 na numer 72550. KOSZT 2,46 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT Link do Pobrania Audio Link dla Dja Tekst : Ajajaj To zołza jakich mało , o niej tylko myślę gdy budzę się co rano Ajajaj już serio mam jej dosyć nie chce mieć jej w głowie jest dla mnie jak narkotyk 1) Jak patrzę na nią nie wiem co z nią jest nie tak jest taka fajna a faceta u niej brak jest taka sexi ale coś w tym musi być jest ciągle sama nawet nie ma co tu kryć Ref) Ajajaj To zołza jakich mało , o niej tylko myślę gdy budzę się co rano Ajajaj już serio mam jej dosyć nie chce mieć jej w głowie jest dla mnie jak narkotyk 2) Chcę z nią pogadać nawet nie odwróci się nie skończę pytać a już odpowiada nie mam tego dosyć mówię mała spadaj stąd za krótkie życie jest by za nią gonić bo Ref) Ajajaj To zołza jakich mało , o niej tylko myślę gdy budzę się co rano Ajajaj już serio mam jej dosyć nie chce mieć jej w głowie jest dla mnie jak narkotyk

 • desc

  Akcent & Kroppa - Skradłaś wszystko

  Akcent & Kroppa - Skradłaś wszystko (official video) Zapraszamy na Dołącz do imprezy: Obejrzyj inne klipy:

 • desc

  DI DŻEJ MIETEK - NIE MOGĘ CIĘ ZAPOMNIEĆ

  NIE ZEZWALAMY NA KOPIOWANIE FILMU NA INNE KANAŁY ! Każde skopiowanie filmu na inny kanał YT zgłoszone zostanie jako naruszenie praw i zasad,a roszczenie może spowodować nałożenie kary na Twoje konto oraz jego usunięcie ! Jeśli chcesz - udostępnij ten klip linkując go. Niech inni też zobaczą. Nie wrzucaj go ponownie drugi raz. Dziękujemy Publikacja 2015r.: muzyka: Mariusz Basta słowa: Di Dżej Mietek Wykonanie: Di Dżej Mietek Oficjalny profil artysty: MUZODAJNIA.PL EMPIK.COM DEEZER PLAY THE MUSIC SKLEP MP3 T-MOBILE Gościnnie w teledysku wzięli udział: Patryk Pegza ( After Party ) Eva Basta ( Basta ) Mariusz Basta ( Basta ) Jerzy Szuj ( Jorrgus ) Produkcja / scenariusz / kostiumy / przygotowanie planu : Firma Plejada Realizacja: KONCERTY : (+48 ) 796 686 732 Tekst piosenki: 1.Siema skarbie ha , tańczył ładnie To już było ty wyznajesz dla mnie miłość Gdzie twój chłopak gdzieś pod barem go widziałem Dzisiaj mała nie dostanie mego ciała W moim klubie dziś wyrywam fajne sztunie W moim klubie zagram nuty które lubię Ha ha ha vip to klimat który lubię Jack i cola to jest to co mnie przekona Ref : Nie mogę cię zapomnieć na sercu został ślad Ty siedzisz w mojej głowie od wielu , wielu lat Taneczna muza kiedyś połączyła nas W tym klubie ostrą jazdą dzisiaj porwę was 2.Ten facet nie jest twój dlatego wezmę cię Domi to imię które bardzo , bardzo kręci mnie Czy ty mnie kochasz? Znowu słyszę gdzieś w oddali Dj Mieciu niunia w takie coś się dziś nie bawi Za konsolą zawsze wchodzi dobry bit A ten numer to największy disco hit Dobry klimat tego się nie zapomina Ta dziewczyna to wspomnienie dawnych lat Ref : Nie mogę cię zapomnieć na sercu został ślad Ty siedzisz w mojej głowie od wielu , wielu lat Taneczna muza kiedyś połączyła nas W tym klubie ostrą jazdą dzisiaj porwę was Bridż : Jadą , jadą , jadą świry jadą x 4 Ref: Nie mogę cię zapomnieć na sercu został ślad Ty siedzisz w mojej głowie od wielu , wielu lat Taneczna muza kiedyś połączyła nas W tym klubie ostrą jazdą dzisiaj porwę was

 • desc

  Piękni i Młodzi & Playboys - Wyśmienicie

  ZABRONIONE KOPIOWANIE NA INNE KANAŁY!!! Management: Impresariat www.impresariat.pl biuro@impresariat.pl Koncerty, media: Krzysztof Bogucki +48 508 750 659 Piękni i Młodzi & Playboys - Wyśmienicie (C) +(P) 2015 Vanila Records Fanpage Piękni i Młodzi: Fanpage Playboys: Realizacja teledysku: www.stykky.pl Ustaw utwór WYŚMIENICIE zamiast sygnału oczekiwania na połączenie. Wyślij PIMP na numer 80833 (0 zł) Abonament: Muzyka na Czekanie (Play) – 2zł Czasoumilacz (Plus) – 2,02zł Granie na Czekanie Bez Limitu (T-Mobile) – 4,99zł Halo Granie Bez Limitu (Orange) – 4zł (techniczne utrzymanie usługi 2zł, dostęp do utworów 2zł), reg. halodzwonek.pl

 • desc

  Boys & Extazy - W oczach niebo

  Boys & Extazy - W oczach niebo (official video) muz i sł. Krzysztof Tatarczuk Ustaw już dziś utwór „W oczach niebo” zamiast sygnału oczekiwania na połączenie! Wyślij SMS: BEXT1 na 80833 (0zl) Abonament: Play (Muzyka na Czekanie) – 2 zł z VAT, Plus (Czasoumilacz): 2,02 zł z VAT, T-Mobile (Granie na Czekanie Bez Limitu) – 4,99zł z VAT, Orange (Halo Granie Bez Limitu– 4 zł z VAT (oplata techniczna 2 zł, dostęp do utworów 2 zł), reg. halodzwonek.pl Zapraszamy na Dołącz do imprezy: Obejrzyj inne klipy:

 • desc

  Zanoza - Lato Lato Wakacje 2015

  Zanoza - "Lato lato". Muz. R. Rasiński / Sł. J. Kwiatkowska *********************************************************************** *Ustaw “Lato lato” zamiast sygnału na połączenie w telefonie. *Wyślij SMS o treści: ZAN3 na numer 80833 (0 zł) *Abonament: Muzyka na Czekanie (Play) – 2zł z VAT, *Czasoumilacz (Plus) – 2,02zł z VAT, *Granie na Czekanie Bez Limitu (T-Mobile) – 4,99zł z VAT, *Halo Granie Bez Limitu (Orange) – 4zł z VAT (techniczne utrzymanie usługi 2zł, dostęp do utworów 2zł), *Regulamin: halodzwonek.pl *********************************************************************** Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści FLE61EN na numer 73550. KOSZT 3,69 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT *********************************************************************** Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści FRA0237 na numer 72550. KOSZT 2,46 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT *********************************************************************** Jeśli chcesz - udostępnij ten klip linkując go. Niech inni też zobaczą. Nie wrzucaj go ponownie drugi raz. Dziękujemy ! Zapraszamy na Nasz profil na Facebook:

 • desc

  Gesek - Dziewczyna w Bikini disco polo 2014

  Official VIDEO - NOWOŚĆ 2014- zakaz kopiowania muzyka i słowa: Łukasz Gesek fanpage: strona www: e-maila: lukaszgesek@wp.pl tel.519.301.907 tel.504.872.742 ********************************************************* Legalnie i bez stresu ściągaj utwór DZIEWCZYNA W BIKINI z serwisów: iTUNES MUZODAJNIA EMPIK.com PLUS - pobierz dzwonek do telefonu T- MOBILE : mp3 do ściągnięcia. PLAY : mp3 do ściągnięcia. DEEZER WiMP ------------------------------------------------------------------------------------------------ Ustaw piosenkę „DZIEWCZYNA W BIKINI" jako sygnał oczekiwania na połączenie! PLUS "Czasoumilacz" koszt 2,52 zł z VAT . Ustaw poprzez stronę ORANGE - "Halo Granie" bez Limitu koszt 3,69 zł z VAT. wyślij SMS pod numer 3333 , wpisując w treść: KUP 159269 NJU -- „Halo Granie" wyślij SMS: 159269 na numer 3333 cena: 3,69 zł T-MOBILE "Granie na Czekanie" bez Limitu koszt 4,99 zł z VAT .Ustaw SMSem dla wszystkich dzwoniących na numer 444, wpisując w treść: 54594* HEYAH - "Szafa Gra" bez limitu - koszt 4,99 z VAT .Ustaw utwór dla wszystkich dzwoniących wysyłając SMS na numer 444, wpisując w treść: 54594* PLAY "Muzyka na czekanie" koszt 2,00 zł z VAT . Ustaw poprzez stronę PODZIĘKOWANIA DLA: Hotel Elbląg, Wypożyczalnia limuzyn GROM z Elbląga, dyskoteka BollywoodBowling z Elbląga, salon fryzjerski CeCepoint, modelom i modelkom, itp. TEKST PIOSENKI: Dziewczyna w bikini Noc dzisiaj zimna jak lód, a w klubie, zawsze dobra zabawa i upał jak w lipcu na plaży w Maroko, dziewczyna w bikini wyciera mi czoło. Ajajaj ściany się kręcą, wszystkie problemy zostały daleko. Dziewczyna w bikini, tańczy na stole, balujemy do rana, a ja cały płonę. Dotykam Twego ciała to nie przesada. Dotykam Twoich nóg, to tylko zabawa. Całuję Twoją szyje, usta, podaruj mi, trochę uczucia - mała. Ojjoj ojjoj, chce się pić, chce się żyć. Ojjoj ojjoj, chce się pić, chce się żyć. Pulsujący bit zaprowadził nas tu, świateł blask, nęci tak jak miód. Whisky albo beer od tego zaboli głowa, w kieszeniach jest cash, więc noc będzie szalona. DJ mocniej rytm, chcemy ruszać w tango. Nikt dzisiejszej nocy, nie będzie stał pod ścianą. Dziewczyna w bikini, ostro wygina ciało, jest moją księżniczką, moją kochaną. Dotykam Twego ciała... Ojjoj ojjoj, chce się pić, chce się żyć...

 • desc

  Hellos - Tylko Ona - DISCO 2015 - klip Mikołaj Białach

  Hellos - Tylko Ona Koncerty / kontakt - H'ellos Management: zespolhellos@wp.pl Subskrybuj:

 • desc

  NAJNOWSZE!!!✯IMPREZOWE✯MEGA!!! HITY!!!✯DISCO POLO✯LUTY/MARZEC✯2015!!!

  1►0:00-Bayera - Całuj Mnie ( Black Due Official Remix ) 2►3:49-Red Star - Kręcisz Mnie ( Dj Sequence Remix ) 3►7:24-Gesek – Na Koncercie w Dyskotece ( Dj Sequence Remix ) 4►11:22-Rajmund - Aniu ( Black Due Official Remix ) 5►15:46-Mega Dance - Wróć Ewo ( Q-rec Hot Bootleg ) 6►18:24-Impuls - Sexsualnie Niebezpieczna ( IvanoBoy Remix ) 7►22:35-Focus - Nina ( Wolverine Bootleg ) 8►26:43-Dress - Seksownie Namiętnie ( Dendix Remix ) 9►30:21-Rafta I YO DJ! - Chcemy Więcej 10►33:22-Heidfeld - A Ty A Ty 11►37:02-System - Ta Noc Należy Do Nas 12►40:10-Rokets - Życie Jak w Madrycie 13►43:44-Chicos - Wieczór Kawalerski Energy Club ( Noizz Bros Remix ) 14►48:44-Chicos & NoizzBros - Dama z Wyższych Sfer 15►52:14-Vexel - Usta Sł‚odki Miód ( Tom Socket Remix ) 16►55:40-Joker & Sequence - To Nie Jest Plotka ( FunkyStrike & Tom Socket 'Official' Remix ) 17►59:46-Summer Night - Ona Taka Jest ( K3 & BartNoize ) 18►1:03:35-Never- Bez Ciebie ( Tom Socket Remix ) 19►1:07:34-Tomo - Taka Sytuacja ( Love G Remix ) 20►1:11:44-Tomo vs Slayback - Ja Się Bawie ( Basster MashUP ) 21►1:15:50-Diadem & Exelet - Nie Udawaj Świętej ►1:18:54- Mam Cię w Planie ( Dj Kukiz Remix ) 22►1:21:40-Showman - Czika ( Dj Wojas Remix ) 23►1:26:04-Soleo - Pokojówka ( Dieg00 & Dj Wojas Remix ) 24►1:30:46-Vizza - BMA ( Fejken & WiBoy Remix ) 25►1:34:32-Kamilo - Podlasie ( BartNoize 2k15 Remix ) 26►1:38:53-Playboys - Błąd (Tr!Fle & Loop Remix ) 27►1:42:55-Bayera - Tylko Ciebie Chce ( Tom Socket & Ivanoboy Remix ) 28►1:46:42-ShanteL - A Ja Tak a Ty Nie ( Tom Socket Remix ) 29►1:50:56-Baflo - Jeden Dzień ( Black Due & Pre$100 Remix ) 30►1:54:52-Lancer - Bo Ta Mała ( Tom Socket Remix ) 31►2:02:34-Covers - 15 Centymetrów ( Black Due Remix ) 32►2:06:31-Avinio Dance - Płoniesz ( Matti Be Feat.Luke C Bootleg ) 33►2:06:30-Diadem - Dawaj Maleńka Nie Przestawaj ( Dj Sequence Remix ) 34►2:10:23-Martess & Sequence - Impreza ( Taka Sytuacja ) 35►2:13:31-Mig - Tak Byś Chciała Mała ( Ice Climber Remix ) 36►2:17:57-Promix - Przeszł‚oś›ć‡ ( Cooster & BartNoize Remix ) 37►2:22:33-Defis - Tak Bardzo Tego Chce ( Crash & Smash vs. Black Due Remix ) 38►2:27:48-Drezdenko Kubas - Zakochani do Szaleństwa ( Black Due Official Remix ) 39►2:32:00-Joker & Sequence - Zakochany ( CandyNoize & FunkyStrike Remix ) 40►2:36:10-Drezdenko - Kubas - Zatańcz Ze Mną Mała ( Black Due Official Remix ) 41►2:40:46-4fun & Dendix - Najpiękniejsza na Sali 42►2:43:40-Pudzian Band - Bądź Wierna Mi 43►2:47:12-CamaSutra - Dla Mnie Ty 44►2:51:10-Maximuss Band - Mał‚a Cwaniara 45►2:54:13-Sonic - Kusi Kusi 46►2:57:40-Bobi ft.Black Due & Candynoize - Dziewczyna Taka Jak Ta ( Jackob Remix) 47►3:02:04-Kamilo-Tamta Dziewczyna ( KamiloDeejay Remix ) DOWNLOAD: ✯Życzę wszystkim miłego słuchania mojego kanału.✯ ✯Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj mój kanał.✯ ✯Jeśli podoba Ci się ta składanka? daj łapkę w górę.✯ ☑Subskrybuj ☑ Lajkuj ☑ Komentuj ☑ Polecaj ☑ Dzięki!

 • desc

  BAFLO - KOCHAJ

  *Baflo - "Kochaj". Muz. H. Zimon, J. Morelewski, R. Rasiński. Sł. H. *Zimon, J. Morelewski *Baflo koncerty: 608150827 (Hubert). * www.baflo.net.pl , baflohubert@o2.pl * Realizacja video: Stykky Multimedia ****************************************************************************** *Ustaw “Kochaj” zamiast sygnału na połączenie w telefonie. *Wyślij SMS o treści: 4BA na numer 80833 (0 zł) *Abonament: Muzyka na Czekanie (Play) – 2zł z VAT, *Czasoumilacz (Plus) – 2,02zł z VAT, *Granie na Czekanie Bez Limitu (T-Mobile) – 4,99zł z VAT, *Halo Granie Bez Limitu (Orange) – 4zł z VAT (techniczne utrzymanie usługi 2zł, dostęp do utworów 2zł), *Regulamin: halodzwonek.pl ****************************************************************************** Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści FLE61BF na numer 73550. KOSZT 3,69 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT ****************************************************************************** Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści FRA0203 na numer 72550. KOSZT 2,46 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT ****************************************************************************** Jeśli chcesz - udostępnij ten klip linkując go. Niech inni też zobaczą. Nie wrzucaj go ponownie drugi raz. Dziękujemy ! Zapraszamy na Nasz profil na Facebook:

 • desc

  Jumper - Moja Ola / Olka krejzolka, disco polo 2015

  Kontakt z zespołem kom.609-515-045 Remix dance dla Dj-a : Wokal do pobrania : Oficjalna strona facebook : Moja Ola - Jumper Itunes: Spotify: Tidal: Play the music M.Piekarski & M. Winiecki Tekst: Moja Ola , Olka krejzolka Moja Ola co ją poznałem wczoraj Ma krągłe piękne ciało, wciąż jest mi jego mało Moja Olka taka mała krejzolka Ma śliczną jędrną pupcię, krągłości tu i ówdzie

 • desc

  Mejk - Tańczę z nim do rana

  Mejk koncerty 692 140 886, 519 301 907 *********************************************************************** Ustaw "Tańczę z nim do rana” zamiast sygnału na połączenie w telefonie. Wyślij SMS o treści: MEJK14 na numer 80833 (0 zł) Abonament: Muzyka na Czekanie (Play) – 2zł z VAT, Czasoumilacz (Plus) – 2,02zł z VAT, Granie na Czekanie Bez Limitu (T-Mobile) – 4,99zł z VAT, Halo Granie Bez Limitu (Orange) – 4zł z VAT (techniczne utrzymanie usługi 2zł, dostęp do utworów 2zł), Regulamin: halodzwonek.pl *********************************************************************** Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści FLE61CM na numer 73550. KOSZT 3,69 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT *********************************************************************** Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści FRA0238 na numer 72550. KOSZT 2,46 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT ************************************************************************Muz. Mariusz Brodzik, Sł. Elwira Smilgin - Brodzik *Realizacja klipu: Piotr Smoleński *Inspicjent planu: Kamil Ornarowicz *Miejsce - Mega Music Wilga, * *Fryz Elvi: Jolanta Piasecka *Make up: Mar Tusia *Foto i making of - Łukasz Wiśniewski, Radek Mosak *Aranżacja utworu - Wytrych / E.Jeleń (mix & mastering) *********************************************************************** *Tekst piosenki: Ref: Tańczę z nim do rana Chcę być dziś porwana. Tańczę z nim do rana Jestem zakochana. Tańczę z nim do rana, Będę niewyspana. Tańczę z nim do rana Tańczę z nim. 1. Sobota, wieczór, jestem już gotowa Zamknę za sobą tylko drzwi. Zaczynam dzisiaj życie swe od nowa Dzisiaj zatańczę właśnie z nim. Oooo. Ref: Tańczę z nim do rana Chcę być dziś porwana. Tańczę z nim do rana Jestem zakochana. Tańczę z nim do rana, Będę niewyspana. Tańczę z nim do rana Tańczę z nim. 2. Przy nim najmocniej czuję się kochana Tylko dla Niego tańczyć chcę. Ta nasza noc znów będzie nieprzespana Dobrze to wiem, on kocha mnie, eeee. Ref: Tańczę z nim do rana Chcę być dziś porwana. Tańczę z nim do rana Jestem zakochana. Tańczę z nim do rana, Będę niewyspana. Tańczę z nim do rana Tańczę z nim. Tańczę z nim do rana (Noc nieprzespana, zapomnijmy w tańcu się). Tańczę z nim do rana, (Jesteś kochana, właśnie zaraz porwę Cię). Ref: Tańczę z nim do rana Chcę być dziś porwana. Tańczę z nim do rana Jestem zakochana. Tańczę z nim do rana, Będę niewyspana. Tańczę z nim do rana Tańczę z nim.

 • desc

  Gesek - Na koncercie w dyskotece

  GESEK - NA KONCERCIE W DYSKOTECE. Prosimy nie kopiować utworu na inne kanały. Dotyczy to również wszelkich remiksów. muzyka i słowa: ŁUKASZ GESEK KONTAKT i KONCERTY: tel.519.301.907 tel.504.872.742 *************************** *Ustaw “Na koncercie w dyskotece” zamiast sygnału na połączenie w telefonie. Wyślij SMS o treści:GE4 na numer 80833 (0 zł) *Abonament: Muzyka na Czekanie (Play) – 2zł z VAT, *Czasoumilacz (Plus) – 2,02zł z VAT, *Granie na Czekanie Bez Limitu (T-Mobile) – 4,99zł z VAT, *Halo Granie Bez Limitu (Orange) – 4zł z VAT (techniczne utrzymanie usługi 2zł, dostęp do utworów 2zł), *Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści FLE61AJ na numer 73550. KOSZT 3,69 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl *Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści FRA0189 na numer 72550. KOSZT 2,46 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl ********************************************* PODZIĘKOWANIA DLA: DJ Sequence`a, DJ Pawlo, Barmana Olo, Dyskoteki Yolo - Elbląg,Sebastiana Kowalczyka - aktora, Angeliki Halerz - aktorki oraz dla statystów (kolegów i koleżanek z E-g za udział w klipie).  *************************** ARANŻACJE DO POBRANIA - 2 WERSJE: GESEK - NA KONCERCIE w DYSKOTECE (aranż clubowy) GESEK - NA KONCERCIE w DYSKOTECE (aranż wersja singiel) ************************************************************* TEKST PIOSENKI; 1. W dyskotece wielkie poruszenie. Drin za drinem, barman nie wie co się dzieje. Noc za krótka żeby siedzieć, pora zacząć przedstawianie. Pyszne ciacha czeka już na Ciebie. ref: Balujesz do rana, dobra zabawa, nie przestawaj, dawaj, dawaj. Balujesz do rana, twarz roześmiana, wszyscy razem, dawaj, dawaj Balujesz do rana, dziś pełna sala, lewa, prawa, dawaj, dawaj. Balujesz do rana, głowa pijana, jeszcze głośniej, dawaj, dawaj. 2. Słyszysz dźwięki, które pieszczą Twoje ciało. Dookoła wszystkim ciągle mało. W kilku słowach jasny przekaz,  życie biegnie, a czas ucieka, więc nie marnuj życia i nie czekaj. Ref: Balujesz do rana... A teraz wszystkie ręce w górze ręce, jeszcze więcej jeszcze więcej. /4x Ref: Balujesz do rana, dobra zabawa...

 • desc

  Power Play - NajPiękne 2015

  Produkcja: Power Play Słowa i Muzyka: Power Play Realizacja Teledysku: PN Media Subskrybuj nasz kanał jeśli chcesz jako pierwszy posłuchać naszych nowości

 • desc

  Long & Junior - Kolorowa Sukienka

  POBIERZ UTWÓR "KOLOROWA SUKIENKA" NA SWÓJ TELEFON Wyślij SMS o treści AT.KOLOROWA.1 na numer 73068 Koszt sms to 3,69 PLN Brutto WWW : FACEBOOK : REALIZACJA : PRODUKCJA : POBIERZ UTWÓR MP3 : ZABRONIONE KOPIOWANIE TELEDYSKU NA INNE KANAŁY!! Uwaga! Usługa SMS działa w sieciach operatorów: Plus GSM, T-Mobile, Orange, Play. Właściciel serwisu: kontakt@longjunior.pl Serwis SMS obsługuje Dotpay.pl. Koszt przesłania wiadomości 3,69 brutto. REGULAMIN SMS : REKLAMACJE : Aby skorzystać z tej usługi Twój telefon musi mieć skonfigurowane połączenia WAP. Tekst piosenki : Ona miała suknię kolorową, czarne getry, czapkę i bluzę sportową Ona miała coś czego nie miał nikt i słuchała polskich płyt Ona miała suknię kolorową, czarne getry, czapkę i bluzę sportową Ona miała coś czego nie miał nikt i słuchała polskich płyt Tak jak nikt ! Gdy kochała to całego Gdy pragnęła to jednego Każdy chciał być jej kolegą Każdy chciał z nią być Kolorowa jak najpiekniejszy kwiat Włosy spięte w kucyk byle jak Malowała się szafy miała dwie Każdy wiedział że... Ona miała suknię kolorową, czarne getry, czapkę i bluzę sportową Ona miała coś czego nie miał nikt i słuchała polskich płyt Ona miała suknię kolorową, czarne getry, czapkę i bluzę sportową Ona miała coś czego nie miał nikt i słuchała polskich płyt Tak jak nikt ! Tak jak nikt ! Tak jak nikt ! Tak jak nikt ! Gdy tańczyła to samotnie Gdy się śmiała to zalotnie Każdy chciał jej bezpowrotnie Każdy chciał z nią być Uśmiechała się gdy mówiła nie I kochała wszystkich nawet mnie Całowała kiedy chciała I Niczego nie żałowała Ona miała suknię kolorową, czarne getry, czapkę i bluzę sportową Ona miała coś czego nie miał nikt i słuchała polskich płyt Ona miała suknię kolorową, czarne getry, czapkę i bluzę sportową Ona miała coś czego nie miał nikt i słuchała polskich płyt Tak jak nikt ! Tak jak nikt ! Tak jak nikt ! Tak jak nikt ! Zapraszamy do obejrzenie innych naszych teledysków :

 • desc

  IMPREZOWA✯SKŁADANKA✯DISCO POLO✯SIERPIEŃ✯NOWOŚCI!!!✯2014!✯MEGA HITY!!!✯Vol.3

  ☆Życzę wszystkim miłego słuchania mojego kanału.☆ ☆Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj mój kanał.☆ ☆Jeśli podoba Ci się ta składanka? daj łapkę w górę.☆ DOWNLOAD: ♫-TRACKLISTA-♫ 1►00:00-Mig - Wymarzona 2014 2►03:26-LanceR - Tańcz i się Śmiej (BartRose Remix) 2014 3►08:00-Dj Disco & Mc Polo - Szalona Ruda (Dj Haus 2k14 Remix) 2014 4►13:26-eXelent - Chce Patrzeć Na Ciebie 2014 5►16:52-After Party- Kocham Cię 2014 6►20:40-Jumper - Moja Ola 2014 7►24:16-Rytmix- Szansę Mi Daj 2014 8►28:19-Marioo - Szalona Jest ( TOM SOCKET REMIX )2014 9►32:30-Joker & Sequence - Zazdrosna 2014 10►35:55-Slavers - Kusząca (Black Due Remix)2014 11►40:23-Wiszu - Mała (Light & IvanoBoy Remix)2014 12►44:50-Exaited - Tylko Ciebie (Fake vs Crash & Smash Bootleg)2014 13►49:05-Dj Disco & Mc Polo - Dziś To Nasza Noc (Haus 2k14 Remix) 2014 14►53:56-Joker & Sequence - Chodź Skarbie 2014 15►57:33-Klimat - Bilet do Nieba ( TOM SOCKET REMIX )2014 16►1:02:19-Hot Project - Jestem Przy Tobie 2014 17►1:06:24-Travel - Chcesz Czy Nie (Love Shakerz! Remix)2014 18►1:09:48-Fenix - Weekendowa Przygoda 2014 19►1:12:56-Tvister - Tańcz Ruszaj Kuś 2014 20►1:16:34-Diadem - Nie Udawaj Świetej-2014 21►1:20:01-Mega Dance - Będziesz Moja 2014 22►1:23:29-Markus P & Junior - Pokaże Ci Coś 2014 23►1:27:23-Drossel - Hej Dziewczyno czy Ty Wiesz 2014 24►1:30:18-Mejk - Z Apetytem (DJ Crash Extended Remix)2014 25►1:35:03-Lavers - Dziewczyna Fajna 2014 26►1:38:48-Let's Dance - Worek na Głowę i za Ojczyznę 2014 27►1:42:15-Zespół Wiktoria - Nie Uwiedziesz Mnie 2014 28►1:45:22-Night Lovers - Letnia Miłość 2014 29►1:49:06--Mister Night - Bliskość Ciała 2014 ( Valdee Rmx )2014 30►01:52:58-Xfort - Powiedz mi Miła 2014 31►01:56:28-Masters - Nie Zostaniesz Sama 2014 32►2:00:01-Mirage- Mówiłaś Tylko Ja i Ty 2014 ☑Subskrybuj ☑ Lajkuj ☑ Komentuj ☑ Polecaj ☑ Dzięki!

 • desc

  STEREO - Tylko Tyle Ci Powiem 2015 Official

  Oficjalna strona: www.stereo.net.pl Profil FB: Nie kopiuj filmu - skopiuj link :) muz. i sł. Ł.Gibski Produkcja klipu: PN Media - www.pnmedia.eu

 • desc

  EXELENT & CRUMP - TAK KOCHAĆ

  EXELENT - KONCERTY, MANAGEMENT: STASZEK KUCIŃSKI: 691-416-904 ZAKAZ KOPIOWANIA TELEDYSKU ORAZ AUDIO NA INNE KANAŁY !!! FACEBOOK: EXELENT: CRUMP: POLECAMY: Pobierz MP3 "Tak kochać (Radio Edit)"! Wyślij sms o treść MP3 E13 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto), regulamin:www.mp3zasms.mobiltek.pl Pobierz MP3 "Tak kochać (Extended)"! Wyślij sms o treść MP3 E14 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto), regulamin:www.mp3zasms.mobiltek.pl Pobierz MP3 "Tak kochać (Aranż)"! Wyślij sms o treść MP3 E15 na numer 7368 (cena za wysłanie smsa 3,69 PLN brutto), regulamin:www.mp3zasms.mobiltek.pl Muzyka: Przemysław Oksztul Słowa: Dariusz Łopato, Przemysław Oksztul ZWR I: Brakuje słów bym teraz mógł z łatwością wytłumaczyć jak wiele ktoś dla kogoś może znaczyć. To wszystko co pragnąłem mieć u boku innych kobiet, znalazłem dziś, kochanie właśnie w Tobie. REF: Tak kochać pierwszy raz, to takie dziecinne, O O Lubię kiedy śmiejesz się i patrzysz niewinnie. Tak kochać pierwszy raz, czy to nie jest dziwne, O O Nie przeszkadza nawet deszcz gdy ty jesteś przy mnie! ZWR II: Przepadły gdzieś te puste dni, uśmiechem je wypełniasz, tak trudno jest uwierzyć mi, a jednak Spełniło się, mam to co chcę, niczego nie żałuję i dobrze wiem, że Ty tak samo czujesz.

 • desc

  Power Play - Co Ma Być To Będzie 2015

  Power Play - Co Ma Być To Będzie Produkcja: Power Play Słowa i Muzyka: Power Play Realizacja Teledysku: PN Media Subskrybuj nasz kanał jeśli chcesz jako pierwszy posłuchać naszych nowości

 • desc

  Magda Niewińska - Ja kocham oczu Twych blask

  * Magda Niewińska koncerty: 691 416 904 lub 506 725 931 * Strona: * Ogromne podziękowania dla "Gospody" w Michałowie * * Akademia Tańca "Szal": * Muz. & Sł. Janusz Konopla. Realizacja video: Janusz Konopla * Aranżacja i produkcja muzyczna: Łukasz Sienicki *********************************************************************** *Ustaw “Ja kocham oczu Twych blask” zamiast sygnału na połączenie w telefonie. Umil życie dzwoniącym do Ciebie ! *Wyślij SMS o treści: MN10 na numer 80833 (0 zł) *Abonament: Muzyka na Czekanie (Play) – 2zł z VAT, *Czasoumilacz (Plus) – 2,02zł z VAT, *Granie na Czekanie Bez Limitu (T-Mobile) – 4,99zł z VAT, *Halo Granie Bez Limitu (Orange) – 4zł z VAT (techniczne utrzymanie usługi 2zł, dostęp do utworów 2zł), *Regulamin: halodzwonek.pl *********************************************************************** Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści FLE61CI na numer 73550. KOSZT 3,69 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT *********************************************************************** Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści FRA0219 na numer 72550. KOSZT 2,46 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT *********************************************************************** Ja kocham oczu Twych blask - tekst piosenki Bądź jednym z tych, co kochać chce bez słów i całuj gdy,  zapragniesz tylko moich ust Bądź jednym z tych, co czasem wytrze łzy dotykaj mnie, to zrobić możesz tylko ty ref Ja kocham oczu twych blask Ja kocham ciebie bo masz we włosach wiatr, w uśmiechu świat a w ramionach ja Ja kocham oczu twych blask Ja kocham ciebie bo masz we włosach wiatr, w uśmiechu świat a w ramionach ja,  tylko ja Bądź jednym z tych, co klasę ma i styl i ze mną bądź, z jednego źródła ze mną pij Bądź jednym z tych, co serce umie zszyć jedynym bądź, jedyny ty znasz moją myśl Jeśli chcesz - udostępnij ten klip linkując go. Niech inni też zobaczą. Nie wrzucaj go ponownie drugi raz. Dziękujemy ! Zapraszamy na Nasz profil na Facebook:

 • desc

  SKŁADANKA DISCO POLO 2015 MAJ/MAJÓWKA - NOWOŚCI

  Składanka Disco Polo Maj/Majówka 2015 ! Życzę Miłego Odsłuchu ;) Oceń Skomentuj Podaj Dalej Oraz Daj Suba ! ;) Mój Facebook: Składankę można pobrać z Lista Piosenek Oraz Linki Do Nich: 00:00-03:26 Veegas-Klaszcz I Śpiewaj 03:27-07:14 Jumper-Czarna Jest Zajebista 07:15-11:10 Cliver-Irenka 11:11-15:09 Rompey-Mała Ty Już Nie Pij 15:10-19:20 eXelent Crump-Tak Kochać (Extended) Orginał 19:21-23:29 D-Bomb - Ja Nie Chcę (Freaky Boys Dance Remix) Orginał After Party-Ślimak Pokaż Rogi (FunkyStrike&Synek Remix) Orginał 27:22-32:36 Akcent Kroppa-Skradłaś Wszystko (Tr!Fle &Loop Remix) Orginał 32:37-37:13 Sunrise-Miłość Z Facebooka (BartNoize 2k15 Remix) Orginał 37:14-40:54 Exaited-Już Mnie Nie Jarasz (Freaky Boys Club Remix) Orginał 40:55-45:41 Bobi-Ela Ela (Extended Mix Bobi) Orginał 45:42-49:29 Bayera-Kocham Cię Pragnę Cię (Sendker BartNoize Remix) Orginał 49:30-53:54 Jorrgus-Niebezpieczna (CandyNoize Wolverine Remix) Orginał 53:55-57:31 Soleo-Spryciula (V-Project Remix) Orginał 57:32-01:01:09 Kamilo-Wyśniona (KamiloDeejay remix) 01:01:10-01:05:32 Limith-Będę Kochać (Remix 2015) Orginał 01:05:33-01:08:51 Diley-Ruda Koleżanka (Dj Martinez & Pablo Remix) Orginał 01:08:52-01:12:10 Xenon KamiloDeeJay - Wciąż Czekam 01:12:11-01:16:40 Czamplix-Bawić Się Chcę (KamiloDeejay remix) Orginał 01:16:41-01:19:42 Spike Sequence-Nie Da Tatuś I Mateczka 01:19:43-01:22:44 Kamilo-Ta Jedna I Jedyna (Levelon Remix) Orginał 01:22:45--01:26:10 Motif-Motyle W Brzuchu 01:26:11-01:29:35 Merci-Podejdź Pocałuj 01:29:36-01:32:39 Hot Project-W Moich Myślach Ty 01:32:40-01:35:36 Axel-Pocałunek To Za Mało 01:35:37-01:39:16 Calibra-Rozpieszczasz Mnie 01:39:17-01:42:14 Densi-Zostań Ze Mną 01:42:15-01:45:41 Uniden-Całuj Dziś Mnie Kochanie

 • desc

  Marcin Siegieńczuk - Nadal Cię kocham

  *Muz. & Sł. Marcin Siegieńczuk. Aranżacja : Paweł Szymczyk [SERENITY]. Realizacja teledysku: PN MEDIA Marcin Siegieńczuk koncerty: 505821532 *********************************************************************** *Ustaw “Nadal Cię kocham” zamiast sygnału na połączenie w telefonie. Wyślij SMS o treści: MS32 na numer 80833 (0 zł) *Abonament: Muzyka na Czekanie (Play) – 2zł z VAT, *Czasoumilacz (Plus) – 2,02zł z VAT, *Granie na Czekanie Bez Limitu (T-Mobile) – 4,99zł z VAT, *Halo Granie Bez Limitu (Orange) – 4zł z VAT (techniczne utrzymanie usługi 2zł, dostęp do utworów 2zł), *Regulamin: halodzwonek.pl *********************************************************************** Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści FLE61CE na numer 73550. KOSZT 3,69 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT *********************************************************************** Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści FRA0214 na numer 72550. KOSZT 2,46 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT *********************************************************************** NADAL CIĘ KOCHAM Poróżniło nas wiele, lecz jedno wiem na pewno , najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi byłem kiedy byłaś ze mną. Chcę żebyś wiedziała, że nadal Cię kocham REFREN I : Kochać Ciebie nie przestałem, obojętna twarz okłamuje świat. Chcę żebyś wiedziała, że nadal Cię kocham Bezradny, bezimienny z własnym cieniem rolę szczęśliwca gram Bezsilny, ciągle senny, zagubiony, nadal sam Postura przygnębienia, bez uśmiechu, blada, martwa twarz Dzień nowy nic nie zmienia, takiego stanu Ty tylko powód znasz REFREN II: Nigdy nie przestałem Ciebie kochać, chcę żebyś o tym wiedziała Kochać ciebie nie przestałem, obojętna twarz okłamuje świat Chcę żebyś wiedziała - ja nadal Cię kocham Nikogo , nigdy tak nie kochałem, ty jedna klucz do serca mego masz Chcę żebyś wiedziała – ja nadal Cię kocham Zbyt dumny, zbyt nadęty, by to wyznać kiedy był na to czas Sprawami, wciąż zajęty, a w tej chwili? Nie ma nas Nie ważne, to nie teraz, odstawiona miłość na drugi plan Takiego bohatera zastał teraz beznadziejny stan *********************************************************************** Kto przeżył prawdziwą miłość swojego życia odnajdzie w tym utworze cząstkę siebie. Kto jej jeszcze nie doświadczył może tylko próbować wcielić się w rolę osoby zakochanej. Opis emocji, tęsknota oraz wrażliwość to tylko namiastka tego co jest częścią składową zjawiska zwanego miłością. Miłość, to nie tylko wspólne spacery, namiętne noce i pocałunki. To także sfera duchowa, która przybiera różne postaci. O tym jest właśnie ten utwór. *********************************************************************** Jeśli chcesz - udostępnij ten klip linkując go. Niech inni też zobaczą. Nie wrzucaj go ponownie drugi raz. Dziękujemy ! Zapraszamy na Nasz profil na Facebook:

 • desc

  Joker & Sequence - Zdobyć Twoje Serce Nowość Disco Polo 2015

  MANAGEMENT, KONCERTY TEL:506-182-169 EMAIL: jokerdanceofficial@gmail.com FB : FB: ZABRANIA SIĘ KOPIOWANIA, ROZPOWSZECHNIANIA I WYKORZYSTYWANIA MATERIAŁU FILMOWEGO ORAZ ŚCIEŻKI AUDIO !!! Realizacja Klipu : Yoko Janusz Konopla ****************************************************************************** *Ustaw “Zdobyć Twoje serce” zamiast sygnału na połączenie w telefonie. *Wyślij SMS o treści: JS12 na numer 80833 (0 zł) *Abonament: Muzyka na Czekanie (Play) – 2zł z VAT, *Czasoumilacz (Plus) – 2,02zł z VAT, *Granie na Czekanie Bez Limitu (T-Mobile) – 4,99zł z VAT, *Halo Granie Bez Limitu (Orange) – 4zł z VAT (techniczne utrzymanie usługi 2zł, dostęp do utworów 2zł), *Regulamin: halodzwonek.pl ****************************************************************************** Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści FLE61DF na numer 73550. KOSZT 3,69 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT ****************************************************************************** Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści FRA0223 na numer 72550. KOSZT 2,46 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT ****************************************************************************** Tekst : 1) Gdy Cię widzę to podziwiam Twoją piękną twarz, pokaż mi kochanie więcej pokaż na co Cię stać, jeden taniec i zrozumiesz , że to czujesz bo dzisiaj Twój świat zawiruje , ja zapewnię Ci to. Refren: Czego jeszcze chcesz? Co mogę zrobić więcej ? Żebyś tu podeszła, wpadła prosto w moje ręce. Nie wygłupiaj się i chodź do mnie czym prędzej. Powiedz mi na ucho jak mam zdobyć Twoje serce 2) Wiesz że jesteś idealna , głowę tracę już. Tańczę ciągle obok Ciebie że brakuje mi tchu. Dajmy sobie jeszcze moment, wzrokiem złapię Cię Zatańczymy dzisiaj razem, lepiej poznamy się.

 • desc

  BOBI - Pożądaj całuj

  Bobi - "Pożądaj całuj". Muz. & Sł. Dariusz Mata. Producent: Dariusz Mata. Utwór pochodzi z albumu "Halo Halo". Dystrybucja - Wydawnictwo Muzyczne Folk. *********************************************************************** Jeśli chcesz - udostępnij ten klip linkując go. Niech inni też zobaczą. Nie wrzucaj go ponownie drugi raz. Dziękujemy ! Zapraszamy na Nasz profil na Facebook:

 • desc

  Verdis - To ona

  *Verdis - "To ona". Muz. & Sł. Marcin Kalinowski *Realizacja video: RakoczyFilm - Dominik Rakoczy ******************************************************************************* *Ustaw “To ona” zamiast sygnału na połączenie w telefonie. *Wyślij SMS o treści: VER6 na numer 80833 (0 zł) *Abonament: Muzyka na Czekanie (Play) – 2zł z VAT, *Czasoumilacz (Plus) – 2,02zł z VAT, *Granie na Czekanie Bez Limitu (T-Mobile) – 4,99zł z VAT, *Halo Granie Bez Limitu (Orange) – 4zł z VAT (techniczne utrzymanie usługi 2zł, dostęp do utworów 2zł), Regulamin: halodzwonek.pl ******************************************************************************* Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści FLE61BC na numer 73550. KOSZT 3,69 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT ******************************************************************************* Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści FRA0201 na numer 72550. KOSZT 2,46 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT ******************************************************************************* Jeśli chcesz - udostępnij ten klip linkując go. Niech inni też zobaczą. Nie wrzucaj go ponownie drugi raz. Dziękujemy ! Zapraszamy na Nasz profil na Facebook:

 • desc

  MIRAGE - Moje serce zakochane

  *Internet: www.miragedance.pl * *Muz. i Sł Janusz Konopla, aranżacja Robert Balcerzak, *obróbka wokalu Andrzej Jorsz, *Wydawca: Wydawnictwo Muzyczne FOLK ***************************************************************************** *Ustaw “Moje serce zakochane” zamiast sygnału na połączenie w telefonie. Wyślij SMS o treści: MIR15 na numer 80833 (0 zł) *Abonament: Muzyka na Czekanie (Play) – 2zł z VAT, *Czasoumilacz (Plus) – 2,02zł z VAT, *Granie na Czekanie Bez Limitu (T-Mobile) – 4,99zł z VAT, *Halo Granie Bez Limitu (Orange) – 4zł z VAT (techniczne utrzymanie usługi 2zł, dostęp do utworów 2zł), *Regulamin: halodzwonek.pl ***************************************************************************** Pobierz MP3! Wyślij SMS o treści FLE61BA na numer 73550. KOSZT 3,69 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT ***************************************************************************** Pobierz dzwonek! Wyślij SMS o treści FRA0200 na numer 72550. KOSZT 2,46 PLN brutto. Regulamin: www.folk.com.pl / E-FRONT *****************************************************************************

 • desc

  NAJNOWSZE!!! NOWOŚCI!!!-MARZEC 2015!!! SKŁADANKA DISCO POLO 2015!!!

  NAJNOWSZE!!! NOWOŚCI!!!-MARZEC 2015!!! SKŁADANKA DISCO POLO 2015!!! Podoba się składanka? ✔ Udostępnij | ✔ Komentuj | ✔ Subskrybuj | ✔ Zostaw łapkę ♫-TRACKLISTA-♫ 1► (0:00) Extazy - Tylko moja dziewczyna 2► (3:08) Lift - Nie ma nas (remix) 3► (5:48) Fresh - Jazda (remix) 4► (8:59) Marvel - K3 5► (12:26) Pudzian Band - Mój Aniele (remix) 6► (16:18) Zespół Vivat - Ona w sobie coś ma 7► (19:51) Lancer - Bo ta mała 8► (23:46) Masters - Mazureczka (remix) 9► (26:53) Hitman - Fajna dziewczyna 10► (29:38) Rajmund - Tylko tego chcę (remix) 11► (33:37) Meffis - Ruda 12► (36:57) Dance Express - Tylko pokochaj mnie 13► (40:27) Drezdenko Kubas - Zakochani do szaleństwa 14► (43:37) Taste - Pokaż mi co czujesz 15► (47:31) Diverse - Ręce w górze 16► (50:50) Shantel - a ja tak a ty nie 17► (54:22) Joker - moja lady 18► (58:16) Shine & Din dong - Tylko kochaj mnie 19► (1:01:56) Progress Dance - Foczka 20► (1:06:17) Kassada feat. Noizz Bros - Zabaw się ze mną

 • desc

  Bayer Full - Moja wina

  "Moja wina" - jeden z kilku teledysków nagranych podczas pobyty naszego zespołu w Chinach w 2014 roku. Piosenka, którą śpiewa Nikola, jest zapowiedzią najnowszej płyt, która ukaże się już wkrótce. Zobacz też nowe teledyski Bayer Full: - Bawmy się: - Powiedz mi, czego chcesz: Kup utwór "Moja wina" w empik.com: Subskrybuj oficjalny kanał BAYER FULL i bądź na bieżąco z nowościami: Ustaw utwór MOJA WINA zespołu BAYER FULL zamiast sygnału oczekiwania na połączenie. Wyślij BFM na numer 80833 (0 zł) Abonament: Muzyka na Czekanie (Play) – 2zł z VAT, Czasoumilacz (Plus) – 2,02zł z VAT, Granie na Czekanie Bez Limitu (T-Mobile) – 4,99zł z VAT, Halo Granie Bez Limitu (Orange) – 4zł z VAT (techniczne utrzymanie usługi 2zł, dostęp do utworów 2zł), reg. halodzwonek.pl Moja wina ja wiem, moja wina ja wiem, Moja wina, że kochać go chcę. Moja wina jest w tym, że pobiegłam co sił Na spotkanie tych radosnych dni. Moja wina jest w tym, że pobiegłam co sił Na spotkanie tych radosnych dni. Szeptał czule co dnia, obiecywał, oj łgał, I przysięgał, że kocha jak nikt. A ja wierzyłam w to, co przyrzekał mi wciąż I mówiłam, że on, tylko on. A ja wierzyłam w to, co przyrzekał mi wciąż I mówiłam, że on, tylko on. Mamo moja ty wiesz, jaki żal w sercu jest, Gdy dziewczyna pokocha bez tchu. Nocą gdy wieje wiatr, słychać szept młodych warg, Gwiazdy tulą kochanków do snu. Mamo moja ja wiem, mamo moja ja wiem, Ostrzegałaś, że nicpoń i drań. Kiedy serce tak drży, kiedy w oczach są łzy, Płoniesz, pragniesz, niech spełnią się sny. Kiedy serce tak drży, kiedy w oczach są łzy, Płoniesz, pragniesz, niech spełnią się sny. Jestem winna, ja wiem, jestem winna, bo chcę Być kochaną i miłość chcę dać. Głupia byłam dziś wiem, że nie przegnałam precz Tej miłości co porwała mnie.

 • desc

  IMPREZOWA SKŁADANKA DISCO POLO 2015 NOWOŚCI !

  Składanka Disco Polo Z Nowościami Na Każdą Imprezę 2015! Życzę Miłego Słuchania Oraz Zabawy ;) Po Wysłuchaniu (Lub W Trakcie :) ✔ Zostaw Opinię W Komentarzu ✔ Daj Łapkę (Najlepiej W Górę:) ✔ Podaj Dalej Chcesz Być Na Bieżąco? DajSuba ! Mój Facebook Lista Piosenek Oraz Linki : 00:00-03:44 After Party-Jesteś Moim Diabłem (DJ Sequence Remix) Orginał: 03:45-08:03 Progress-Bo Właśnie Ty (Tom Socket Remix) Orginał: 08:04-13:10 Forfans-Lubię Jak (Cantar Remix) Orginał: 13:11-17:42 LanceR-Bo Ta Mała (Tom Socket Remix) Orginał: 17:43-22:06 Speed-Chodź Z Nami Na Imprezę (CandyNoize Remix) Orginał: 22:07-25:56 Lift-Imprezowiczka (Tom Socket Radio Edit) 25:57-29:20 Faster-Nie Mam Siana 29:21-33:09 Joker Sequence-To Nie Jest Plotka 33:10-36:25 Gonti-Tańcz Mała (Tom Socket Remix) Orginał: 36:26-40:48 Playboys-Lejde (Baart'B Remix) Orginał: 40:49-45:18 Extazy-Tylko Moja Dziewczyna (CandyNoize Bootleg) Orginał: 45:19-49:49 Klimat-Królowa Każdej Nocy (Tom Socket Remix) Orginał: 49:50-53:58 Spike-Zostań Ze Mną Jedeń Dzień (Love G Remix) Orginał: 53:59-57:30 Rokets-Ona Kręci Mnie (DJ Monteiro Remix) Orginał: 57:31-01:01:30 Bayera-Tylko Ciebie Chcę (TOM SOCKET &IvanoBoy Remix) Orginał: 01:01:31-01:05:20 Bayera-Mogę Mieć Wszystko (WiBoy '4M' Remix) Orginał: 01:05:21-01:09:02 CamaSutra-Do Nieba Bram ( CandyNoize & FunkyStrike Remix ) Orginał: 01:09:02-01:13:44 Bobi-Halo Halo (CandyNoize Hot Remix) Orginał: 01:13:45-01:18:15 Slavers-Kusząca (Black Due Remix) Orginał: 01:18:16-01:22:45 Never-Wenus (Tom Socket Remix) Orginał: 01:22:46-01:26:14 Matiz-Nie Pożałujesz (Levelon Remix) Sprawdź Również : ☛

 • desc

  KAMIKADZE - Tęsknota miłości NOWOŚĆ 2015

  Kolejny utworek który ucieszy Wasze ucho ;)

 • desc

  DBomb - Ja nie chcę

  Ustaw utwór "Ja nie chcę" zamiast sygnału oczekiwania na połączenie. Wyślij M42 na numer 80833 (0 zł) Abonament: Muzyka na Czekanie (Play) – 2zł Czasoumilacz (Plus) – 2,02zł Granie na Czekanie Bez Limitu (T-Mobile) – 4,99zł Halo Granie Bez Limitu (Orange) – 4zł (techniczne utrzymanie usługi 2zł, dostęp do utworów 2zł), reg. halodzwonek.pl Produkcja: 77 Music Records Słowa i Muzyka: Bartosz Padyasek Realizacja Teledysku: Pawel Mildner Subskrybuj nasz kanał jeśli chcesz jako pierwszy posłuchać naszych nowości. ZABRONIONE KOPIOWANIE TELEDYSKU NA INNE KANAŁY!!! dbomb@autograf.pl koncerty- 607075151

 • desc

  Mig - Słodka wariatka

  ZABRONIONE KOPIOWANIE TELEDYSKU NA INNE KANAŁY!!! Koncerty - Krzysztof Gwiazdowski 507-764-575 Facebook Strona zespołu www.zespolmig.pl Muz i sł Krzysztof Gwiazdowski Realizacja teledysku Michał Jagiełło

 • desc

  KaSsada - Oszalejesz

  Nowy utwór... dedykuje wszystkim zranionym kobietom... głowa do góry dziewczyny może być tylko lepiej :)

Try Radio Station Of
Zabawy

Share Playlist

Buy Album From Amazon